Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPSC WORLD SHOOT XVIII 2014
#21
No napocil je cas odhoda. Na Brniku policist preveri orozje in dokumente, vse skupaj v trd kovcek pod kljuc. Let v Frankfurt. Ker ostanem v mednarodnem prostoru ni čekinga prtljage. 13.40 let cez luzo. Se oglasim.
Odgovori
#22
Srečno. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#23
Nice fly :bz
Odgovori
#24
upam da ti ne zgubijo orožja ;)

srečno...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#25
Boljš, da ne hodiš domov brez medalje ;)
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
#26
Ali se že vidi Amerika v daljavi ??

Pa srečno hodi. :-h
Odgovori
#27
Lahko mu sledite če imate št.leta.

http://www.flightradar24.com/#53.5,1.17/...4136034221
Odgovori
#28
Let brez posebnosti. Po opravljenem postopku Esta, sledil še pregled orozja streliva in opreme. Gladko in vljudno. Vzel sem taxi in v hotel. Jutri zacnem avanturo z avtodomom.
Odgovori
#29
Avtodom sem prevzel po protokolu. Brez problemov, edina tezava je v tem, da je vecji in tezko krujzam po Orlando. Pobral sem še Bostjana, tako da greva sedaj proti streliscu na ceking orozja.
Odgovori
#30
A Boštjan pri tebi v avtodomu spančka?
Odgovori
#31
Drugi Dan streljanja je za nama. 30° 90 % vlage. Borba do konca. Proge so tezke, zanimive. Rezultate bodo objavljali Na world shot strani. Do sedaj sva opravila 24 prog. Nekaj je dobrih nekaj slabih. Jutri streljava se ostalo, nato pa popoldne že pride ostala strelska druscina.
Odgovori
#32
Good Luck
Odgovori
#33
Rezultate naših lahko spremljate na strani [worldshootusa.com/results/](http://worldshootusa.com/results/)

Breza strelja Classic, Boštjan pa Standard. Ostali, bodo prvič streljali šele v ponedeljek, bodo pa vsi v Standardu.
Odgovori
#34
Super, zaenkrat gre našim(a) precej dobro. Bomo videli kaj se bo vsulo še na matchu. :)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#35
vsem strelcem veliko uspeha Anja in Dušan Del Bello
Odgovori
#36
Jasno obilo strelskih uspehov vsem, se posebej Boštjanu, ki strelja pod bremenom kraterja človekovih pravic.
Odgovori
#37
Felicitation
=D> =D> =D>
Odgovori
#38
kako gre pa zdaj našim. lp Del Bello
Odgovori
#39
Po prvem dnevu je težko rečt, vendar ne najbolje. Lahko držimo pesti, da bo šlo boljše, so že odstrelili drugi dan, samo še ni rezultatov....
Odgovori
#40
Rezultati za drugi dan streljanja so objavljeni. Naši so se v primerjavi s prvim dnem izboljšali, Uroš, Enej in Robert so tesno skupaj, v vrstnem redu kot sem ga napisal. Urko ima 74% na vodilnega...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)