Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Power X-Calibur
#21
Kristjan, ne bo tako enostavno. patroni ne rastejo na drevesu. Ležijo na tleh, tako da se bo treba sklonit. :) :) :)
Odgovori
#22
> Bobo said:
> Kristjan, ne bo tako enostavno. patroni ne rastejo na drevesu. Ležijo na tleh, tako da se bo treba sklonit. :) :) :)

seveda rastejo na drevesu, samo okoli vas tako grmi, da vse sproti dol popada :)
Odgovori
#23
No ena sezona je okrog. Pištola še zmeraj dela BP, tudi DA proženje je poštimano, ker so mi iz tovarne priskrbeli podaljšane igle....
Po koncu prve sezoni sem prešel na 124gr krogle, ker sem ugotovil, da pištoli bolj ležijo, razlike v odsunu pa praktično ni napram težjim kroglam.  Sicer sem še vedno mnenja, da 135gr bi bile optimalne in upam, da LOS kmalu zapolne to praznino... :D
Aja pištola ima okrog 11 tisoč in še nič se ni zlomilo, preventivno pa sem zamenjal povratno vzmet....
Če je moja informacija točna je pištola okrog 900 EUR pri uvozniku (Belit d.o.o.), kar jo za moje pojme uvršča sigurno kot najboljši nakup pištole s plastičnim ročajem (frame je kovinski), ker ima že vse, kar potrebuje pištola za IPSC....
Odgovori
#24
Pozabi Maks... Hrvat ga šiba kot za šalo prav tako ima vse za občutno nižjo ceno... Papers
Odgovori
#25
NooB - kontaktiraj me preko ZS pa dobiš nekaj 135gn krogel za stestirat :)
Odgovori
#26
(26-03-2015, 17:04)jabolko Napisal: Pozabi Maks... Hrvat ga šiba kot za šalo prav tako ima vse za občutno nižjo ceno... Papers

Hrvat ima slabše proženje, več odsuna in nima nastavljivih merkov, tvoj je narejen za standard, zato ne šteje Snooty
Sem testiral veliko pištol in moja absolutna favorita sta Grand Power pri polimerih in Tanfoglio pri železu....
Edina plastična pištola, ki mi je zdaj še zanimiva je Sig P320, ampak bo treba kak šus dat, da bom lahko sodil...

In naj še enkrat poudarim zaradi Jabolka, govorim o pištolah za IPSC tovarniška skupina (production). Papers
Odgovori
#27
(26-03-2015, 17:59)NooB Napisal:
(26-03-2015, 17:04)jabolko Napisal: Pozabi Maks... Hrvat ga šiba kot za šalo prav tako ima vse za občutno nižjo ceno... Papers

Hrvat ima slabše proženje, več odsuna in nima nastavljivih merkov, tvoj je narejen za standard, zato ne šteje Snooty
Sem testiral veliko pištol in moja absolutna favorita sta Grand Power pri polimerih in Tanfoglio pri železu....
Edina plastična pištola, ki mi je zdaj še zanimiva je Sig P320, ampak bo treba kak šus dat, da bom lahko sodil...

In naj še enkrat poudarim zaradi Jabolka, govorim o pištolah za IPSC tovarniška skupina (production). Papers

 No evo... zdej veste. Hand
Odgovori
#28
Maks, ce se ne motim ma Nad xdm 4.5 pa zge v produkciji vse po vrst - no edin Momcilovica vcasih ne ?
Odgovori
#29
Ja pa Stoeger je bil drugi na svetovnem z Beretto, pa Vogel je zmagal z Glockom pa letos bi zmagal oz imel stopnice Dionisio z Armscorjem ce ne bi bilo DQ.....
Dong če bi bolj redno spremljal IPSC streljanje, oziroma bi več vedel o sami mehaniki streljanja, bi vedel, da top strelci bodo dobri z vsem kar jim das v roke, ker so boljši v vseh drugih segmentih IPSC . 
Mi povprečni Jožeti pa lahko pridobimo malenskost več z boljšo pištolo, ker nam malenkost kompenizara neznanje.....
Pa da ne bo pomote, govorim o zelo majhnem deležu pri skupnem rezultatu, ker še vedno je večji problem, da strelcu mora kos ležat, ker drugače pride do takšnih in drugačnih težav..... 
Pa to mogoče veš, da so se hrvati že borili, da bi Nad prišel do Tanfoglia Extreme???
Odgovori
#30
(26-03-2015, 18:55)Dong Napisal: Maks, ce se ne motim ma Nad xdm 4.5 pa zge v produkciji vse po vrst - no edin Momcilovica vcasih ne ?

mogoče se je bolj pravilno vprašati s čim bi dotični streljal, če bi moral pištolo sam kupiti...
Odgovori
#31
v vsakem primiru isto kot sedaj...
Odgovori
#32
Maks brez zamere in da ne bos mislu se cist popolnoma strinjam s tabo. Men tud tvoj kos najbrz nebi kompenziral dosti, ker pac nimam casa za suhi trening, pa pravi, pa brat pa to.
Tko da dam tebi in se marsikomu kapo dol, jest bom mel pa to za zabavo in sprostitv pa tud kaksen rezultat se bo se nasel ?
Odgovori
#33
Joj Kristian ti si pa čista zloba. :) 
Odgovori
#34
Kristian ima prav.
Dong ti pa me naslednjic pocuki za rokav, pa ti dam ustrelit mojo pistolo, bos prec vedel o cem govorim ;-)
Odgovori
#35
http://egun.de/market/item.php?id=5297121
za pocen denar pištolca
Odgovori
#36
Noob, a majo vsi grandi s tole rotacijsko, težave s čistočo, ali je kakšen trik? Verjetno imajo, ne?
Sandi, cena je ugodna.. :)
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#37
(27-03-2015, 09:49)Snipe Elite Napisal: Noob, a majo vsi grandi s tole rotacijsko, težave s čistočo, ali je kakšen trik? Verjetno imajo, ne?
Sandi, cena je ugodna.. :)

Ja vsi. Ampak to pomeni samo, da mora pištola biti čista in namazana. Jaz streljam svinc pa ni problema, če bi pa streljal tovarniško strelivo bi pa pištola sigurno ustrelila par jurjev, pred potrebnim čiščenjem.... trik te cevi je samo, da mora bit pištola dobro naoljena kjer rotira cev in to je vse..., pri tovarniškem strelivu bi jo bilo potrebno naoljit vsakih 500 šusov in bi pištola laufala tudi brez čiščenja, svinc naredi oblogo na cev in pod cevjo in ful zmanjša tolerance....
Pištola je odkar ima nov sistem razdiranja 100% zanesljiva, vendar olje mora bit.
Odgovori
#38
Super,
thx.  Bow
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#39
Big Grin 
Evo takole zgleda kako se nabirajo ostanki. To je po dobrih stotih strelih svinca.... Če ne bi bilo zraven obilo olja, tudi muzike ne bi bilo veliko :2guns:


Priponke Male slike
       
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)