Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.223 Rem, kje ugodno?
#1
Da ne raziskujem preveč in izumljam tople vode, kje se pri nas dobi ugodno .223 rem. Samo medenina, rusko zelezo me ne zanima. Ne iščem cenene pa tudi precenjena ne rabi bit
Hvala.
lp
Odgovori
#2
Ceneje potem kot tole mislim da ni:
http://trgovina.varnost.si/index.php?dis...uct_id=174
Odgovori
#3
Mi smo imeli po 0,36eur. Trenutno vse pošlo. Če bo dovolj kandidatov pa bomo naročili še več.

lp
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
#4
Ali gre pri TopShot za tovarniski recycling- reloade?
Odgovori
#5
Kimber - če to leti na moj post. Ne ni Reload, nova municija iz Polske. Ne vem pa tudi če bi bil oz nekaj kar je reload zakaj bi bilo slabše kot iz tovarne??

LP
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
#6
top shot oz. topshot competition je blagovna znamka frankonie, proizvajalec pa je sellier bellot. načeloma je ista municija kot tista, ki je pakirana v bulk packu po 140#. žig na dnu tulca je TSC, bulk pa ima 5,56x45 pa letnico in S&B.
Odgovori
#7
Kakovost medenine je pri 5,56x45 12 S&B ( govorim o oznaki na dnu tulca). Kaksna je pa pri TSC? Sprasujem zaradi nabave streliva in kasnejse uporabe izstreljenih tulcev.
Za kulerika: Ali ima S&B fabriko na Poljskem?
Odgovori
#8
S&B ma trde tulce
Odgovori
#9
sicer nisem kulerik pa ne vem kdo bi to lahko bil... čehi spadajo pod okrilje CBC (magtech), kjer je tudi firma MEN (vojska- policija). dogajalo se je v preteklosti pa mislim da sedaj še bolj, da firme kupujejo tulce tam kjer je ceneje oz. kjer imajo ozko grlo v proizvodnji. jaz sem filal TSC in S&B tulce pa se je dalo in po občutku isti šmorn. sem mislil, da bo težava z globino sedeža netilk pa je bilo okay.
Odgovori
#10
pred leti je S&B delal tulce tudi za Winchester...
Težave z netilkami niso nujne, so pa pogoste - odvisno na kašen lot tulcev naletiš.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#11
Hvala za info.
Oznaka tulca TSC je kratica za blagovno znamko Frankonije Top Shot Competition.
Odgovori
#12
TSC sem polnil sicer 9para - pa z netilkami ni bilo problema. So lepo šle not S&Bjeve, kakor tudi Remington
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#13
Pred kakim letom sem kupil enkrat streljane tulce z oznako dna: 5,56x45 12 S&B. Je zelo dobra medenina in ni nikakor podobna S&B medenini v drugih kalibrih: .357 mag (trda in poka), 8x57IS ( dimenzije dna, globina zepa netilke, odstopanja tez, trdnost).
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)