Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultati tekme 14.6.2014 Zlatibor (Srbija)
A so imel ti krogi v soboto parado? Ve eden, prej ko slej vedo vsi! B-)
Odgovori
Administrator, administrator,

pričakujem da idiote trajno blokiraš, to naj bi bil strelski forum.

Vsi, ki ne neameravate na tem forumu pisati o strelstvu,
pojdite posedat ob Savo in vanjo metat kamenčke. Kakšni ste, vam bo mogoče
kakšen kamenček še v Nil padel.
Odgovori
> DejanKosta said:
> ... Garantiram ti, da ne poznam strahu. Pa moja garancija v določenih krogih veliko pomeni. Poznajo me določeni na forumu in dobro vedo kdo in kaj sem.

kdo in kaj si, si pokazal s svojim pisanjem. sicer pa strah je lepa reč- od zunaj je nič ni, znotraj pa je votla.
Odgovori
Jaz pa pojdem in zasejem

dobro voljo pri določenih snajper ljudeh.

V eni roki nosim tromblonsko mino,

vdrugi roki zelembač zoljo.

Kdor vesele pesmi poje

gre po svetu s težkim orožjem oborožen,

če mu kdo nastavi zanko,

ga užene v kozji rog.

2014 movie theme song Kekec the Soldier, lol

Niso afeguš, niso. Zaradi odsotnosti ni bilo časa, da bi se malo organizirali in razkadili te pošasti. Iz dneva v dan jih je več, narod pa samo mirno gleda...kot govorim - danes ste sprejeli te preluknjane leder pošasti, čez 10 let boste pedofile, ko bodo tudi (tako) korakali po...in zahtevali "svoje pravice".

Da ne bom preveč off topic: dimće, napiši nekaj, da te ne raznese zaradi pritiska. Res si bogi, hotel si biti frajer, izpadel pa si bedak. Kao odkril si sveti gral z mojo sliko in nalepil xy osebo.

Še dva iz kluba 'dangered species':

ćirnik - Jakec, še ena punčka iz ozadja, zelo občutljiva. Zbudil si se očitno in nisi ti ta kaliber, da v treh letih in celo 13'o objavo, dirigiraš adminu, kaj naj naredi. In jakec, ko jaz (metat - si napisal) nekaj v Savo, se Temza 'trese'.

Fridernik Kolesnik - misliš samo, da sem pokazal 'kdo in kaj' sem. Pisanje je samo pisanje, sej veš.

Če se že kdo zaleti v mene, naj se zaleti 'orng' in ne potem očitno šokiran, joka master'Ju. Če že k'kšni punčki kj ne paše oz. ne razume zajebancije se raje ugrizni v jezik in 'produži'... Če pa že ima kdo "željo", mislim ČE, naj pokliče, ZS, pride oz. bolje se prej 'najavi', ker pri meni velja private property. V najslabšem primeru dobite 12/76 Brenneke Super Sabot, v boljšem 12/70 gumo, se pravi spijete pivo, nekaj pojeste...z manjšimi bolečinami, lol.

And here we go again
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)