Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova pridobitev v Postojni
#1
Včeraj popoldne se je zgodila otvoritev novega zidanega objekta - MK strelišča z dvanajstimi strelskimi mesti, ki je zamenjalo okoli šestdeset let staro leseno barako z desetimi strelskimi mesti.
Če mi bo uspelo zmanjšati slike, jih bom prilepil, drugače si jih le zamislite. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#2
Nekaj mi jih je le uspelo
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#3
357, a kakšnega selfija pa nisi naredil?
#4
Ne, ker se mi je prej film utrgu. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#5
streljanje z obložene mize, to bi blo nekaj za mene... čestitke za novo pridobitev! B-)
#6
Hvala. S streljanjem z obložene mize smo, v popolni tišini, na hitro opravili. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#7
Huhu, tole pa lepo zgleda. Čestitam!

Sem pa opazil, da je nekaj veliko starejših občanov ;)) , pa bolj malo omladine. Od ta mladih je samo en fant, ki ga ne poznam, pa en .22 Long Rifle ;) .

Lepo koristite strelišče še naprej, pa čimveč nadabudne mladine vam želim.


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
#8
Zgleda fajn , a je lopa lesena ali samo 'nališpana' v 'berghute' stilu.
#9
Bravo! Lepo strelišče - čestitam!
.... tak da zaj skor več ni opravičila za slab rezultat ;)
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

#10
Zelo lepo,

ćestitke .Sem slišal,da ga bodo tudi v Ljubljani obnovili,samo se niso še dogovorili v katerem desetletju.

Upam,da bo kaka BR tekma tudi organizirana.

Bravo,

Boro :)
#11
Vsem se zahvaljujem za čestitke.

@bobi Mladina se je skrivala za objektivom. ;)
@Robert Rezultati pridejo tako ali tako sami od sebe. ;)
@Boro V Ljubljani danes in jutri poteka prva kontrolka MK disciplin na 50 m ( vir: spletna stran SZS ).
Za BR tekme pa mislim, da ne bi smelo biti ovir, a o tem jaz ne odločam ( že nekaj časa sem glede tega upokojen - beri: brez pravice glasovanja ).
@mr.T Če bi pazljivo prebral mojo prvo objavo, bi vedel, da gre za zidan objekt. Oglej si slike.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#12
Danes in jutri je na sporedu tekma Interlige z MK pištolo proste izbire v organizaciji SD Piran. Prijavljenih je 37 tekmovalcev iz slovenskih SD, ki bodo za oceno/rezultat odstrelili 60 ( enoročnih ) strelov v tarčo R50 na razdalji 50 m.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#13
Dodati moram, da so nastopili tudi štirje tekmovalci iz Avstrije.
Najboljša tarča celotnega tekmovanja:
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#14
Kolega,tole bi pa tudi z obema rokama težko nastreljal .Popravkov vetra seveda ni bilo.

LP Boro :)
#15
Če bi meni, vsaj vsake toliko časa, uspevala podobna tarča na pol krajši razdalji (25 m), bi spet dobil veselje.. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#16
> 357 said:
> Če bi meni, vsaj vsake toliko časa, uspevala podobna tarča na pol krajši razdalji (25 m), bi spet dobil veselje.. ;)

enoročno?
#17
> Barbapapa said: enoročno?

Ja, ker dvoročno tako ali tako ne znam.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#18
Primeš še z drugo roko, to je vsa umetnost. :)
No, enoročno bi bil tudi jaz vesel te slike na 25m.
#19
Pri dvoročnem me kar nekaj stvari moti ( sem jih enkrat že opisal ), zato se nisem dosti s tem ukvarjal ( manj kot 50 strelov ) in sem ostal pri tem, kar so me učili še za časa "Divjega Zahoda" ( o tem bi ti lahko kaj več povedal moj prjatu "jabolko" ). ;) Občasno še nastopam na tekmovanjih ( kot tretji član ekipe ), kjer veljajo pravila ISSF, ki pa dvoročnega streljanja ne poznajo.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#20
Ja, to je stvar navade. Enoročno streljam samo perkusijo (črni smodnik), ostalo pa sem se navadil dvoročno. Za določena tekmovanja seveda to ni dovoljeno, ampak se jih pač ne udeležujem. Pri dvoročnem je pištola bolj stabilna, je pa težava, ker si z orožjem zelo blizu očesu in posledično vidiš merek ali muho neostro, sploh po 40-tem :))




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)