Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.9.2014 - Bloška polica - 100, 300, 500
lepo videt, da nisem edini z 6.5 SW

lepi rezultati =D>
Odgovori
Čestitke Andrej =D> .

Ampak res je bil že skrajni čas, a si predstavljaš, da bi ta lubrikant začel uporabljat že prej ...
Odgovori
> šimek said:
> Čestitke Andrej =D> .
>
> Ampak res je bil že skrajni čas, a si predstavljaš, da bi ta lubrikant začel uporabljat že prej ...

šlo bi kot po maslu :)
Odgovori
Ne morem.... a da ne dam eno pripombo.......... Jamnik je dober in utrjen strelec, kar bi pomenilo da bi na 500m "moral" biti saj v zgornji polovici...... tole nekaj ne štima :), drugače fejst ekipa... mim grede kaj je bila za ena debata v GRČI ko sem odšel????? hehehehe
Odgovori
med odlično in konstruktivno debato o prednostih in pomankljivostih sistema sojenja IPSC proti IDPA ter živahnim dokazovanjem argumentov je nekega starega gospoda uščipnilo v križu, pa je rabil malo kiropraktike :)
Odgovori
> malke said:
> Ne morem.... a da ne dam eno pripombo.......... Jamnik je dober in utrjen strelec, kar bi pomenilo da bi na 500m "moral" biti saj v zgornji polovici...... tole nekaj ne štima :), drugače fejst ekipa... mim grede kaj je bila za ena debata v GRČI ko sem odšel????? hehehehe

Tale utrjen strelec je pozabil poštevanko in mu je ostalo v škatlici samo 12 nabojev za oceno. Ampak je pa zato po tekmi 3 pirčke več spil. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
> malke said:
> Ne morem.... a da ne dam eno pripombo.......... Jamnik je dober in utrjen strelec, kar bi pomenilo da bi na 500m "moral" biti saj v zgornji polovici...... tole nekaj ne štima :), drugače fejst ekipa... mim grede kaj je bila za ena debata v GRČI ko sem odšel????? hehehehe
>

Jamniku je treba natancno povedati koliko strelov gre za rezultat! In tako jih je mal prevec na probo dal pa je za rezultat zmanjkalo! He he he!

Mene ni blo v Grči!!!!!!!!
Odgovori
Pa ubistvu po rezultatih sodeč tale 308 win sploh ni tolk hendikepiran kaliber kot se je govoril... :-?
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
Men se tud ne zdi... :-? ...Jabolko? :D
Odgovori
500m in idealne razmere! glede na to da streljam in "racing" kaliber in 308 ti povem da bi mel s 308 ob enakem streljanju ene 3 kroge manj pri 300 in 500 ter morda ene 2-3 kroge vec na 100
Odgovori
> Snipe Elite said:
> Pa ubistvu po rezultatih sodeč tale 308 win sploh ni tolk hendikepiran kaliber kot se je govoril... :-?

seveda je hendikepiran, vendar če ga strelec serje, mu tudi 6.5 kaliber ne pomaga.
Odgovori
Se je nekaterim tako zameril tale 308 win kot da ga je kdaj v tazadnjo skasiral. ha ha
Podatki o zanosu in padcu po tabelah so eno, realnost pa drugo.
Odgovori
> SteyrAUG said:
> Men se tud ne zdi... :-? ...Jabolko? :D

Kaj me dražiš, a nisi dostikkrat z osvojenimi zmagami dokazal kam spada 308... Andrej je pa itak rojen zmagovalec, kar se loti [no ja edino ledvične kamne mu ni uspelo z pivom rastopiti klub naporom] je prej al slej v špici tako ,da je bil že skrajni čas da je prešel od obljub k zmagi... čestitke obema...
=D>

Attached files [Image: 4bc330ee5a83f23f9aad484281ed77.jpg]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)