Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srna uplenjena na 523m
Bemti!
V tej temi so jagri proti jagrom, v oni temi strelci proti strelcem,...Bolj kot berem ta forum, bolj me mineva do vsegaskup....
> 765Br said:
> Bemti!
> V tej temi so jagri proti jagrom, v oni temi strelci proti strelcem,...Bolj kot berem ta forum, bolj me mineva do vsegaskup....

Dobro si ugotovil...
> 765Br said:
> Bemti!
> V tej temi so jagri proti jagrom, v oni temi strelci proti strelcem,...Bolj kot berem ta forum, bolj me mineva do vsegaskup....

Jokica ;)) !!!



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Bobi!!
ti bom jest dal jokico! Vem kje ti spiš! (hec)

Sem mislu, da vsaj na tem forumu držite skup, glede na predmete in njihovo uporabo, katere posedujete / posedujemo.
Kamerad moj dragi!

To je približno tako, kot da bi pričakoval, da so vsi policisti kot jaz; lepi, visoki, postavni, inteligentni, razgledani, visokoizobraženi, zmožni očarat babice in njihove vnukinje, se smejat v brk decembrski burji na Razdrtem in brez kapljice znoja plezat pod kamioni avgusta na Dolgi vasi (Hosszúfalu). Ne gre to tako... Gre bolj tako kot je rekel moj prijatelj - 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, dvesta sisa :D ...


Ko sem začel hodit na tekme, sem se grozno čudil nad raznolikostjo populacije tam. Odvetnik, občinar, kmet, lovec, policist, vojak, administratorka, privatnik, upokojenec in njegov vnuk, delavec v fabriki, šofer špedicije, študent,...

Ni da ni... In taka so tudi prepričanja in mnenja in podajanje le-teh. Pač različni karakterji, različna vzgoja, različna starost, različne vrednote. Skupna nam je največkrat res samo naklonjenost do orožja.


Tko pač je, ampak zaradi tega forum ni slab. Na njem sem že ene 5 let, pa pridejo pa grejo večinoma same mone, drugi pa ostajamo, edino kakšno leto smo bolj aktivni, kakšno leto manj... s tem da na forumu zapisane stvari vseeno prebiram dnevno ;) .



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Si pa skromen ;)
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

> bobi said:
>100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, dvesta sisa :D ...

po zadnji statiski je 100 žena, 196 sisa (glede na pogostost mamografije)
Evo 765Br, o temu sem govoril; prvi prijazno pokomentira mojo skromnost, drugi je edukativen, zdej bi se moral oglasiti še kakšen, ki bi čisto zgrešil point o katerem sem pisal, nato bi ga moral nekdo popravit, tretji pa zašpilat odvetnika in branit prvega, pa nekdo z opozorilom, da naj se držimo osnovne teme, vmes pa bi morda lahko še kdo pokomentiral povojne poboje in zakaj klinac bi radi štrajkali v javnem sektorju :D ...


Ne moreš reč, da na našem forumu ni veselo m/ !



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Aja, samo povem, da še vedno kupujem nežno rabljenega Šmit ´n´ Vesona mudel 625 v Džeri Mičulek variaciji...
...samo povem, če slučajno kdo ne bere vseh tem...

What?!? :-??


O.K., o.k.,... ;))



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Vem za enega v 5 col? ;;) :D
Ok. Štekam :D Priznam, je veselo na tem forumu :) Ampak vseeno nisem tega pričakoval v taki luči. Yebiga.

Glede policistov oz. njihovih "figur" pa (da bom jest tisti, ki bo zgrešil point tvojega pisanja):
Nekih 7 let nazaj je neki heroj, okrepljen z nekaj maligani, na nekem srečanju na Primorskem vprašal navzoče (med katerimi je bil tudi policist - prometni seveda, da ne bo pomote), nekaj v smislu: Kako izgledajo prometni policisti? Seveda je ta isti heroj podal tudi odgovor: Majhni in okrogli :P
Seveda je ta isti heroj ostal živ in zdrav, vendar se še danes boji za svoje življenje :-B
> dani_79 said:
> Vem za enega v 5 col? ;;) :D

No, to sem imel v mislih 8-} ...



765Br, mogoče ima pa tale heroj srečo, ker so taki policisti (majhni in okrogli) ponavadi tudi precej dobričine in dobrovoljčki. Sej ne da bi bil jaz tak... mislim, majhen pa okrogel (tisti, ki me poznate osebno, se delajte da me ne poznate).



Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
> Uroš Palhartinger said:
> > Uroš Palhartinger said:
> > S starimi jagri ni dobro češenj zobat (ali loviti divjih svinj)...
> >
> > http://www.zurnal24.si/lovec-ustrelil-lo...nek-236668
>


Lovec 33 je fukal ženo od lovca 59. Lovec 59 povabi lovca 33 na lov in drm, lol.

3:40 - 3:53 https://www.youtube.com/watch?v=DMTkbZKZiF0
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
> Kristian said:
> > bobi said:
> >100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, dvesta sisa :D ...
>
> po zadnji statiski je 100 žena, 196 sisa (glede na pogostost mamografije)
>

Ali pa 100 žena, 201 sisa, če je ena mutirana, lol



[Image: 34c7e1a32cef0de598163e658c7741.jpg]
20.12.2015 Danes povem, da sem ponosen Slovenec - ups, lol, mislim državljan Republike Slovenije. Prevladal je razum in zmaga nad pederizmom! (Na'žalost - majhna udeležba normalnih, + da imamo 36,6% okuženih).
Pozdravljeni,

vsake nekaj dni preberem komentarje na forumu .O pijanosti lovcev lahko povem ,da se je z novim zakonom močno zmanjšala
in da trditev o pijanih lovcih popvsem ne drži . Ker na našem forumu /sklepam po komentarjih / ni velikega števila lovcev sem se
poleg Andreja postavil v bran le tem .

Večina lovcev so preprosti ljudje , tako kot strelci .Seveda so med njimi in nami taki ,ki jim
ego močno naraste z posedovanjem orožja .Za ego pa vemo ,da je v nasprotnem sorazmerju z izobrazbo in inteligenco. Iz tega
lahko potegnemo marsikaj povezanega z alkoholom in orožjem ,vendar ne moremo trditi , da so lovci pijanci .Je pa seveda dejstvo ,
da se nekateri med njimi ne upirajo sodelovanju v najbolj popularni prehranjevalni disciplkini ,ki je splošno zelo zastopana pri nas..
Konec koncev se vsi moramo racionalno obnašati in zakaj nebi tudi pili tako .Dokler bo alkohol cenejši od nealkoholnih pijač se ni
bati ,da bi se štrevilo "športnikov " zmanjšalo.

LP Boro :)
Boro, se globoko strinjam s tvojim komentarjem, toda nezafrustriran lovec sebe ne bo nikoli prepoznal v splošni vsegliharski kritiki, temveč se bo le hudomušno nasmehnil in prikimal...
> Boro said:
Za ego pa vemo ,da je v nasprotnem sorazmerju z izobrazbo...

Tole ne bo držalo pri vsaj polovici primerkov, ki jih jaz poznam (se imeti za nekaj več, se obnašati, kot da je to edino merilo človeka (sveda šele od dne, ko je opravil zagovor diplome))...


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Od kdaj je pa diploma merilo izobraženosti?
Maj point egzekli :D ...
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
https://www.youtube.com/watch?v=-ocIx_gXVi4




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)