Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VV N150 + CCI-BR2-kje nabaviti?
Pri nas ne dobim, v Avstrijo ne grem, iz Nemčije ne pošiljajo... :(
Odgovori
Če hočeš v doglednem času dobit, bo kar mogla bit Avstrija. Slovenskim trgovcem je vse težko.
Odgovori
CCI BR2 sem pred kratkim dobil v Guns Planet v Trstu, po normalni ceni.

Vihtavuori je pa zgleda v podobni situaciji, kot je bil madžarski Rex enkrat predlani, ko ga je kupil velekoncern Ruag in sedaj Rex dela smodnik le še za svojega lastnika, ki ga fila v svoje (pre)drage fabriške patrone. Reloaderji smo se pa obrisali pod nosom za dober in poceni smodnik.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
Popolnoma vse potrebno za polnjenje, netilke in podobno dobite v Trgovini Lovec Grosuplje, 041 662 642. Tudi CCI BR2 :)

Kar pa ni na zalogi, bomo naročil, sploh ni problema...
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: [email protected]
W: www.trgovina-lovec.si F: facebook

Odgovori
Tudi Vihtavuori N320 v 2kg pakungi?
Odgovori
Tudi da. Nevem sicer ali je 2kg pakunga.. da pa se, saj ga je načeloma težko dobiti.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

Odgovori
Če ti ni odveč, kar na forumu objavi ponudbo. Bo sigurno zanimivo še za koga drugega.
Odgovori
Bom objavil, vendar za cene in naročila, je potrebno poklicati na številko kot sem že objavil zgoraj.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

Odgovori
> Vihtavuori je pa zgleda v podobni situaciji, kot je bil madžarski Rex enkrat predlani, ko ga je kupil velekoncern Ruag in sedaj Rex dela smodnik le še za svojega lastnika, ki ga fila v svoje (pre)drage fabriške patrone.

To ne drži to lahko potrdim iz prve roke ,če pa se pri nas zastopnikom ne zdi vredno dobavljat robe je pa druga zadeva.
Odgovori
Tako nekako kot je napisal mr.T je zgodba, ostalo je prodajanje megle.
Odgovori
ko se pa Rok in mr.T strinjata, je pa star res u malori...
Odgovori
Ja tokrat nimam kej, tako je. Tud jaz bi nabavil n150, n550, sam kaj čem. Glih izlet h severnim sosedom bo treba.
Odgovori
Danes smo prejeli kar nekaj klicev glede smodnikov in ostalih stvari. Okoli drugega tedna se gre z zadevam v akcijo 150ke 140ke ipd.. malček je problema sedaj ker so dobaviteljni še v las vegasu na sejmu.. Skratka, ni problema, pokličite, zadeva se naroči in bo pri nas.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

Odgovori
je mozno dobit reload swiss?
Odgovori
Pa tudi WLP220 tudi od Nitrochemie bi bil zelo zanimiva

WLP220 je med N140 in N150 a se na Angleškem trgu pod znamko TR prodaja precej ceneje kot VV (prbljižno na nivoju Lovex pri nas ,tako mimo grede lovex pri sosedih košta med 25 in 28Eur piksna pri nas pa koliko ?37Eur)

Drugače pa je zame vedno zanimiva tudi Reloder 15 ( to je norma 203B) in Reloder 17 pa je prav tako proizvod Nitrochemie Wimmis AG in se za zelo male pare dela z amere tu pa potek kot pravi carji uvažamo izvožen purfel. b-(
Odgovori
tako mimo grede lovex pri sosedih košta med 25 in 28Eur -> KJE?
Odgovori
Pri avstrijcih malce poglej pri čehih pa je po 750-770CZK cca 28Eur 1 piksna ,pri avstijcih pa sem naletel na par takih, ki so po 30Eur za eno piksno za 10 piksen 27Eur za 50 piksn pa pod 25Eur to ponudbo je imela štacuna na Dunaju vrjamem, da nisem na edino tako naletel in da je sigurno nekaj takih trgovcev .

Se mi ta trenutek ne da preveč iskat a tole se je odprlo na prvi strani iskanja po googlu

http://bestpatron.shop5.cz/cz-detail-765...-5-kg.html

Tole vidim da je da je že 3 mesece star poster a nima veze tu je cena celo 23,60eur
http://www.doubleaction.at/aktionen/lovex201210.pdf

Attached files [Image: d32d26b6e1df49c911b93fcd887b43.jpg]
Odgovori
Kral je tudi v Vegasu in a bo res treba se z avtom furat k Švejku?
Mater smo mi ena dolina ...
Odgovori
Nekaj Vihtavourija imajo še v trgovinah koptex, tako da ni problema.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)