Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAJBOLJŠA TEKMA V SEZONI
#21
Kaj natančno te moti pri balkanskih tekmah?
Odgovori
#22
Nič samo pravim, da je S.Vizec večkrat na kaki pa bolj malo na domačih.

*Drugač pa Klemen imaš še tist neck turner od M. ,bi si ga enkrat sposodil da postružim nekaj sto tulcev.
Odgovori
#23
Ce bi me ze kdo prisilil, da glasujem ZA, potem bi dal glas tistemu, ki bi strokovno napisal razpis, na nivoju izpeljal tekmo in dosledno objavil rezultate. Kdo od organizatorjev pricakuje moj ( strokovni ) glas?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#24
Kaj pa če bi ti 357 organiziral kakšno in pokazal kako se tej stvari streže?
Odgovori
#25
Prisili me.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#26
O to pa ne! Ampak k vse veš sem mislil da bi bilo dobro da ti pokažeš..........! Saj veš da se drugi naučijo in to!
Brez zamere! Če si dobr si dobr!
Odgovori
#27
Obrazlozil sem le svoj glas, ki ga sigurno ne bom osnoval na osnovi kulinarike...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#28
Ma ja če ne na osnovi kulinarike, ga boš pa ENOROČNO osnoval a ne :-&
Odgovori
#29
> andrejf said:
> Kaj pa če bi ti 357 organiziral kakšno in pokazal kako se tej stvari streže?

To sem mu jaz cca 3leta nazaj svetoval pa sem takoj postal njegov sovraznik nr. 1.
B-)
Tak da Andrej gotof si. : :D
Odgovori
#30
@jabolko Normalno.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#31
@volvo2 za mojega sovražnika si se sam opredelil.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#32
Če se prav spomnim sem bil v nekem postu omenjen kot sovražnik ali nekaj identičnega, sigurno pa ne kot prijatelj. V katerem postu je to bilo pa ne me vprašat,ker ne vem.
Odgovori
#33
Nekoc sem napisal, da sem na Strelcu "pridobil" kar nekaj prijateljev in tudi nekaj sovraznikov. Kot sem ze prej napisal, si se opredelil sam. Sicer pa gre v tej temi za ocenjevanje kvalitete tekmovanj oziroma kdo naj bi bil za to kompetenten. Za ocenjevanje moje strovnosti na tem podrocju pa imajo "dovoljenje" le tisti, ki so v tej smeri uradno izobrazeni. Metanje polen je le dokaz za obvladovanje povsem druge sposobnosti...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#34
Brezpredmetno je smetiti temo z offtopic razčiščevanjem.Pa naj bom"sovražnik"oz neprijatelj, čeprav sem vedno samo izražal svoje mnenje in tudi direktno napisal kar mislim.
Drugače je pa tema narobe zastavljena in bi se morala glasiti:Najslabša tekma v sezoni.
Bi bilo bolj zanimivo brat komentarje.
Ker pri nas v Sloveniji ni in ne bo nobene tekme,pa naj se še organizator tako trudi,da se ne bi našel kakšen "strokovnjak",ki ima kaj za dodat v negativnem smislu.
Odgovori
#35
Pozdravljeni,

kaj ko bi se enkrat na tem forumu ubadali z temo samo , ne pa z vsem ostalim . Se mi zdi , da bi bilo vzdušje dosti prijaznejše in pozitivno /če naj povem v modernem jeziku/ .Nekateri prispevki se mi zdijo dlakocepski ,drugi napisani samo zato ,da se ve ,da tudi avtorji posedujejo svoje mnenje in tretji povsem neumestni .Če želimo nekaj pripomniti naj bo to konstruktivno z primeri in predlogi
iz katerih se lahko nekaj naučimo in napredujemo ter naredimo nekaj boljšega . Če pa takšnih predlogov in primerov ne premoremo se mi zdi ,da je dosti bolje da se vzdržimo komentarjev .

Kar se pa tiče Najslabše tekme v sezoni /volvo II/ ti predlagam .da ti odpreš to temo .Nekaj ti lahko zagotovo garantiram in to je zelo številen obisk ,zato sem temo raje imenoval Najboljša tekma v sezoni. Strokovnjakov pa je pri nas itak največ , kajti vsi , ki so prebrali 3 revije o orožju to nemudoma postanejo .

LP Boro :)
Odgovori
#36
glasujem za FinSniper 2014 :D
Odgovori
#37
> strela said:
> Spoštovani....vidim, da je debata zopet zašla v napačno smer,tukaj podpiram avtorja pod imenom...glock 34... vse skupaj je preuranjeno za neko ocenevanje tako, da borota tukaj ne podpiram in menim, da je tukaj malo provokacije nekdo, ki ni bil udeležen ali vsaj prisoten ne more po mojem mnenju dajati kakršne koli ocene. Bi pa ob enem pohvalil organizatorja za ves trud, ki so ga uložili v ta projekt, žal se ga nisem mogel udeležiti ker smo na ta datum imeli tudi mi strelsko tekmovanje...lep pozdrav vsem skupaj.

Tudi jaz se strinjam... počakajte, kam se vam pa mudi!
---
Lp
Č
[naredimo spletno stran v 5 minutah](http://web5.si)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)