Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVOLETNA TEKMA BR 50
#1
Spoštovani,

kot vsako leto Vas tudi letos vabimo na Novoletno tekmovanje v BR 50 in streljanje na muhe .Streljalo se bo 50 strelov za oceno na tarče BR-50
in 10 strelov na tarčo muh v omejenem časo 2 minut.. Muhe se letos streljajo brez naslonov /iz roke -na mizi/Tekmovanje bo 20.12.2014 na strelišču Tržič s pričetkom streljanja ob 9.00 .Štartnina za obe disciplini je €10 .Strelja se samo ena discipklina v BR 50 .To pomeni ,da vsi streljamo v HV.Strelci so seveda vabljeni v naslednje tekmovanje /Hot-Range / in na zabavo po tem.


Vabljeni.

LP Boro :)
Odgovori
#2
=D> Indoor in na konc še žurka. Recept za najboljši sobota letos !!!
Odgovori
#3
A mi lahko kdo pove kaj pomeni kratica HV???
Odgovori
#4
Heavy Varmint



Attached files [Image: d9bc28a382cb1ce0d4a4641d82f5a0.jpg]
Odgovori
#5
Hvala za odgovor. Se vidimo v soboto.
Odgovori
#6
Na štartnino verjetno ne bo pritožb. ;) =D>
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#7
Rezultati??
Odgovori
#8
Ja žal sem imel zaseden vikend in me na tekmi ni bilo. Lahko pa rečem tako organizatorju, kot vam strelcem BR 50, da ste dobri strelci in dobri ljudje in vsak od vas želi in pomaga neizkušenim sotekmovalcem med katere se uvrščam tudi sam. Hvala za vso pomoč, nasvete in vse lepo ob prihajajočih praznikih ter srečno v Novem letu. Upam da se v letu 2015, ne bodo tekme pokrivale z ligo Alpe Adria ,tako kot so se letos ter da se vidimo na večih tekmah. Srečno Matjaž H. ;)
Odgovori
#9
Boro...
Ali bodo rezultati še pred 2015 ???
Odgovori
#10
Hm....po vsej verjetnosti jih je odnesel božiček...
Odgovori
#11
Juhuuuuu..
Še pred konca 2014 rezultati !!!!


Everybody happiiiii..

?





Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/83/d...e05087.pdf (29 KB)Â
Odgovori
#12
Kako je bilo pa z muham :) ?

lp
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#13
Ne sprašuj. Skoraj vse še letajo.
LP Gorazd
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)