Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uporaba strelnega orožja / Silobran
Hja, ko si sam v sobici s policistom, pa te izsiljuje da ti ne bo vrnil dokumentov, 99% folka raje podpiše...

"To protect and serve" ali kako že...
lp Melly
Odgovori
Melly v tvojem prejšnjem postu je polno nakladanja....
Odgovori
Melly, ne nakladi. Podpis/nepodpis zapisnika nima z vračanjem dokumentov nobene veze.
Odgovori
S podpisom priznaš krivdo v procesu, torej se od tu naprej nimaš kaj dosti pritoževati...
Odgovori
Kristian, saj je kazen plačal in s pritožbo proti kazni ni uspel, temveč je uspel proti tožbi zavarovalnice, ki je oprla svojo tožbo na zapisnik policije, ki ga ta ni dostavila... bog vedi zakaj.

Škoda cajta.

Tisti, ki je imel opravka s sistemom ve, da to ni nakladanje.
lp Melly
Odgovori
Brez zamere ampak priznati lažno obtožbo in to podpisati ne gre ne policistu, ne očetu in ne bogu. Nikomur.

Zoper tistega policista bi še isto uro podal prijavo.

In če sam nisi dovolj podkovan, še vedno lahko pogledaš v imenik in pokličeš odvetnika, dva, tri... potem se pa naj organ z njim tako zafrkava, če si upa.
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
> fritz said:
> Brez zamere ampak priznati lažno obtožbo in to podpisati ne gre ne policistu, ne očetu in ne bogu. Nikomur.
> ....

kvečjemu občasno ženi - zaradi višjih ciljev :">
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Zapisnika o ogledu kraja prometne nesreče ne podpisujejo stranke v postopku. Uporabi se kot priloga v postopku
Odgovori
Fantje, Melly sigurno ve kaj piše!!!pa tudi strokovno je dovolj dobro podkovan brez skrbi.
Odgovori
Očitno ne ve kaj piše, ampak nimam volje obrazložit :) LP
Odgovori
Očitno ne ve kaj piše
Ve ve kaj piše, brez skrbi.
Odgovori
> toni123 said:
> Očitno ne ve kaj piše
> Ve ve kaj piše, brez skrbi.

Seveda ti bomo verjeli na besedo. Le kaj bi človek argumentiral svoje izjave...
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
79 člen ZUP

(1) Dopolnitve že sklenjenega zapisnika se podpišejo in overijo.

(2) Če tisti, ki bi moral podpisati zapisnik, ne zna ali ne more pisati, ga podpiše nekdo, ki zna pisati in je seznanjen z vsebino zapisnika ter se tudi sam podpiše. Tega ne more storiti uradna oseba, ki vodi postopek, in tudi ne zapisnikar.

(3) Če kdo noče podpisati zapisnika ali odide, preden je zapisnik sklenjen, se to vpiše v zapisnik in navede, zakaj ga ni hotel podpisati.



80 člen ZUP

(1) Zapisnik, ki je sestavljen v skladu z določbami tega zakona, je javna listina. Zapisnik je dokaz o poteku in vsebini dejanja postopka in danih izjav, razen tistih delov zapisnika, h katerim je zaslišanec dal pripombo, da niso pravilno sestavljeni.

(2) Dovoljeno je dokazovati nepravilnost zapisnika.

Žal je tako; Ignorantia iuris nocet.
Lep pozdrav
Odgovori
(Timmmyja so našli, Jimmyja nikoli)

Nova sodna praksa: napadeni Gams je ubil dva jagra v silobranu...ali je uporabil večjo silo, kot mu je grozila, da je ubranil družino...da ni končala pri mesarju.



[Image: 2cf55501ca3c666567995472f746f1.jpg]
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
You´re one sick MOFO =; !


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
> bobi said:
> You´re one sick MOFO =; !
>
>
> Ajd!

Me sick? Bobi - lepi, visoki, postavni, inteligentni, razgledani, visokoizobraženi miličnik... Zame je sick k 'razsfukavajo' živali ti... Malo hard vem...tudi večina njih dela to zelo hard. Bodo že udarili nazaj. Lepo da si začel. Ajd i tebi.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori
Kristian, yamahafazer, matajz43...

Primer ki ga je opisal Melly, se je prejšnji mesec (13.11-2014) na ESČP (Evropsko sodišče za človekove pravice) slabo končal za Slovenijo.

Zapisnik policije namreč ne more biti zadosten dokaz, morali bi dokazati s forenzično preiskavo laka na obeh vpletenih avtomobilih...
Odgovori
> DejanKosta said:
> > bobi said:
> > You´re one sick MOFO =; !
> >
> >
> > Ajd!
>
> Me sick? Bobi - lepi, visoki, postavni, inteligentni, razgledani, visokoizobraženi miličnik... Zame je sick k 'razsfukavajo' živali ti... Malo hard vem...tudi večina njih dela to zelo hard. Bodo že udarili nazaj. Lepo da si začel. Ajd i tebi.
>
>

No, sej samo na ta "malo hard" sem se navezoval z mojim komentarjem. Svoboda govora, sej vem, ampak vseeno se mi zdi malo "grobo", ker vem o čem si pisal...

Drgač pa nisem jager, edino meso mi je pa dobro, tudi divjačina, tko da možno, da sem pristranski :D ...

Upam, da veš, da citirani opis mene ni čisto akurativen... malo sem pretiraval, ker lepota je le v očeh opazovalca ;)) , pa visok tudi nisem... no, tudi postaven ne in če tako malo bolj natančno pogledam mojo visokoizobraženost ugotovim, da je že res, da imam dva indeksa, a sta še iz devedesetih in tudi nista ravno polna,...

hmm, jebemti, zgleda da "sam se malo precenjio" :-?? ...


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
Še link do "novice":

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slo...ourgu.html
Odgovori
Bobi Bobi, spet vas državljani pljuvajo.

Nič od citiranega opisa praviš... Škoda, kolegica big sisa - sisa se pali na postavne miličnike, mislim policaje. Nabildi malo pa kontakt, sej veš, lol.
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)