Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barvanje orožja Cera/dura cote in podobno
#41
Če koga slučajno še zanima je v zagrebu mojster ki dela cerakote, cena je 200€ za kos orožja v eni barvi, ni važno ali je puška ali pištola ali plastika, dodatna barva je 100€. http://www.elovac.com/
Odgovori
#42
> mrki said:
> Če koga slučajno še zanima je v zagrebu mojster ki dela cerakote, cena je 200€ za kos orožja v eni barvi, ni važno ali je puška ali pištola ali plastika, dodatna barva je 100€. http://www.elovac.com/

Kak pa prideš z orožjem čez mejo, če nimaš povabila za tekmo? Ali mu kar po pošti pošlješ;)?
Odgovori
#43
> DavorM said: Kak pa prideš z orožjem čez mejo, če nimaš povabila za tekmo?

Za zdaj ne vem, a včasih smo lahko orožje (pre)nesli tudi v popravilo...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#44
Rabiš evropski orožni list, pa gre kot v ostale države EU.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#45
Mastermind ne gre.Moraš imeti obvezno povabilo Strelskega društva ali Lovskega društva in imam EU orožni list.
Vsaj tako so mi povedali na meji.
Odgovori
#46
Ne vem, jaz sem rekel da nesem zadevo v popravilo, pa je štimalo. Malo samozavesti in gre. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#47
;)
Odgovori
#48
A pri nas ni nobenega junaka, ki bi se lotil takih zadev za primerno ceno (ki pa je seveda relativna, odvisno od tega na kateri strani mize si)?
Bo zgleda treba it v nov biznis. :)
Odgovori
#49
> mastermind said:
> Ne vem, jaz sem rekel da nesem zadevo v popravilo, pa je štimalo. Malo samozavesti in gre. ;)

Si mogoče šel z XDMom ? :)
Odgovori
#50
Gledam kako je pobarvana CZ 858 in dvomim, da bi bilo z šmeki ameriško barvo kaj (bistveno?) bolje. So pa američani mojstri marketinga, ki jim pač eni z veseljem nasedajo. Tako razne tabele in testi "neodvisnih strokovnjakov" ponavadi služijo le reklami.

Spomnim se vroči debati lovcev, ki so me prepričevali da so puške iz puškarne v Stražišču pri Kranju zanič, ker jim grozno rjavijo cevi. Ja ampak puške iz Borovelj so pa čisto drugačne. Niti slišati niso hoteli o dejstvu, da jim je domača puška po lovu v dežju še nekaj dni stala neočiščena, dokler se niso znebili hudega mačka po silnem pijančevanju, predno so jo očistili. Seveda je bila Boroveljska krasotica le za "k maši" in seveda ni rjavela.

Barvanje v Zagrebu za 200€ bi znalo biti podobno.
Odgovori
#51
> Barbapapa said:
> A pri nas ni nobenega junaka, ki bi se lotil takih zadev za primerno ceno (ki pa je seveda relativna, odvisno od tega na kateri strani mize si)?
> Bo zgleda treba it v nov biznis. :)

samo ne mi nabijat "za primerno ceno", Ko ste v škornjih kupca je vse predrago, ko pa prodajate so pa cene ravno nasprotne. Da ne rečeva slučajno kakšno o (bivši mr.Tjevi) Howi, a ne?

Kar se pa biznisa tiče pa seveda, kar probaj. Najlažje je govorit na pamet...
Odgovori
#52
Kristian, ne vem kaj bi rad povedal o Howi, kar izkašljaj se če te kaj teži. Kupil sem jo za točno tako ceno, kot je bila ponujena in nikoli nisem rekel, da je predrago. Prodajam pa jo ceneje, ker lahko shajamm tudi brez. Ne vem kaj te žuli?? in ne nabijaj prosim na osebni ravni, ker si zgrešil point.

Kot sem sam rekel, je cena "primerna" vedno relativno. Sicer pa preberi še enkrat.
Odgovori
#53
Ena zadeva, ki jo zgleda folk tule ne razume da je pri tem Cerakote cena materiala bagatela, ko si ga nekrat kupiš po galono a za kak biznis to pomeni galono te barve galono une barve (takrat so cene cca 140Eur/L ,pri domačih projektih pa blizu 400Eur /L) itd pač moraš imeti par tisočakov v materialu. Zdaj pa ocenite koliko krepel bo folk na leto prinesel barvat za ceno recimo 150-200.- Eur iz tega pa na grobo ocenite kolk se splača.
Odgovori
#54
Res je...Vsekakor je Slovenija zelooo majhen trg za to. Cene pa zaradi tega visoke.
Odgovori
#55
Temu se reče začetni kapital... Jst bi tud Goldman Sachs2 bil pa mi "mal" fali...
Odgovori
#56
mogoče pa za nekaj zainteresiranih deluje zadružni sistem, skupaj kupimo nekaj barv in ostalo po dogovoru... :))
Odgovori
#57
> Mato said:
> Temu se reče začetni kapital... Jst bi tud Goldman Sachs2 bil pa mi "mal" fali...

Točno tako a za razliko od ličanja avtomobilov kjer trg obsega mio avtomobilov in veliko razbitega pleha letno ,pa še 'ročno' mešanje barv, ki so večinoma precej cenejše ,tu te velikosti trga ni, potrebni začetni kapital(zaradi palete barv) pa ni dosti nižji . Drugače pa kake so cene pri avtoličarjih ,hitro so okoli 200Eur /m2 za manjše flike.
Odgovori
#58
Evo zadeve so bile poslane tako, da mislim v ponedeljek bi alhko začel barvat. Za začetek bom jaz svojega XDM pobarval pa objavil slike,.... Seveda, ko dobim zadeve so interesenti vabljeni pa lahko skupi kej pobarvamo.
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
#59
tudi jaz sem naročil za test eno barvo in poročam, kako se bo obneslo na mojem.
Naročil sem tudi en kitajski komplet airbrush+kompresor (matr, kolk so se se te stvari pocenile), pa da vidimo.
Odgovori
#60
> DavorM said:
> Kak pa prideš z orožjem čez mejo, če nimaš povabila za tekmo? Ali mu kar po pošti pošlješ;)?
>
>
Od vstopa Hr v EU jaz grem čez mejo samo z evropskim orožnim listom , brez vabil. Do zdaj me niti enkrat niso zavrnili.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)