Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STI- Spartan 9mm 5col
#1
Zdravo ! malo za hec me zanima, če se je pojavil kakšen novi lastnik omenjene pištole. Da pade kakšen komentar naj bo slab ali dober. Jaz sem načeloma zadovoljen, kar se tiče mojih potreb v natančnem strelstvu. Še vedno mislim , da je pištola bolj natančna kot jaz. Deluje odlično brez zastojev z različnim strelivom. L.P. Darko
Streljati že znaš, poskusi še zadeti . Ruger GP- 100 6", Hammerli X-Esse Sport , STI- Spartan , ZKR- 551, CZ-Sport-2. 
Odgovori
#2
Sam si ga lastim eni 2 leti in sem z njim zelo zadovoljen (delovanje, robustnost,natančnost, kako mi leži v roki), Samo ga pa premalo rabim ( par sto šusov),ker žal nimamo urejenega strelišča in bo šel v kratkem verjetno v prodajo. Ali si kdo že lasti tega novega STI europe z cevjo brez puše...?
Odgovori
#3
Se je najdu še mogoče kdo z omenjenim kosom?? :D
Odgovori
#4
Ima mogoče kdo Spartan 6?
A je primeren za precizno streljanje?
Odgovori
#5
(20-04-2021, 19:02)Boško13 Napisal: Ima mogoče kdo Spartan 6?
A je primeren za precizno streljanje?

Nimam! Na drugo vprašanje pa ti lahko odgovorim, da je primeren za precizno streljanje!
Ni ravno čisto vrhunski kos, je pa sploh za začetnika bombnik! Smile
Odgovori
#6
(22-04-2021, 13:48)turist Napisal:
(20-04-2021, 19:02)Boško13 Napisal: Ima mogoče kdo Spartan 6?
A je primeren za precizno streljanje?

Nimam! Na drugo vprašanje pa ti lahko odgovorim, da je primeren za precizno streljanje!
Ni ravno čisto vrhunski kos, je pa sploh za začetnika bombnik! Smile

Smile hvala za odgovor. Mislim, da je za začetnika vsaka pištola bombnik, sam da se  S-pump
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)