Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tekmovanja PPS-09 ...nadaljevanje
#1
Zanima me, po katerem ključu točkovanja so seštete točke pri mnogoboju? Uporabljal sem točkovanje, ki je napisano v pravilniku ( 100, 80, 60, 50, 45, 40, 36, 32, 29, 26, 24, 22, 20, 18, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7 , 6 , 5, 4, 3, 2, 1, 1...), plus max. 120 toč za 5 disciplin in ne pridem do seštevkov, kot so objavljeni. Da ne bo pomote, naštel sem manj. Kje je zdaj napaka - v moji uporabi nepravega ključa, mojem ali organizatorjevem napačnem seštevanju?
Vzel sem si čas. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#2
Veteran ( R ) - Ker vidim, da sem dobrodošel, ko kaj plačam, ti ponujam 0,99€ za odgovor, po kakšnem ključu je narejen seštevek pri mnogoboju.
Če bom deležen odgovora v primernem času, bo plačilo v gotovini, na naslednji tekmi ( ? ), pred pričami in zanj mi ne bo potrebno izdati potrdila. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
Kaj je 357?
Znaš samo kritizirat in dlako v jajcu iskat.
Pa ti organiziraj kakšno tekmo brezplačno,če pa ti je teško štartnino plačat pa raje doma ostani.
ČE IMAMO VSI DENAR ZA TAKŠNO IN DRUGAČNO OROŽJE IN MUNICIJO,JE PA ZDAJ GLAVNI PROBLEM TISTIH 30 EUR ZA ŠTARTNINO AL KAJ?TO JE ŽE MAL SMEŠNO.

Hvala za razumevanje in Lep pozdrav
Odgovori
#4
"volvo2" Napisal:"Kaj je 357?
Znaš samo kritizirat in dlako v jajcu iskat.
Pa ti organiziraj kakšno tekmo brezplačno,če pa ti je teško štartnino plačat pa raje doma ostani.
ČE IMAMO VSI DENAR ZA TAKŠNO IN DRUGAČNO OROŽJE IN MUNICIJO,JE PA ZDAJ GLAVNI PROBLEM TISTIH 30 EUR ZA ŠTARTNINO AL KAJ?TO JE ŽE MAL SMEŠNO.

Hvala za razumevanje in Lep pozdrav"
Če si "veteranov ( R ) odvetnik, potem nisi odgovoril na vprašanje. Če nisi, ne odgovarjaj in ne sodeluj s takšnim tonom, ker to nikamor ne pelje. Kritiziranje in dlake v jajcu zadrži zase, če ne ločiš kritik od kritiziranja. Štartnin nisem niti omenjal in doma bom ostal, kadar bom jaz hotel, oziroma, ko bom nedvoumno opazil, da s strani organizatorja nisem na tekmah zaželjen. V nobeno družbo, kjer mi je dano vedeti, da sem odveč, pa se nikoli ne vsiljujem...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#5
STRELCI POZDRAVLJENI! [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
MOJE MNENJE! [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img]
Debata (pogovor-iskanje informacij-predlogi) se glede na splosni kulturni nivo ne morejo
odvijati na spletnih straneh. Se vsaka taksna razprava je privedla do prepucavanja (pljuvanja)
cez vse in vsakogar brez vsakega smisla, cilja in rezultata. Pred casom sem na ta nacin pogovarjanja
dal izjavo, da v njej ne sodelujem in ne odgovarjam na nobena vprasanja, kritike in niti na predloge.

Ko smo pripravljali pravilnik ali zbirali ideje o izboljsanju nasega nacina streljanja, se je vecina strelcev udelezevala sestankov
ali kako drugace dostavljala svoje ideje. Nekateri pa se nikakor niso mogli odtrgati od spleta in pozornosti, ki jo s tem zbujajo.
Ti kritiki komaj cakajo da se prilepijo na vabilo za tekmo in kritizirajo, pri ter pa komaj cakajo, da jim nekdo odgovori
drugace kot zelijo, da lahko spet razsirijo razpravo nicesar o nicemer.

Zato ponovno in upam zadnjic izjavljam, da na spletnih debatah ne bom sodeloval. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img]
Na spletni strani se objavi VABILO na strelsko srecanje. Malce heca se in kaksna informacija (mogoce celo pohvala) in konec. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Z administratorjem pa se bom dogovoril, da se vsako taksno razpravljanje prestavi med DEBATE, kamor tudi sodi. [img]{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif[/img]

Ce koga kaj zanima ali ima predlog ali podobno ima na razpolago GSM, elektronsko posto, razgovor na tekmi ali podobno. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]

Pa ne pozabite: UZIVAJTE V STRELJANJU! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_drool.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_drool.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_drool.gif[/img]
ORGANIZATOR! [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]

Attached files [Image: 1443_015ca091cbe8ed6b5c723de7112713fc.JPG] [Image: 1443_22bb1253371d63316fc2b25efddcc00d.JPG] [Image: 1443_5ce5e2692370a7fc2c7c0619ab8c5267.JPG] [Image: 1443_b9d27eab20fb8e686c8fb1b09696f9ad.JPG] [Image: 1443_bdd06260896527da592e77ab0c8f96ce.JPG] [Image: 1443_cf8cbc2ff5a822688eb6c5c7133252d5.JPG]
Odgovori
#6
Zelo dobro in se 100% strinjam.
Me zanima samo streljanje in nič drugega s... zraven.
Sam še prepirat in nergat se znamo.
Kdor organizira ima mojo podporo. Če pa mi ne paše pa ne grem.
Enkrat na mesec mam čas in denar, pa kar vem kam bom šel.
Se vidimo.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/208_...f2a52.docx (17 KB)Â
Odgovori
#7
No najprej pohvala vsem, ki so pripravljeni organizirat kako tekmo, še sploh če to naredijo zastonj.

Ne gre mi pa v glavo, zakaj naj se ne bi govorilo o napakah, zakaj nihče ni pripravljen sprejeti kritike. Govorim o konstruktivnih kritikah in ne o pljuvanju.
Konec koncev se strelska tekmovanja s kritikami lahko dvignejo na višji nivo oz. se odpravijo morebitne napake. Saj ni nujno da so napake, pa vseeno je sigurno kakšna stvar, ki se lahko izboljša.

Zdi se mi pa da je bilo vprašanje našega strelskega kolega povsem na mestu. Vprašal je na kakšen način se je točkovalo. Uporabil je pravilnik in ni prišel do istega rezultata, zato se mi zdi prav in pošteno, še bolj pa nujno, da se mu obrazloži na kakšen način se je zadeva točkovala. Mogoče se je pa on zmotil pa ne najde napake. Ne vem zakaj ko nekdo opozori na neko napako vsi skočite u "luft" in ga zabijete češ da zna samo pljuvati. Mislim, da bi nam moral biti skupni cilj, dvigniti tekmovanja na čim višji nivo.

Normalno, ko ni dobil odgovora na vprašanje je pa spremenil ton in očitno je nekomu stopil na žulj, zato se je pa usul plaz takih in drugačnih komentarjev. Namesto, da bi se usuli komentarji zakaj ni odgovora.
Odgovori
#8
Bobo, za ta, meni in verjetno še komu, zelo razumljiv post, se ti iskreno zahvaljujem. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Pod "razno" bom še pred 12,00 uro napisal nekaj zgodovine in razlogov z dokazi, da bo lahko tudi "ostali" del publike vedel o čem se pri vsej stvari gre. Vidim, da je tebi že zdaj vse jasno in še enkrat hvala za podporo.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
"veteran" Napisal:Ko smo pripravljali pravilnik ali zbirali ideje o izboljsanju nasega nacina streljanja, se je vecina strelcev udelezevala sestankov
ali kako drugace dostavljala svoje ideje. Nekateri pa se nikakor niso mogli odtrgati od spleta in pozornosti, ki jo s tem zbujajo.
Ti kritiki komaj cakajo da se prilepijo na vabilo za tekmo in kritizirajo, pri ter pa komaj cakajo, da jim nekdo odgovori
drugace kot zelijo, da lahko spet razsirijo razpravo nicesar o nicemer.

Zato ponovno in upam zadnjic izjavljam, da na spletnih debatah ne bom sodeloval. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img]
Ce koga kaj zanima ali ima predlog ali podobno ima na razpolago GSM, elektronsko posto, razgovor na tekmi ali podobno.
Ker meni nisi odgovarjal niti po elektronski pošti, niti po telefonu, sem to obelodanil že v lanskem letu.
V zadnjem tel. pogovoru, ko si me poklical in hotel vedeti, če se bom udeležil tekmovanja na Bilah, sem ti odgovoril, da ne in to tudi razložil. Ko sem v istem pogovoru izrazil voljo ( željo ), da pa lahko pridem na sestanek, ki ga omenjaš, samo ne vem kje in kdaj bo, si mi odgovoril, da o tem odloča Zoran C., čeprav si bil ti organizator...Do sklepov, ki so bili na sestanku potrjeni, se nisem odzval negativno!
Samo od moje pohvale, ne more biti odvisno, ali je bila tekma dobra ali ne. S pohvalo, ko jo bom dal, bo izraženo le moje osebno mnenje, z namenom, da ti bo nekaj pomenilo. Za zadnjo tekmo bi pohvalo "skoraj" dobil ( kot si sam napisal ). Toda naredil si napako ( spomni se streljanja "mali sniper" ), ki si je sodnik ne more privoščiti, tudi če je potem sledilo tvoje opravičilo, ki sem ga mirno sprejel.
Zdaj pa še trenutno aktualno:
- v tretjem odstavku splošnih določb pravilnika PPS-09 med drugim piše:
"Tekmovalci morajo poznati pravila in hkrati zagotoviti, da so ta pravila uveljavljena".
Zato sem spraševal za stvari, ki se niso ujemale na poti od pravilnika do razpisa in zato sem tudi lepo vprašal za "ključ" točkovanja, ker se po mojih izračunih ne ujema z točkovnim sistemom, ki je napisan v pravilniku. Tukaj se opravičujem, ker se ti, v ponovljenem vprašanju, ponudil "podkupnino". Lahko si opazil, da je bilo opremljeno s smeškom, ki pa tudi nekaj velja.
Ker gredo moja prizadevanja v smeri dviganja nivoja tekmovanj ( o tem je tudi Bobo nekaj napisal ),
sem pripravil vse potrebno ( osnutke obrazcev za oglasno desko in strelske liste ),da bi bili lahko tekmovalci 100% obveščeni o svojih rezultatih in bi bili ocenjevalni sodniki vsaj za 30% bolj učinkoviti.
Ker pa za to ni bil izražen interes, sem "projekt" opustil...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#10
Zato so na IPSC tekmah rezultati objavljeni na samem strelišču, da se lahko odpravijo morebitne napake, če je do njih prišlo. Oz. včasih se zgodi, da kdo od strelcev misli, da je bil oškodovan, lahko pa pride tudi do same napake zaradi človeškega faktorja, konec koncev mora nekdo vnesti rezultate v računalnik in tudi ta nekdo se ima tudi pravico zmotiti. Zato so objavljeni neuradni rezultati, na katere imajo strelci možnost pritožiti se, poleg tega pa vsak strelec dobi na vsaki progi svoj izvod rezultatov za tisto progo. Torej Strelec ima možnost dvakrat se pritožiti. Prvič na sami progi, kjer če je vse OK tudi sopodpiše listič z rezultati in seveda drugič, ob objavi rezultatov. Dejansko lahko tudi na licu mesta primerjaš objavljene rezultate z lističi, ki jih imaš pri sebi.
Tudi v primeru ko/če je potreben reshoot so sodniki še vedno tu, proge pripravljene in je to moč opraviti takoj. Tako, da neke hude krvi zaradi rezultatov ni.
Dejansko pa vidim problem kot navaja 357. Če v pravilniku piše da se do rezultatov pride po določenem ključu bi morali vsi dobiti enak rezultat z uporabo enakega ključa. Če nekdo ta ključ aplicira na svojih rezultatih in ne pride do istega števila točk kot organizator in prosi za obrazložitev se mi zdi pošteno da se mu zadeva pojasni. In to se mi res ne zdi pljuvanje po organizatorju. Tekma je bila mogoče organizirana na najvišjem nivoju ampak je bilo očitno nekaj nejasnosti z rezultati. Mogoče je kolega uporabil napačen ključ, ne vem, zato pa je prav da se radeva razčisti in zdi se mi prav da se to naredi tukaj in javno, zato da ne bo po naslednji tekmi spet ista debata. Konec koncev če bi razultati bili objavljeni na strelišču bi bilo možno reagirati takoj. Ne moreš pa se kot je organizator napisal pritožiti na naslednji tekmi, na rezultate 1 mesec stare tekme. Vsak normalen ti bo rekel, kje si bil do sedaj, zdaj pa naj nekomu odvzamem ne vem 1, 2, 3 ali navsezadnje tudi 10 mesto, zato ker si ti po enem mesecu odkril napako pri seštevanju točk.

Fantje mislim, da bi tukaj morali delati z malce manj slabe volje in malce več transparentnosti. Res mislim, da če je nekdo opozoril na nekaj, da se to še ne kvalificira kot pljuvanje.

Attached files [Image: 2462_27b8ce0b45c5890e0a596bcd159c7135.jpg]
Odgovori
#11
Veteran ( R ) - Ker vidim, da sem dobrodošel, ko kaj plačam, ti ponujam 0,99€ za odgovor, po kakšnem ključu je narejen seštevek pri mnogoboju.
Če bom deležen odgovora v primernem času, bo plačilo v gotovini, na naslednji tekmi ( ? ), pred pričami in zanj mi ne bo potrebno izdati potrdila. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Na kratko naj ti povem, da nisem veteranov odvetnik,ker če bi bil bi bila štartnina občutno dražja,da bi me lahko najel.Kar pa sem napisal pa se nanaša na zgoraj navedeno izjavo,katera je po mojem mnenju dokaj provokativna.
Kot lahko preveriš(357)v teh debatah običajno ne sodelujem,gre mi pa na živce,da vedno nove in nove debate sprožajo eni in isti komentatorji.

Lep pozdrav in hvala za razumevanje

Attached files [Image: 496_0dac43bc175d89f9380452a85156391b.gif] [Image: 496_ebd107b2ebdb26a25615b4d98f34ec03.JPG] [Image: 496_edf12e7545d1f9201bb5081cbc9ac597.jpg]
Odgovori
#12
Sem poklical na GSM glede tega štetja za mnogobojce (čeprav streljam samo dve d.).
V minuti sem dobil jasen odgovor in razumel problem. Na roke se ne da računati. Je pa vse OK!
Še vedno pa ne razumem tistih, ki se na strelcu toliko oglašate. Kljub izjavam,
kako želite samo najboljše za strelce imam občutek, da delate ravno obratno.
Ali pa je vsaj učinek takšen. Ali pa se vsaj meni zdi tako, da me ne bo spet kdo napadel
zaradi mojega mnenja.
Ali drugače povedano: mogoče imaš dobre namene, samo način mogoče ni najboljši.
Ampak če komu to odgovarja, pa naj bo tako.
Kot čisto nov strelec ne vem kako je bilo včasih. Vem da je bilo težko dobiti orožje, da se je redkeje
streljalo in tudi manj. In večina tega je šla preko vojske, če sem prav razumel.
Sedaj pa imamo skoraj vse na pladnju. Samo pokličeš Rebca, pa imaš kratko ali dolgo cev.
Pa se nam zdi, kot da tudi ostale stvari tečejo same od sebe in jih zato ne cenimo dovolj.
Ker razen streljanja sodelujem še pri dveh drugih športih (oba dražja), vem da ni tako enostavno.
In vse kar si želim, ko vidim vabilo na tekmo, da imam prosto soboto in da pridem in z užitkom
odstrelim, pa še malo poklepetam in nič drugega. Sorry, ker nimam razumevanja za vse velike
probleme, ki se jih obdeluje na strelcu. Ker jih ne vidim kot take.
Upam da sem bil pri mojem pisanju dovolj korekten in kulturen, da ne bom s tem izzval kakšnega
novega pisanja in množice odgovorov v podporo ali proti.
Lep pozdrav pa brez zamere.
P

Attached files [Image: 168_129467c7a90880eb289e8c4005a0e24a.jpg] [Image: 168_4a8e2b0e1c735f11a514fa4e102a3702.jpg] [Image: 168_aceb4663a0eefe0cdc341a1cd812d98c.jpg]
Odgovori
#13
"volvo2" Napisal:"Kar pa sem napisal pa se nanaša na zgoraj navedeno izjavo,katera je po mojem mnenju dokaj provokativna.
Kot lahko preveriš(357)v teh debatah običajno ne sodelujem,gre mi pa na živce,da vedno nove in nove debate sprožajo eni in isti komentatorji."
Da ne bo trpel tvoj živčni sistem, kot sam praviš, je najbolje, da opustiš branje tam, kjer boš videl avatar s "paravojakom", ki strelja in strelja...
Za izjavo, za katero meniš, da je provokativna in se je nanašala na predhodno, 5 dni staro, sem se opravičil tistemu, kateremu je bila namenjena - opravičilo ni bilo sprejeto! Še enkrat pa povdarjam, da je opremljena s smeškom, ki lepo ponazarja, kaj sem mislil.
Zakaj pa nisi komentiral tistega prvega in poste, katerih naslove ti bom napisal in sledijo od starejšega proti novejšemu?:
- Delo linijskega sodnika, Ocenjevanje tarč na tekmah, Ureditev strelišča, imenovanje tekem, Preizkusni streli, Tarče, Odprti merki - diopter, Položaj "leže" pri streljanju s puško, Strelski jopič, jermen in rokavica, Pravilno ocenjevanje dvomljivih zadetkov, Oglasna deska na strelišču.
Vesel sem, da se je kar nekaj od teh stvari na tekmah, ki jih organizira "veteran", prijelo. To pa je tudi tisti del, ki se mu reče "dviganje nivoja tekmovanj".
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#14
"praktik" Napisal:"...
V minuti sem dobil jasen odgovor in razumel problem. Na roke se ne da računati. Je pa vse OK!"...
Če je tako vse OK, pa ti napiši tistih 30 "magičnih" številk. Pravzaprav jih potrebujem le prvih 20, ker od 10, 9, 8...obvladam sceno.
Te številke bi morale biti napisane v pravilniku in dosegljive vsem. Ko jaz vprašam za njih, pa namesto ene vrstice številk, dobim post čez celo stran...
Praktik - zadnji del posta, ki sem ga napisal za "Volvo2" in ga sedaj ne bi ponavljal, je namenjen tudi tebi. V enem od tvojih postov si napisal, da si začetnik. Verjemi mi, da se boš moral še marsikaj naučiti in samo od tebe je odvisno, koliko časa bo trajalo, da boš ločil streljanje od strelstva. Tudi jaz sem bil začetnik...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#15
Saj te čisto razumem 357,da hočeš imeti zadnjo besedo saj si dosti starejši.
Bom raje porabil prosti čas za trening,kot pa za komentarje tvojih brezveznih tem.
S tem komentarjem se umikam iz debate,pa če napišeš še 100 strani,kar jih verjetno tudi boš.

Lep pozdrav
Odgovori
#16
Fantje pa dajte no mir!!!! [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img]
Kolk ste pa stari? Moje osebno mnenje je da tole sploh ne spada na ta forum!
Pišite raje kaj bolj koristnega,da se bodo začetniki učili od nas ne pa da se nergate!! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img]
Odgovori
#17
Se strinjam. Take debate ne peljejo nikamor... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#18
"357" Napisal:"Zanima me, po katerem ključu točkovanja so seštete točke pri mnogoboju? Uporabljal sem točkovanje, ki je napisano v pravilniku ( 100, 80, 60, 50, 45, 40, 36, 32, 29, 26, 24, 22, 20, 18, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7 , 6 , 5, 4, 3, 2, 1, 1...), plus max. 120 toč za 5 disciplin in ne pridem do seštevkov, kot so objavljeni. Da ne bo pomote, naštel sem manj. Kje je zdaj napaka - v moji uporabi nepravega ključa, mojem ali organizatorjevem napačnem seštevanju?
Vzel sem si čas. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]"
Po vspostavljenem dialogu preko E-pošte, sem dobil odgovor na zgoraj navedeno vprašanje. Vse mi je postalo kristalno čisto in sem se ponovno lotil preračunavanja. Ker se moj izračun zopet ni ujemal z objavljenim, sem dobil odgovor, da je za razlike "kriv" računalniški program in da bo drugo leto boljše.
Pohvalno (!), čeprav smo šele pred drugo tekmo in bi se mogoče lahko program popravilo.
Moji izračuni so enaki pri tretje, osmo in šririnajsto uvrščenemu tekmovalcu. Največ točk (40) je računalnik podaril prvouvrščenemu in (20) drugouvrščenemu. Skupaj nas je na boljšem 11. Odvzetih točk sta deležna četrto in in trinajsto uvrščeni ( vsak po 36 ). Ekstremno pa se je računalnik poigral z zadnje (17) uvrščenim tekmovalcem in mu odvzel 98 točk. Ne bom trdil, da so moji izračuni 100%.
Najlažje je preveriti zadnje uvrščenega, ki je za nastop v štirih disciplinah dobil samo 80 točk. Če bi bil v vsaki diciplini 17 ( zadnji med kombinatorci ), bi moral poleg 80 točk, ki jih dobiš za štiri nastope, dobiti še najmanj 4x14 točk. Uvrščen pa je med 8 in 14 mestom.
Upam, da tokrat ne bom deležen prenizko letečih neznanih predmetov in prosim za mnenje tiste, ki sodelujejo v tem tekmovanju kot kombinatorci.
Če je vsem vseeno za takšno "poigravanje" računalnika, bo pa tudi meni. Zame je bolj in edino pošteno, da dobiš tisto, kar si si zaslužil in da se ti tudi nič ne odvzame.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#19
Napake so vsekakor možne in dopustne če je prisotna želja po popravku in da ne vpliva na vrstni red (da ni kdo oškodovan na račun te napake) kdaj je smiselno popravljat pa ne vem, ker nisem podrobno seznanjen o vrsti napake. Sam se toliko ne ukvarjam s doseženim mestom mi pa ne bi bilo vseeno če bi bil oškodovan na račun matematike (kot da je nismo imeli v šolah že dovolj...) in ne na račun smotanosti za kopitom. Morda je prilika zdaj v soboto ta pogledamo izračun in morebiti skupaj popravimo da bo prav.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/1359...db2e04.pdf (167.6 KB)Â http://www.strelec.si/forum/uploads/1359...0cc1b1.pdf (176.1 KB)Â http://www.strelec.si/forum/uploads/1359...5a917f.pdf (275.2 KB)Â
Odgovori
#20
Menim, da me bi smel bit prevelik problem popravit algoritem, saj je vse skupaj le osnovna matematika... Če pa zadeva v soboto še ne bo laufala pa je opcija, da se razglasitve rezultatov v mnogoboju odložijo na kasneje. Tako ne bo nihče nič pridobil, niti izgubil.

LP, Dani
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)