17-06-2014, 13:00
PPU Kup 2014, Zlatibor
## Open 300m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 194**
2. Milos Vukoje Hercegovac .308W 191
3. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 190**
4. Arnold Kunz PPU 1 6.5x47 L 189
5. Goran Vukoje Hercegovac 6.5x47 L 188
6. Zeljko Marinkovic PPU 1 .260 R 184
7. Miodrag Kapor Hercegovac 6.5x47 L 183[]()
8. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 183**
9. **Boro Licina Slvenija 1 6.5x47 L 183**
10. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .300 WM 182
11. Slobodan Stolic Grifon PTJ .338 L 181
12. Aco Polic PPU 1 .260 R 180
13. Ivan Lucic PPU 1 6mm 179
14. **Juris Cigler Slovenija 1 .308W 177**
15. Ivan Starcevic PPU 2 7.62x54R 176
16. Igor Predojevic Slo-RS 7.62x51 175
17. Predrag Lonco Slo-RS 7.62x51 173
18. Aleksandar Arsen. Grifon PTJ .338 L 168
19. **Boris Filipic Slovenija .243 W 167**
20. Predrag Igrutinovic PPU 2 .270 W 165
21. Alojz Benkovic M-48 6.5x55SE 163
22. **Branko Markovic Slovenija .243 W 158**
23. Maks Vaupotic M-48 .243 W 104
## Open 500m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. Milos Vukoje Hercegovac .308 W 192
2. **Teodor Stimec Jagnjeca Br 6mm BR 191**
3. **Pintar Klement Slo-RS .308 W 191**
4. **Boro Licina Slovenija 1 .308 W 189**
5. Ivan Lucic PPU 1 6mm 186
6. Radomir Seizovic PPU 2 8x57 IS 186
7. Goran Vukoje Hercegovac 6.5x47 L 186
8. Zeljko Marinkovic PPU 1 .260 R 182
9. Zivkov Nenad Jagnjeca Br .308 W 180
10. Slobodan Stolic Grifon PTJ .338 LM 179
11. Miodrag Kapor Hercegovac 6.5x47 L 177
12. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 176**
13. Arnold Kunz PPU 1 6.5x47 L 176
14. Dragan Gagic Jagnjeca Br .308 W 174
15. Igor Predojevic Slo-RS .308 W 172
16. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .300 WM 172
17. Bojan Nenadovic Jagnjeca Br .308 W 170
18. Aco Polic PPU 1 .260 R 166
19. **Jurij Cigler Slovenija 1 .308 W 164**
20. Dusko Crevar / 7.62x51 162
21. Ivan Starcevic PPU 2 8x57 IS 161
22. Aleksandar Aresnij Grifon PTJ .338 LM 157
23. Goran Mihailovic Zastava 1 6.5x54R 147
24. Predrag Igrutinovic Zastava 6.5x53R 129
26. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 75**
## TR 300m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 198**
2. Milos Vukoje Hercegovac .308 W 196
3. Arnold Kunz PPU 1 .308 W 193
4. Angelko Petrovski Mikei - MK .308 W 191
5. Dragan Prokopovski / .308 W 189
6. **Marko Sterle Slovenija .308 W 188**
7. Igor Madzar Mikei - MK .308 W 187
8. Zoran Protic / .308 W 187
9. **Boro Licina Slovenija .308 W 184**
10. Dragan Jovanovski Mikei - MK .308 W 183
11. Predrag Djurdjev Crni Biseri .308 W 183
12. Igor Predojevic Slo-RS 7.62x51 178
13. **Jurij Cigler Slovenija .308 W 177**
14. Dimitrije Maric Crni Biseri .308W 177
15. Slavko Ilijevski Mikei - MK 8x57 IS 172
16. Predrag Lonco Slo-RS 7.62x51 172
17. Dobrivoje Jovanovic / .308 W 169
18. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 164**
19. Aleksandar Arsenijev Grifon PTJ .308 W 163
20. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .308 W 159
21. Dragoslav Gagic Crni Biseri .308 W 157
22. Ivan Lucic PPU 1 .308 W 155
23. Slobodan Stolic Grifon PTJ 7.62x54R 154
24. Dragan Zelenovic Partizan .308 W 153
25. Vlastimir Djenadic / .308 W 140
26. Nemanja Marinkovic Partizan .308 W 126
## TR 500m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. Milos Vukoje / .308 W 187
2. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 184**
3. Arnold Kunz PPU 1 .308 W 173
4. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 172**
5. Aleksandar Arsen. Grifon PTJ .308 W 172
6. Dragan Prokopovs Mikei-MK .308 W 170
7. Slobodan Stolic Grifon PTJ 7.62x54R 169
8. Igor Madzar Mikei-MK .308 W 157
9. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 154**
10. Angelko Petrovski Mikei-MK .308 W 153
11. Dragan Jovanovski Mikei-MK .308 W 153
12. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .308 W 148
13. Goran Mihailovic Zastava 1 7.62x54R 145
14. Milos Kostic Zastava 2 7.62x54R 126
15. Aleksandar Popov Zastava 2 7.62x54R 126
16. **Jurij Cigler Slovenija 1 .308 W 125**
17. Ivan Usiljanin Zastava 2 8x57 IS 78
18. Aleksandar Popovic Zastava 2 8x57 IS 56
19. Slavko Ilijevski Mikei-MK 8x57 IS 10
## Hunting Rifle
Mesto Ime I Prezime Kalibar Rezultat
1. **Marko Sterle 6mm PPC 96**
2. Miodrag Kapor 8x57 IS 94
3. **Boris Filipic .243 W 93**
4. Dimitrije Maric .243 W 88
5. Dragan Vasiljevic .243 W 88
6. Predrag Djurdjev .25-06 R 87
7. Zeljko Marinkovic .308 W 87
8. **Branko Markovic .243 W 86**
9. Miroslav Jovanovic .223 R 85
10. **Zlatko Kreft 6.5x55SE 82**
11. Marko Savic .223 R 67
12. Jovan Savic .243 W 56
Čestitke našim za odlične rezultate! =D>
## Open 300m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 194**
2. Milos Vukoje Hercegovac .308W 191
3. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 190**
4. Arnold Kunz PPU 1 6.5x47 L 189
5. Goran Vukoje Hercegovac 6.5x47 L 188
6. Zeljko Marinkovic PPU 1 .260 R 184
7. Miodrag Kapor Hercegovac 6.5x47 L 183[]()
8. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 183**
9. **Boro Licina Slvenija 1 6.5x47 L 183**
10. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .300 WM 182
11. Slobodan Stolic Grifon PTJ .338 L 181
12. Aco Polic PPU 1 .260 R 180
13. Ivan Lucic PPU 1 6mm 179
14. **Juris Cigler Slovenija 1 .308W 177**
15. Ivan Starcevic PPU 2 7.62x54R 176
16. Igor Predojevic Slo-RS 7.62x51 175
17. Predrag Lonco Slo-RS 7.62x51 173
18. Aleksandar Arsen. Grifon PTJ .338 L 168
19. **Boris Filipic Slovenija .243 W 167**
20. Predrag Igrutinovic PPU 2 .270 W 165
21. Alojz Benkovic M-48 6.5x55SE 163
22. **Branko Markovic Slovenija .243 W 158**
23. Maks Vaupotic M-48 .243 W 104
## Open 500m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. Milos Vukoje Hercegovac .308 W 192
2. **Teodor Stimec Jagnjeca Br 6mm BR 191**
3. **Pintar Klement Slo-RS .308 W 191**
4. **Boro Licina Slovenija 1 .308 W 189**
5. Ivan Lucic PPU 1 6mm 186
6. Radomir Seizovic PPU 2 8x57 IS 186
7. Goran Vukoje Hercegovac 6.5x47 L 186
8. Zeljko Marinkovic PPU 1 .260 R 182
9. Zivkov Nenad Jagnjeca Br .308 W 180
10. Slobodan Stolic Grifon PTJ .338 LM 179
11. Miodrag Kapor Hercegovac 6.5x47 L 177
12. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 176**
13. Arnold Kunz PPU 1 6.5x47 L 176
14. Dragan Gagic Jagnjeca Br .308 W 174
15. Igor Predojevic Slo-RS .308 W 172
16. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .300 WM 172
17. Bojan Nenadovic Jagnjeca Br .308 W 170
18. Aco Polic PPU 1 .260 R 166
19. **Jurij Cigler Slovenija 1 .308 W 164**
20. Dusko Crevar / 7.62x51 162
21. Ivan Starcevic PPU 2 8x57 IS 161
22. Aleksandar Aresnij Grifon PTJ .338 LM 157
23. Goran Mihailovic Zastava 1 6.5x54R 147
24. Predrag Igrutinovic Zastava 6.5x53R 129
26. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 75**
## TR 300m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 198**
2. Milos Vukoje Hercegovac .308 W 196
3. Arnold Kunz PPU 1 .308 W 193
4. Angelko Petrovski Mikei - MK .308 W 191
5. Dragan Prokopovski / .308 W 189
6. **Marko Sterle Slovenija .308 W 188**
7. Igor Madzar Mikei - MK .308 W 187
8. Zoran Protic / .308 W 187
9. **Boro Licina Slovenija .308 W 184**
10. Dragan Jovanovski Mikei - MK .308 W 183
11. Predrag Djurdjev Crni Biseri .308 W 183
12. Igor Predojevic Slo-RS 7.62x51 178
13. **Jurij Cigler Slovenija .308 W 177**
14. Dimitrije Maric Crni Biseri .308W 177
15. Slavko Ilijevski Mikei - MK 8x57 IS 172
16. Predrag Lonco Slo-RS 7.62x51 172
17. Dobrivoje Jovanovic / .308 W 169
18. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 164**
19. Aleksandar Arsenijev Grifon PTJ .308 W 163
20. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .308 W 159
21. Dragoslav Gagic Crni Biseri .308 W 157
22. Ivan Lucic PPU 1 .308 W 155
23. Slobodan Stolic Grifon PTJ 7.62x54R 154
24. Dragan Zelenovic Partizan .308 W 153
25. Vlastimir Djenadic / .308 W 140
26. Nemanja Marinkovic Partizan .308 W 126
## TR 500m
Mesto Ime I Prezime Ekipa Kalibar Rezultat
1. Milos Vukoje / .308 W 187
2. **Klement Pintar Slo-RS .308 W 184**
3. Arnold Kunz PPU 1 .308 W 173
4. **Zlatko Kreft Slo-RS .308 W 172**
5. Aleksandar Arsen. Grifon PTJ .308 W 172
6. Dragan Prokopovs Mikei-MK .308 W 170
7. Slobodan Stolic Grifon PTJ 7.62x54R 169
8. Igor Madzar Mikei-MK .308 W 157
9. **Marko Sterle Slovenija 1 .308 W 154**
10. Angelko Petrovski Mikei-MK .308 W 153
11. Dragan Jovanovski Mikei-MK .308 W 153
12. Ivan Cirkovic Grifon PTJ .308 W 148
13. Goran Mihailovic Zastava 1 7.62x54R 145
14. Milos Kostic Zastava 2 7.62x54R 126
15. Aleksandar Popov Zastava 2 7.62x54R 126
16. **Jurij Cigler Slovenija 1 .308 W 125**
17. Ivan Usiljanin Zastava 2 8x57 IS 78
18. Aleksandar Popovic Zastava 2 8x57 IS 56
19. Slavko Ilijevski Mikei-MK 8x57 IS 10
## Hunting Rifle
Mesto Ime I Prezime Kalibar Rezultat
1. **Marko Sterle 6mm PPC 96**
2. Miodrag Kapor 8x57 IS 94
3. **Boris Filipic .243 W 93**
4. Dimitrije Maric .243 W 88
5. Dragan Vasiljevic .243 W 88
6. Predrag Djurdjev .25-06 R 87
7. Zeljko Marinkovic .308 W 87
8. **Branko Markovic .243 W 86**
9. Miroslav Jovanovic .223 R 85
10. **Zlatko Kreft 6.5x55SE 82**
11. Marko Savic .223 R 67
12. Jovan Savic .243 W 56
Čestitke našim za odlične rezultate! =D>
administrator / Strelec.si