Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dogajanje
a sploh kdo obiskuje ta forum?
nikol se nč ne dogaja....a ne bi kake debate vrgli al kaj?
kdaj bodo rezultati iz mlak 16.9 objavljeni?
lp vsem skupaj
Odgovori
obiskujejo A3e, ampak pri debatiranju pa razen nekaterih članov niso posebej zgovorni... sicer pa, zakaj ne bi ti začel kake debate? [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]

mene npr zanima, zakaj je recimo pri glockih tolko zastojev po tekmovanjih? pri glocku se stalno A!opirijo z zanesljivostjo, ampak osebno sem največ zastojev videl pri njih... vsi predelujejo piA!tole, vsi filajo municijo, pa nimajo vsi problemov.
pa ne me zdej napast... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
eh ja Mlake...

na zalost nam je padla dol stran [url="http://www.sdvv.info"]http://www.sdvv.info[/url] [img]{SMILIES_PATH}/icon_sad.gif[/img] , sicer ne po nasi napaki ampak nam je in ne vem kok casa bo trajal da jo dobimo nazaj, ker je negdo posteno zahinavil in ta nekdo ima dostop do streznika (fizicno) na zalost tako je, tko da bodo rezultati takoj, ko se streznik zbudi iz poletnega spanja [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]...
Odgovori
admin če bi imeli tisti z glocki takA!en faktor kakor ti na Evropskem prvenstvu jim sigurno nebi A!tekali [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Attached files [Image: 293_94079c9928324de4adcc76e2805598ce.jpg]
Odgovori
hehe, verjetno res [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

sicer pa nimam nič proti glockom, samo zame pač niso... nima veze...
sem pa res bolj pristaA! "out of the box" stvari, čim manj predelav, minimalnega filanja in tega...
[img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
Kva zej neke berem, da ma glock največ zastojev!!!!Jest ga A!e nism imel, dela ko urca, če pa eni ne znajo povnt municije je pa nihov problem!!Kaj pa boA! imel??One A3elezne gavrmente, A3elez je out plastika je prihodnost!!!!! [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img]
Odgovori
"1 Napisal:Kaj pa boA! imel??One A3elezne gavrmente, A3elez je out plastika je prihodnost!!!!! [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img]

Hehe, s svojim A3elezom prekurim tvojo plastiko [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

Attached files [Image: 357_b36c3f0081711df8c2d4cd0d307efb83.jpg]
Odgovori
ma ne, ne da je kej narobe z glockom, samo zame ni... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

nekam čudno je obteA3en, drugačen kot ročaja ima, pa drsi ko svina če maA! preA!vicane roke...
drugač pa vse ok.. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

Attached files [Image: 357_0b9a846b7ed6e6e59c5ea38a655ad662.jpg]
Odgovori
Ejga NooB, VIDM DA MAA  RAD RJO!!!hehehe [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img]
Odgovori
Ja sure. Samo moja tko pogosto strelja, da vsa rja sama dol odpade. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Zdaj pa zares, Glock je odlična piA!tola, mene motijo samo dve stvari, kot ročaja in masa. Osebno sem fan teA3jih piA!tol, ki pa so potem A3al A3elezne in majo rade rjo [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] Če bojo nardil 1,2 kg teA3kega plastičnega glocka ga prvi kupim [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)