Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. tekma PP SZPS pištola in revolver
#21
Rezultati so objavljeni tukaj [ipsc.si/aktualno/rezultati4tekmeppszpspistolainrevolver](http://www.ipsc.si/aktualno/rezultati4te...inrevolver)
Odgovori
#22
Galerijo slik se bo dalo videti na spletni strani norik?
Odgovori
#23
> NORIK said:
> Rezultati so objavljeni tukaj [ipsc.si/aktualno/rezultati4tekmeppszpspistolainrevolver](http://www.ipsc.si/aktualno/rezultati4te...inrevolver)
>

Lepo samo malo pozno ob 21:16... :-w
Odgovori
#24
Zdravo

@Noob. Trenutno smo malo na tankem s časom, ampak delamo na tem. Bo objavljeno.

@jabolko. Na strani zveze je bilo objavljeno pred 6+ urami. Sedaj pripravljamo tekmo za puško in v času objave na strani zveze nas fizično ni bilo doma, kaj šele za računalnikom, da bi lahko v istem trenutku tudi tukaj objavili.
Odgovori
#25
> jabolko said:
> Kaj pomaga lepa tekma ko pa spet zamujajo rezultati, tako da bo potrebna ena globoka penetracija za predsednika zveze in še globja za predsednika NROI... :-q.
> Pohvala organizatorju za odlično tekmovanje...


Kot ti je napisal Noob ne eden ne drugi nimata nobene veze z objavo rezultatov.

Pravilnik pravi: SO v roku 24 ur pošlje rezultate sekretarju, ki poskrbi za objavo le-teh.

SO jih je poslal včeraj ob 23:28. Rezultati so bili pa objavljeni danes okrog 15. ure.

Pač niso bili dodatno objavljeni še tukaj. So pa že vsa leta vedno na istem mestu. Letos je celo spletna stran narejena tako, da ko odpreš www.ipsc.si te takoj vrže na podstran s koledarjem (ker nekateri niso našli koledarja, kljub dejstvu da je že leta na istem mestu). No da ne bi potem bil problem najti vabila, prog in rezultatov sem naredil tako, da imaš že v tabeli tudi povezave do vabil in pa rezultatov.

Edino kar lahko naredim več, je da jih tebi posebej še pošljem na mejl. Takrat se boš pa pritoževal, da ni nihče odprl mejla namesto tebe???

Če bi se pritoževal zakaj ni rezultatov po progah za revolver in classic bi še razumel, tako pa res ne pa če se še tako trudim.

Boš pa ob priliki pojasnil kaj pomeni da rezultati zamujajo in kaj zate pomeni pravočasna objava. OK?
Odgovori
#26
> jabolko said:
> Objektivno sta odgovorna za ne delo podrepnikov...

Vsak je odgovoren samo za svoje delo. Če ti karkoli ni všeč glede dela tega "podrepnika" oz. mene lahko podaš uradno pritožbo/pripombo na predsedstvo in jo bomo obravnavali na prvem sestanku.

Če pa se čutiš bolj sposobnega pa si seveda vljudno vabljen, da pokažeš kako se stvari streže. Osebno bom seveda presrečen vsakega nasveta.
Odgovori
#27
> NORIK said:
> Zdravo
>
> @Noob. Trenutno smo malo na tankem s časom, ampak delamo na tem. Bo objavljeno.
>
> @jabolko. Na strani zveze je bilo objavljeno pred 6+ urami. Sedaj pripravljamo tekmo za puško in v času objave na strani zveze nas fizično ni bilo doma, kaj šele za računalnikom, da bi lahko v istem trenutku tudi tukaj objavili.

Čudovito, pridni, ste pa zares uzeli, vidim da se obeta še ena odlična organizacija tekme...očitno je sekretar dobil kake inpulze s strani vodstva zveze, da ne sme še na strelca nalimat do zdaj je to zmeraj tako blo...škoda saj strelca spremlja neprimirno več ljudi kot szps stran ko so gor le eni trije... :-& ...občasno
Odgovori
#28
> jabolko said:
očitno je sekretar dobil kake inpulze s strani vodstva zveze, da ne sme še na strelca nalimat do zdaj je to zmeraj tako blo...škoda saj strelca spremlja neprimirno več ljudi kot szps stran ko so gor le eni trije... :-&

Ni bilo nobenih impulzov. Prej obratno, ker sem dobil sms zakaj še ni rezultatov, ker očitno tudi "vodstvo" zveze ni pogledalo na spletno stran, kajti rezultati so bili objavljeni že 3 ure.:)

Drugače je edino pravo mesto za objavo rezultatov uradna spletna stran SZPS. Vse ostalo je dobra volja, ki pa je včasih tudi odvisna od časa.
Odgovori
#29
Kar se tiče objave obvestil o tekmah je tako, da je sekretar objavljal, tako na strani zveze (forum), kot tukaj.

To, da je organizator za konkretno to tekmo objavil tukaj in in na strani zveze (ter foruma) je posledica službene odsotnosti sekretarja in ni solo akcija ter je to izjema. Za vse naslednje tekme, ki bodo organizirane pod okriljem SZPS bo obvestila objavljal sekretar. Razen takrat, ko to ne bo možno, kot je bilo v našem primeru.
Odgovori
#30
Ajoj, ajoj še vodstvo zveze očitno raje brska po strelcu... kot po uradni strani. :-? saj tam se vsaj kaj dogaja.
Odgovori
#31
> jabolko said:
> Ajoj, ajoj še vodstvo zveze očitno raje brska po strelcu... kot po uradni strani. :-? saj tam se vsaj kaj dogaja.

:)
Jbg očitno jaz ne spadam v vodstvo zveze, kajti včeraj sem cel dan visel na spletni strani. Spet nekateri so pa očitno samo tukaj opprezali za rezultati. :) :)
Odgovori
#32
Pozdravljeni,

Želel bi si da bi lahko pripel fotografijo vsakega izmed več kot 80 strelcev, organizatorjev ali sodnikov. Žal nisem uspel. Zato pa to ni zadnja priložnost.

Se vidimo že čez slab teden, ko bomo ponovno v "akciji".


Attached files [Image: 7d496b7d437427826355afb354acc8.jpg] [Image: 05fa15493af8b8f71fde7748dee633.jpg] [Image: a9980806e519706ba24b853573b676.jpg] [Image: 8ff5b9e29729ad67b675f407e263bf.jpg] [Image: 4052dcfc095196d356ef933f0830a7.jpg] [Image: dfb3c5c38375ee1bbc340da3015876.jpg] [Image: 4d026932efb755eea7e3f4c9a264a7.jpg] [Image: a0a5c2779145af87ea36771b805cdc.jpg] [Image: 54ce54692d8a6f1edb1104d7bfe145.jpg] [Image: 4a64364d98a4eb9b13be23572bd861.jpg] [Image: b21425a6d084079b47b73d65edc554.jpg] [Image: 625bab4347258fca8511a2c554352e.jpg] [Image: 77c97a4e04eef17601246289747c0e.jpg]
Odgovori
#33
Da si objavil vse člane AvtoCeasar teama si dobil plačano ali zaradi tega, ker imajo najlepše drese??? :D
Odgovori
#34
btw @noob, čestitke za zmago. Si dal v višjo prestavo al kaj? ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#35
Tud Fotograf mora od česa živet :).....misliš da bodo dali kaj ? :)

Ne NooB, sem pač bil na stage-u kjer so ravno bili cela ekipa. Sem tud tebe hotel slikat samo sem takrat ravno tudi sam streljal. Na naslednji tekmi pa bom....mogoče. Saj prideš na puško ne ? Ja kaj pa tvoji posnetki ? tud ti si nekaj snemal sem videl. Pa nov dres imaš tudi. Kje se drugače naročijo ti dresi ?
Odgovori
#36
@mastermind sploh nisem dal v višjo, sem naredil precej napak, samo Martin še malo več, pa še na zadnji progi je imel dva zastoja, da se je razlika še povečala...


@gregoraugustin Ja imel sem kamerco, da mi je slike delala, mogoče bo enih par uporabnih, ni kaj prida kvaliteta...

Na puško me ne bo, mi je klapa odpovedala za petek, v soboto sem pa na tekmi v avstriji.

Majice so mi pa Slovaki dal, drugače pa pri nas dobre majice dela Žolna iz LJ, lahko sam izbiraš material in te pride nekje med 30 in 35 eur po komadu.
Odgovori
#37
> NooB said:
> Ker ga niso sprejeli za pripravnika... Baje je prestar in prepočasen...
>

ha ha spet nakladaš a je kako odprto pivo v bližini... glej da se mu preveč ne približaš... :!! sicer ma pa seniorski IPSC prednost dobil sem eno medaljo več, je pa res da so tvoje obe zlate...čestitam, sam pazi zna Martin kako brzino prešaltat...

Attached files [Image: bbc15b96eafd6af13a4b7cc18e7906.jpg]
Odgovori
#38
Glavn da ni tko hudo k tle :)

http://www.gunssavelife.com/?p=12564
Odgovori
#39
> Mato said:
> Glavn da ni tko hudo k tle :)
>
> http://www.gunssavelife.com/?p=12564
>

Torej trdiš, da so tudi na naši tekmi sodniki prirejali čas tekmovalcem, ampak ne tako hudo, kot na linku?

S čem lahko potrdiš tvojo trditev?

Imaš podatek, da se je to dejansko zgodilo ali dogajalo?

Si bil na tekmi?

Se ti je to zgodilo osebno?

Je kateri tekmovalce (ali ti osebno) podal protest k glavnemu sodniku in direktorju tekme?

Pričakujem odgovore, kot vsi tekmovalci s te tekme ter sodniki.
Odgovori
#40
Itak da ne prilepil sem zato, ker se zadnje cajte IPSC na tem forumu prepucava okol oslove sence medtem ko je drugje vse skupaj dosti hujše. Vsekakor ni mišljeno tole kakorkoli za domače IPSC tekme (bilokere od bilokoga) ampak bolj kot info, da so hujše stvari kot malenkosti o katerih se "diskutira".

Ni nobene potrebe po kaki hudi defenzivni reakciji...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)