Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja nizkoproračunska ta velika puška 2. del
#1
Ojla!


Evo, pa sem spet (skoraj) zaključil še en projekt. Še vedno je Howa, a tokrat v alu preobleki 8-> .


Nekaj mi ga sračka nalaganje fotk, a bomo to poskusili rešit v naslednjem postu :-" .


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#2
Pohit!!!
Odgovori
#3
Eh, se trudim, pa ne gre :(( .

Piše mi "uploading" že 10 minut, pa nič ne naloži (ne z računalnika, ne s kartice (SD)).


Ajd
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#4
> bobi said:
> Eh, se trudim, pa ne gre :(( .
>
> Piše mi "uploading" že 10 minut, pa nič ne naloži (ne z računalnika, ne s kartice (SD)).
>
>
> Ajd

Preveri če imajo fotke kakšen "čuden" znak v imenih datotek. Najbolj ziher je brez šumnikov in kakšnih ločil.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#5
Sem fotko na računalniku "preimenoval" v cifro, pa je zaenkrat isto.
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#6
Probaj jo zmanjšat pod 700 KB.
Odgovori
#7
Ojla šimek!

Sem probal in bo to res zgleda delalo. Mi je pa vseeno čudno, ker moje fotke niso ne vem kako "bogate". Imajo okrog 1.200 KB.

Hvala zaenkrat :-bd .



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#8
Evo, končno slikce (mobitelske seveda), pa manj jih bo, ker sem utrujen od premetavanja velikosti :D ...


masterpiece (ni CNC, je kar ročno delo)
[Image: 4a5fe0c9a1db4b4789840048b2989c.jpg]

spodnji del kopita
[Image: 33ed96d7202212ddd5ec465babb808.jpg]

UIT šina
[Image: f04d9f93fcd112e91e3e3e0b94c11a.jpg]
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#9
...da skrajšam dolge večere dela - na koncu je ratal takle kupček delov...
[Image: d258e8d7ae72519a7987884d17e9c6.jpg]


Aja, ročaja in ličnice sem se pa lotil kar sam (sem sicer precej levak za take reči, ampak tokrat sem

(**s končnim izdelkom** - na zgornji fotki to še ni)) zadovoljen.


Ajd!

P.S.: Ko premečem še ostale slike pokažem sestavljeno (a še nedokončano).
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#10
Takale je pa izgledala sestavljena (to je bilo že dolgo časa nazaj :-" )...
[Image: 59a52ff2e6276437193dfd35ffacc9.jpg]

[Image: 954dc3bdac20c73e41fc594abec0b4.jpg]
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#11
Da še zadnjič skrajšam dolge mesece dela...

Ni še čist fertik, ker bo dobila še nekaj lesa po sprednjem delu kopita, ampak za danes je to-to.


No, takale mi je pa sedaj že všeč 8-> ...





Ajd!

Attached files [Image: ae4ac98f9c541443294597bf4cbf08.jpg] [Image: d75798146b4c3e299d31e651eb62c9.jpg]
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#12
Čist podivjal ;-)

Tole pa že zgleda kot puška. Bravo.
Odgovori
#13
Lepe fotke, lepe fotke,......... :D kdo ti postavlja ploščice? :D
#M.T.R.O.#

Odgovori
#14
Odlično Bobi! Komaj čakam da vidim v živo. =D>
administrator / Strelec.si
Odgovori
#15
Super =D>
Kakšna je teža?
Odgovori
#16
Madoniš Bobi iz tele Howe je že pravi Keppeler zrasu
Odgovori
#17
=D>

Glede na to, da je naslov nizkoproracunska, kolk te je to stalo?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#18
Ojla!


Hvala za pohvale! Res je tudi meni všeč in sem kar ponosen na cel projekt, ki se je začel s telefonskim klicem v ZDA v firmo Boyds gunstocks, ker mi naročilo njihovega kosa lesa ni in ni hotelo potrditi...


> šimek said:
> Super =D>
> Kakšna je teža?


Zaenkrat 7.300g + bipod 950g + še malo lesa - bremza = ??? (zna bit, da bo morala it k mojstru jabolku za kakšen inč, dva, tri,... shujšat :D !


> markojelen said:
> =D>
>
> Glede na to, da je naslov nizkoproracunska, kolk te je to stalo?


Za strojne ure in material bi bilo, če bi bilo po reguli, okrog 900 ojrov, sem pa moral obljubit, da se ne bom hvalil okrog, koliko sem dejansko dal (reciva pa, da okrog 1/3 tega :-" ). Eloksacija (s peskanjem vred) me je prišla 35 ojrov pri eni nobel firmi v Grosupljem, surovec kopita iz Boyds gunstocks (http://www.boydsgunstocks.com/product.htm?pid=13773) je bil za okrog 100 ojrov doma, dal sem še en kos divjačine za razrez tega kosa (za 2 ročaja, 2 ličnice in 2 kompleta "platnic" za sprednji del kopita - ja, tudi MK bo dobila novo kopito ;)) ), 5 ojrov za bruniranje parih nealuminijastih koščkov, pa... ja, ene 6 mesecev časa :!! ...




Ajd!



P.S.: naslov: nizkoproračunska (2. del), je pa zaradi ideje o nizkoproračunski puški, ki to na koncu niti ni bila http://www.strelec.si/forum/discussion/7...ka#Item_81
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#19
Bravo Bobi!
Odgovori
#20
to je .308? Zdaj je enostrelna ne? Al celo gre tud kak magazin not?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)