Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tikka ali TITAN?
Kupujem puško v kalibru 30-06, inox izvedba,uporabljal jo bom za lov in tudi občasno za streljanje na tarčo. Kaj priporočate? Odločam se med Tikko ali Titan. Hvala!
Odgovori
Po moje Browning X Bolt stainles stalker. ( 1.104,00 EUR )
http://www.ancelj.si/katalog/puske/repet...er-308-win
Preizkušena ne bo ti žal!
Odgovori
Ponosni lastnik dajem glas za Tikko. Imam .308. Titan je tudi v redu, ampak...Za jago moja Tikka pokriva takorekoč vse, brundote pa samo z fotoaparatom.. B-)
Odgovori
> pero76 said:
> Po moje Browning X Bolt stainles stalker. ( 1.104,00 EUR )
> http://www.ancelj.si/katalog/puske/repet...er-308-win
> Preizkušena ne bo ti žal!

Kaj ti slabo razumeš vprašanje...
Marko to je pa teška odločitev... ne morem ti dat odgovora 8-|
Odgovori
Povsem razumem vprašanje. Samo pravim, da po moje Browning. Če smo pa direktni na odgovor pa vsekakor Titan in pika.
Odgovori
> pero76 said:
> Povsem razumem vprašanje. Samo pravim, da po moje Browning. Če smo pa direktni na odgovor pa vsekakor Titan in pika.
>

Kaj pa če dava stran tisto črko p...potem bi tvoj odgovor izgledal takole...Titan in Tika
:D
Odgovori
Ja nič, potem pač katera bo ugodnejša cena z naprožilom,19 mm cevjo in montažo :D
Odgovori
Pred leti sem tudi sam kolebal med Tikko in Titan odločil sem se za Titan v kalibru 308W, karkoli boš izbral je v redu odločitev pri moji odločitvi mi je bilo bolj všeč kopito ter ker je možno imeti še cev v poljubnem kalibru z zelo enostavno menjavo
Odgovori
Če boš vzel 30-06, potem vzami Titan, da boš lahko še kak drug kaliber pozneje kupil, če pa 308win pa Tikko. :D
Bronure nima nevem kako kvalitetne Titan, to je blo že večkrat videno. Ti pa toplo priporočam stainless izvedbo, karkoli boš vzel, razen če obožuješ čiščenje orožja po vsakem lovu.
Natančna je pa od 3 zgoraj omenjenih verjetno Tikka najbolj.(pa ne zdaj razpredat, kako je Browning natančen, pa kako Titan, na lovskih tekmah vidiš kar je večjih kalibrov samo Blaser, Sako in pa kakšno Tikko...in kak puškarski izdelek z varmint cevjo.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)