Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ SPORT2 ali SIG P210
#1
Odločil sem se da kupim eno od teh dveh pištol pa me zanima kaj mi bolj priporočate ?
Ne bom veliko streljal (100-200 kom na leto) ampak hočem imeti le dobro pištolo ki jo bom imel nekaj časa in da je kvalitetna.
Odgovori
#2
Sig je legenda če imaš dovolj patronov v žepu kupi pištola za vedno,sploh če boš tako malo streljal,Sport II je tudi odličen kos vendar za majn denarja.
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#3
če je vse ostalo vseeno,
bi tut jest glasoval za P210.
Zakaj bi imel BMW M3 če imaš lahko Porša turbaka...
B-)
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#4
Sport2 pride nekje ista cena nov kot rabljen sig-original 30_40 let star
A so fiksni merki v redu ali morajo biti nastavljivi pri sigu
Odgovori
#5
Nastavljiv je boljše drugače potrebuješ kladivo. ;)
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#6
Imam Sport 2, preizkusil pa sem tudi Siga. Je fajn pištola, ki pa ne dopušča napak. Za toliko strelov, kot praviš, je prezahtevna! Če kupiš Siga, bo moralo skozi cev veliko več nabojev!
Odgovori
#7
Jaz bi pogledal še kaj drugega. Malo čez jurja se dobi svašta. Mogoče tudi Peters Stahl 1911.
Odgovori
#8
> Tuist said:
Je fajn pištola, ki pa ne dopušča napak.

Ne razumem kaj pomeni, da pištola ne dopušča napak. Ali obstajajo tudi take, ki dopuščajo napake in je rezultat še vedno primerljiv? Kje je fora? Edina razlaga, ki jo vidim je, da je pištola manj natančna in zato "zakrije" napake strelca.
Odgovori
#9
Tudi sam bi rad videl pištolo, ki dopušča napake pa še zmeraj tolčeš po desetkah! =))
Odgovori
#10
so take pištole, ki imajo tehničen potencial streljati ne v 10 ampak v muš, po drugi strani pa so tako občutljive na napake, da si ob malem felerju vesel, če si še zmeraj v črnem.
Po drugi strani so pa take pištole, da je njihov končni potencial nižji, so pa zaradi recimo teže, ergonomije in česa tretjega manj občutljive recimo na šlamparijo pri držanju in podobno. Isto cuknjen šus kot bi pri prvi končal v 7, je lahko pri drugih 8 ali z malo sreče še zmeraj na robu 9tke...
Odgovori
#11
in nauk zgodbe je...
Odgovori
#12
> jabolko said:
> in nauk zgodbe je...

Nije žvaka za seljaka!
Odgovori
#13
Nije seno za guske,SIG-P210 je zakon... (*)
Odgovori
#14
> walther said:
> Nije seno za guske,SIG-P210 je zakon... (*)

a ni to "ona tagrda" ?
Odgovori
#15
Če je pa katera grda pa je to zagotovo CZ sport II. Izgleda, kot bi gledal iz dveh različnih pištol sestavljeno neko Lego skulpturo :))
Odgovori
#16
> goldi said:
> Če je pa katera grda pa je to zagotovo CZ sport II. Izgleda, kot bi gledal iz dveh različnih pištol sestavljeno neko Lego skulpturo :))


Kar misli si, sport 2 je prava lepotica v primerjavi z sig-p210, prvak grdote je pa WALTERJEV P210 ... :-&
Odgovori
#17
če pa te bo zanimala malo rabljena in odlično vzdrzevana Sport II jo za dobro ceno prodajam. je pa tudi v oglasih.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)