Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VABILO NA 2.POKALNO TEKMO PPS-09
#1
Tekmovalna komisija ZVDS
OBJAVLJA
R A Z P I S

2. POKALNEGA OSTROSTRELSKEGA TEKMOVANJA 2009

V SOBOTO 4. aprila 2009

Tekmovanje bo na vojaškem strelišču BLOŠKA POLICA pri CERKNICI
s pričetkom ob 9.20 uri (prijave do 10 ure -telefonsko do 12 ure)

Urnik prijav tekmovalcev: do 10 ure na strelišču in telefonsko do 12 ure z dogovorjeno uro prihoda.
Prijavnina za strelca znaša 20 EUR za do dve disciplini in 30 EUR za vse. Prijavnino poravnate ob prijavi pred pričetkom tekmovanja na strelišču.
Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Streljanje se izvaja po principu: 20 min. streljanje, 20 min. menjava tarč in priprava tekmovalcev na celem poligonu in za vse tekmovalce naenkrat.
Urnik začne ob 9.20 s prvim krogom.
V disciplini strelski mnogoboj sodelujejo vsi tekmovalci, ki tekmujejo v najmanj štirih disciplinah.
Štetje za mnogoboj: za vsako disciplino 20 točk plus pet doseženih boljših rezultatov med mnogobojci.
Prvi trije tekmovalci v vsaki disciplini dobijo odličja.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA in REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno.
• Dovoljen kaliber od 7,65 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min

MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 4 MK tarče ISSF, eno poskusno in tri za oceno.
• Strelja se 5 strelov na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli (neomejeni) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.

MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z optičnimi ali diopterskimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK ASZS z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.

VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z odprtimi merilnimi napravami
• Tarče okrogle 50cm za vojaško puško. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo.
• Razdalja 100 m.

MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat (po 3 v tarčo) v času 20min.
• Razdalja 100 m.


VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Vsak tekmovalec ima na razpolago tarčo S300 ZVDS okroglo 35cm in belo polje na levi strani z črno piko 4 cm.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo
• Razdalja 300 m.

Strelski položaj za dolge cevi: leže, sprednji naslon višine najmanj 20cm, širine do 8cm. Zadaj naslon ni dovoljen. Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Roka je lahko pod kopitom, vendar dlan ne sme ležati na tleh. Nogice so dovoljene.

ZA VSA OROŽJA: Proženje je omejeno na varno delovanje. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč ali sami šteti rezultata, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan. Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake. Pred pričetkom vsako od sodelujočih društev lahko predlaga enega strelca v tekmovalno komisijo.
VARNOST
Strelci-ke so dolžni spoštovati VARNOST in RED na strelišču.
Vse osebe, ki se nahajajo na poligonu, so dolžne ves čas skrbeti za lastno varnost in varnost vsakega na poligonu.
Dolžni so se seznaniti z redom na strelišču in varnostnimi ukrepi. Ravnati se morajo po navodilih vodje streljanja .
Na tekmovanju se strogo spoštuje varno rokovanje z orožjem.
Z orožjem se rokuje samo po navodilih sodnikov in nikjer drugje kot na strelski liniji in varnostni coni.
Prenos orožja po poligonu samo v kovčku ali pa z odprtim ležiščem in s cevjo obrnjeno v tla.
Neupoštevanju navodil sodnikov sledi opozorilo ali diskvalifikacija strelca.
Pritožb na te odločitve se ne upošteva.
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected]
………. VABLJENI !.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...796ec3.doc (60 KB)Â
Odgovori
#2
Strelci, lep pozdrav. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Vreme lepo, družba prijetna, roštilj odličen. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] Še kakšen dober rezultat in ne potrebujemo več. [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img]
[img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img] Vidmar je ZAKON. [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] Za drugo mesto pa se odvija hud boj, pravo mesarsko klanje. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img]
Tukaj so rezultati. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] Še enkrat čestitke vsem tekmovalcem in se vidimo kmalu. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
ORGANIZATOR [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]

PIŠTOLA
1 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 141 100 15 7 7 1
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 136 80 15 7 4 3 1
3 Koletnik Friderik 133 60 15 4 7 3 1
4 Urh Igor 460.AB Postojna 133 50 15 4 6 4 1
5 Drašcic Dean 132 45 15 5 4 4 2
6 Pikelj Aleksander SD Rifnik 129 40 15 2 6 6 1
7 Cvetkovic Zoran SD Postojna 126 36 15 3 2 9 1
8 Mandelj Žiga SD SOIT 125 32 15 3 4 4 3 1
9 Pintar Klemen SD SOIT 125 29 15 8 5 1 1
10 Petric Žiga 124 26 15 2 7 2 1 3
11 Kreft Zlatko SD Svarun 121 24 15 6 2 2 1 2 2
12 Seražin Dušan ZISK Koper 120 22 15 3 3 9
13 Medic Vladimir SOIT Medvode 116 20 15 5 5 2 2 1
14 Us Damjan LD Taborska Jama 113 18 15 1 4 3 3 2 2
15 Petric Igor LD Ribnica 111 16 15 4 2 4 3 1 1
16 Cernuta Ervin 107 15 15 1 3 4 4 1 1 1
17 Janša Blaž SD SOIT 106 14 15 2 2 7 3 1
18 Bajc David SD Postojna 105 13 15 5 2 1 4 1 2
19 Kunej Arcon Mojca 105 12 15 3 4 3 1 1 2 1
20 Baranja Karlo SD Postojna 102 11 15 1 2 1 5 4 1 1
21 Srpcic Simon SD Sagitarius 98 10 15 1 1 6 3 3 1
22 Zobec Alojz LD Ribnica 97 9 15 2 1 2 3 4 1 1 1
23 Bajc Ernest SD Postojna 95 8 15 1 2 1 3 2 3 2 1
24 Podkrajšek Mitja SD Veteran Bloke 95 7 15 4 4 4 1 1 1
25 Žbona Stanislav LD Ribnica 93 6 15 1 1 1 4 1 4 3
26 Lesjak Rajko DVV JOD113 92 5 15 1 2 1 1 4 2 3 1
27 Grižon Klavdij 92 4 15 2 3 1 4 2 2 1
28 Rangus Simon SD Sagitarius 90 3 15 1 1 3 2 1 3 3 1
29 Turk Zdravko 90 2 15 2 3 4 4 2
30 Baranja Jernej SD Postojna 88 1 15 3 2 4 3 1 2
33 Frantar Borut SD Veteran Bloke 87 1 15 1 2 2 4 3 1 1 1
32 Dular Damjana SD Sagitarius 87 1 15 2 1 2 2 1 1 1 4 1
31 Grže Janez SD Sodražica 87 1 15 1 2 3 1 2 4 1 1
34 Osterman Matej DVV JOD113 83 1 13 1 3 1 2 1 1 2 1 1
35 Akrapovic Vital DVV JOD113 77 1 15 2 2 1 1 1 3 3 2
36 Kodelja Ivan DVV JOD113 76 1 15 1 2 2 1 3 2 1 1 2
37 Arcon Lado 74 1 15 1 1 2 2 3 3 1 1 1
39 Mandelj Sara 73 1 15 2 1 2 4 2 1 1 2
38 Knavs Alojz SD Sodražica 73 1 15 2 3 2 1 2 2 3
40 Širca Robert SD Bicun 71 1 15 1 2 2 2 2 1 1 1 1 2
41 Bezek Vlado SD Nanos 69 1 15 2 1 3 2 3 3 1
42 Ikanovic Meho SD Nanos 60 1 13 1 1 3 4 1 1 2
43 Janša Marko SD SOIT 58 1 10 1 2 3 1 1 1 1
44 Orel Peter SD Bicun 49 1 13 1 1 2 1 2 2 1 3
45 Kobal David SD Bicun 48 1 15 1 3 2 1 2 1 1 4
46 Vovk Samo SD Nanos 31 1 14 1 1 1 1 1 2 2 5
47 Race Franci SD Bicun 24 1 15 2 1 2 1 9

REVOLVER
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 140 100 15 8 5 1 1
2 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 138 80 15 5 8 2
3 Pikelj Aleksander SD Rifnik 132 60 15 4 6 3 2
4 Koletnik Friderik 129 50 15 3 5 5 2
5 Cvetkovic Zoran SD Postojna 129 45 15 4 4 4 3
6 Mandelj Žiga SD SOIT 129 40 15 1 7 7
7 Seražin Dušan ZISK Koper 126 36 15 2 5 6 1 1
8 Urh Igor 460.AB Postojna 123 32 15 3 5 4 1 1 1
9 Us Damjan LD Taborska Jama 122 29 15 2 4 5 2 2
10 Drobnak Slavko SD Rifnik 122 26 15 2 6 4 1 1 1
11 Drašcic Dean 121 24 15 2 5 3 3 1 1
12 Lesjak Rajko DVV JOD113 120 22 15 3 2 4 4 2
13 Baranja Karlo SD Postojna 117 20 15 3 3 4 1 2 1 1
14 Bajc David SD Postojna 115 18 15 2 2 5 3 1 2
15 Kreft Zlatko SD Svarun 112 16 15 1 2 5 3 3 1
16 Medic Vladimir SOIT Medvode 112 15 15 1 3 3 4 3 1
17 Mandelj Sara 109 14 15 2 4 4 2 1 1 1
18 Baranja Jernej SD Postojna 108 13 15 2 4 2 1 2 2 1 1
19 Grže Janez SD Sodražica 96 12 15 4 1 2 2 4 1 1
20 Bezek Vlado SD Nanos 95 11 15 2 1 4 2 3 3
21 Srpcic Simon SD Sagitarius 95 10 15 1 3 6 2 1 1 1
22 Škof Tone SD Škofja Loka 94 10 15 2 3 5 1 1 2 1
23 Knavs Alojz SD Sodražica 91 9 15 2 3 1 1 5 2 1
24 Rangus Simon SD Sagitarius 81 7 14 1 3 4 4 2
25 Arcon Lado 80 6 15 1 2 1 1 1 2 3 2 1 1

MK Odprti merki
1 Baranja Karlo SD Postojna 133 100 15 4 6 4 1
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 132 80 15 5 3 6 1
3 Baranja Jernej SD Postojna 132 60 15 3 7 4 1
4 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 131 50 15 2 8 4 1
5 Bajc David SD Postojna 122 45 15 6 6 2 1
6 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 122 40 15 2 3 7 2 1 0
7 Urh Igor 460.AB Postojna 116 36 15 1 5 1 6 1 1
8 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 115 32 15 1 2 8 2 1 1
9 Bajc Ernest SD Postojna 112 29 15 5 3 4 1 1 1
10 Pikelj Aleksander SD Rifnik 107 26 15 1 2 4 2 3 3
11 Seljak Janez 107 24 15 2 1 5 2 1 2 2
12 Podkrajšek Mitja SD Veteran Bloke 104 22 15 1 1 3 4 4 1 1
13 Rangus Simon SD Sagitarius 103 20 15 6 2 3 2 1 1
14 Srpcic Simon SD Sagitarius 101 18 15 1 3 2 3 1 2 2 1
15 Škof Tone SD Škofja Loka 99 16 15 5 2 1 3 1 2 1
16 Lesjak Rajko DVV JOD113 97 15 17 0 0 0 3 6 8 0 0 0
17 Akrapovic Vital DVV JOD113 82 14 15 1 1 2 2 1 2 1 3 2
18 Kreft Zlatko SD Svarun 77 13 15 2 2 1 1 2 3 2 1 1
19 Ikanovic Meho SD Nanos 73 12 15 1 2 1 2 3 3 2 1
20 Grižon Klavdij 71 11 15 2 1 2 1 3 3 1 2
21 Kodelja Ivan DVV JOD113 71 10 15 1 2 2 1 1 2 2 3 1
22 Orel Peter SD Bicun 60 9 15 1 2 1 3 2 1 2 1 2
23 Bezek Vlado SD Nanos 59 8 15 0 0 2 1 2 2 3 2 3
24 Osterman Matej DVV JOD113 54 7 15 2 5 2 1 5

MK optika
1 Baranja Jernej SD Postojna 137 100 15 5 7 3
2 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 136 80 15 5 7 2 1
3 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 135 60 15 4 7 4
4 Bajc David SD Postojna 133 50 15 4 5 6
5 Bajc Ernest SD Postojna 132 45 15 5 4 4 2
6 Gajšek Štefan SD Rifnik 131 40 15 4 6 3 1 1
7 Drobnak Slavko SD Rifnik 130 36 15 6 5 1 3
8 Kovacic Uroš nobeno 129 32 15 4 5 3 2 1
9 Mostar Bostjan SD Sagitarius 127 29 15 4 3 5 2 1
10 Baranja Karlo SD Postojna 125 26 15 1 5 8 1
11 Osterman Matej DVV JOD113 124 24 15 1 5 6 3
12 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 123 22 15 3 4 3 4 1
13 Cvetkovic Zoran SD Postojna 123 20 15 3 2 7 1 2
14 Koletnik Friderik 120 18 15 5 5 3 1 1
15 Frelih Gregor SD Iška Vas 118 16 15 3 4 1 4 2 1
16 Kreft Zlatko SD Svarun 117 15 15 2 4 6 1 1 1
17 Pikelj Aleksander SD Rifnik 115 14 15 1 2 5 6 1
18 Srpcic Simon SD Sagitarius 114 13 15 2 4 2 3 3 1
19 Urh Igor 460.AB Postojna 111 12 15 1 3 4 3 2 1 1
20 Bell Leon SD Veteran Bloke 110 11 15 2 2 4 2 3 2
21 Us Damjan LD Taborska Jama 104 10 15 1 2 2 3 5 1 1
22 Seljak Janez 100 9 15 1 3 1 3 4 1 1 1
23 Medic Vladimir SOIT Medvode 97 8 15 2 1 2 4 1 2 1 1 1
24 Žbona Stanislav LD Ribnica 83 7 15 2 1 2 2 2 1 2 1 2
25 Kralj Rajko 82 6 15 1 2 1 1 3 2 2 2 1
26 Petric Žiga 78 5 14 1 1 1 4 3 1 1 2
27 Petric Igor LD Ribnica 76 4 15 4 2 2 2 1 1 1 2
28 Cernuta Ervin 70 3 15 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1
29 Vovk Samo SD Nanos 65 2 15 2 3 1 1 3 3 2
30 Seražin Dušan ZISK Koper 65 1 15 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
31 Dular Damjana SD Sagitarius 48 1 15 1 2 2 2 1 4 3
32 Rangus Simon SD Sagitarius 25 1 15 1 1 3 3 7

VK puška odprti merki
1 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 143 100 15 9 5 1
2 Bajc Ernest SD Postojna 138 80 15 8 3 3 1
3 Seražin Dušan ZISK Koper 135 60 15 5 5 5
4 Baranja Karlo SD Postojna 134 50 15 2 10 3
5 Bajc David SD Postojna 129 45 15 4 6 1 3 1
6 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 128 40 15 2 8 2 2 1
7 Bell Leon SD Veteran Bloke 128 36 15 3 5 5 1 1
8 Drobnak Slavko SD Rifnik 127 32 15 3 5 3 4
9 Frantar Borut SD Veteran Bloke 120 29 15 3 3 4 2 2 1
10 Škof Tone SD Škofja Loka 119 26 15 3 4 4 1 1 1 1
11 Baranja Jernej SD Postojna 118 24 15 1 3 6 3 2
12 Turk Zdravko 108 22 14 3 2 3 2 3 1
13 Rangus Simon SD Sagitarius 107 20 15 1 2 3 4 4 1
14 Žbona Stanislav LD Ribnica 107 18 14 2 1 5 4 1 1
15 Petric Žiga 105 16 15 1 3 1 3 5 1 1
16 Kreft Zlatko SD Svarun 101 15 15 1 3 2 4 1 1 1 1 1
17 Zobec Alojz LD Ribnica 99 14 15 1 1 4 1 3 3 2
18 Cernuta Ervin 90 13 10 3 5 1 1
19 Petric Igor LD Ribnica 79 12 13 1 2 2 2 2 2 1 1
20 Medic Vladimir SOIT Medvode 71 11 15 1 2 3 2 4 2 1
21 Janša Blaž SD SOIT 67 10 15 1 2 2 1 5 1 2 1
22 Podkrajšek Mitja SD Veteran Bloke 44 9 10 1 3 2 1 1 2
23 Janša Marko SD SOIT 43 8 15 1 2 2 1 2 1 1 5

Mali Sniper 100m
1 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 138 100 15 8 3 3 1
2 Frelih Gregor SD Iška Vas 138 80 15 6 6 3
3 Mostar Bostjan SD Sagitarius 138 60 15 5 8 2
4 Bajc David SD Postojna 137 50 15 6 6 2 1
5 Us Damjan LD Taborska Jama 137 45 15 6 7 2
6 Kovacic Uroš nobeno 136 40 15 5 6 4
7 Kreft Zlatko SD Svarun 135 36 15 6 4 4 1
8 Zupancic Marko SOIT Medvode 133 32 15 3 7 5
9 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 132 29 15 3 8 2 2
10 Cvetkovic Zoran SD Postojna 130 26 15 1 8 6
11 Bell Leon SD Veteran Bloke 127 24 15 3 3 7 2
12 Drašcic Dean 124 22 15 3 5 3 2 1 1
13 Drobnak Slavko SD Rifnik 120 20 15 1 3 7 3 1
14 Gajšek Štefan SD Rifnik 119 18 15 2 3 5 3 1 1
15 Koletnik Friderik 118 16 15 1 5 5 1 1 2
16 Pintar Klemen SD SOIT 118 15 15 2 5 2 3 1 2
17 Lesjak Rajko DVV JOD113 111 14 15 2 3 2 3 2 3
18 Cernuta Ervin 111 13 15 4 3 4 3 1
19 Seražin Dušan ZISK Koper 109 12 15 3 4 3 4 1 0 0 0
20 Baranja Karlo SD Postojna 102 11 15 1 2 2 2 5 2 1
21 Osterman Matej DVV JOD113 97 10 15 2 4 1 4 2 2
22 Kralj Rajko 82 9 15 4 1 1 1 1 3 1 2 1
23 Pikelj Aleksander SD Rifnik 66 8 15 1 1 1 5 1 1 5

Ostrostrelna puška 300m
1 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 138 100 15 5 8 2
2 Kovacic Uroš nobeno 137 80 15 6 5 4
3 Frelih Gregor SD Iška Vas 134 60 15 5 6 2 2
4 Mostar Bostjan SD Sagitarius 133 50 15 6 3 5 1
5 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 119 45 15 2 2 5 5 1
6 Bajc David SD Postojna 118 40 15 1 4 5 2 3
7 Bajc Ernest SD Postojna 118 36 15 4 3 2 2 2 1 1
8 Kreft Zlatko SD Svarun 103 32 15 2 3 5 2 2 1
9 Drobnak Slavko SD Rifnik 100 29 13 3 2 1 3 3 1
10 Bell Leon SD Veteran Bloke 98 26 15 1 4 4 1 3 2
11 Zupancic Marko SOIT Medvode 98 24 14 2 2 1 3 3 1 2
12 Koletnik Friderik 97 22 15 1 6 3 2 2 1
13 Cvetkovic Zoran SD Postojna 70 20 15 1 1 3 2 3 1 1 3
14 Osterman Matej DVV JOD113 63 18 15 1 2 1 2 1 2 1 1 1 3
15 Us Damjan LD Taborska Jama 50 16 15 1 2 1 2 1 1 2 1 4

STRELSKI MNOGOBOJ
....................................TockeOdbitRek1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Bonus
1 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 620 116 100 100 80 36 80 100 100 140
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 429 29 0 40 80 100 80 0 100
3 Bajc David SD Postojna 425 44 80 45 50 50 22 22 60 140
4 Borštnar Anton SD Jože Kovacic 370 45 40 60 45 0 0 80 100
5 Baranja Karlo SD Postojna 346 18 18 50 32 100 24 20 0 120
6 Bajc Ernest SD Postojna 323 0 0 80 45 32 0 16 50 100
7 Baranja Jernej SD Postojna 318 0 29 100 60 16 13 0 100
8 Kreft Zlatko SD Svarun 317 40 50 24 22 20 20 36 45 140
9 Koletnik Friderik 292 0 26 0 24 0 50 60 32 100
10 Cvetkovic Zoran SD Postojna 280 40 0 26 0 45 40 29 100
11 Pikelj Aleksander SD Rifnik 269 15 0 20 29 60 45 0 100
12 Drobnak Slavko SD Rifnik 269 32 32 36 0 29 0 40 100
13 Seražin Dušan ZISK Koper 263 20 60 11 0 40 32 0 100
14 Us Damjan LD Taborska Jama 256 60 0 14 0 32 26 24 100
15 Urh Igor 460.AB Postojna 222 0 0 16 40 36 50 0 80
16 Bell Leon SD Veteran Bloke 203 36 36 15 0 0 0 36 80
17 Osterman Matej DVV JOD113 201 16 0 29 18 0 12 26 100
18 Rangus Simon SD Sagitarius 190 0 26 10 26 14 14 0 100
19 Lesjak Rajko DVV JOD113 187 24 0 22 26 15 0 100
20 Medic Vladimir SOIT Medvode 160 0 20 13 0 18 29 0 80
21 Cernuta Ervin 0 160 22 22 12 0 0 24 0 80
22 Srpcic Simon SD Sagitarius 155 0 0 0 18 24 15 18 0 80

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...68445c.pdf ss="gc-filesize">(94 KB)Â [Image: 3105_e30b3a0bee4ec4280f41dcdaa9499f6d.JPG]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)