Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mk revolver S&W 617
#1
Prosim za vaše izkušnje z tem mk revolverjem? ;)
Odgovori
#2
Kolikor sem jaz z njim streljal ( prvič pred dobrimi dvajsetimi leti ) vem, da je pripravljen zelo dobro zadeti, če ga nahraniš s primernim strelivom in, če se do njega dovolj primerno vedeš. Če bi že moral, bi se raje odločil za 6-strelnega, ker je z 10-strelnim preveč dela pri čiščenju. Že pred leti pa sem kupil rabljen mod 17, ki mu prav nič ne manjka in je (bil) cenovno dostopnejši.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
Hvala za komentar, me pa tudi zanima kako se obnese inox izvedba in v čem je boljši če sploh je target champion?
Odgovori
#4
TC je "sfrizirana" izvedba osnovnega modela. Poleg tega, da je dražji in nekoliko lepši, bi moral bit tudi boljši, a tega vsak ne občuti ali pa nima te potrebe. Inox kot inox - za nekatere zakon, za druge potuha, za tretje nekaj tretjega.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#5
A ima slučajno kdo v lasti tak revolver pa da bi lahko kaj pokomentiral?
Odgovori
#6
A nima nihče takega revolverja a kako? :((
Odgovori
#7
Lastniki so ostali brez besed, ker sem verjetno že vse napisal. Če pa nimaš dovolj, si ga kupi ( morda si ga že ) in ti kaj napiši.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
Mini ,sam sem ga imel,sicer prvo bruniranega kasenje pa tudi inox..
Sam sem mnenja da je za precizno bolje v črni zvedbi ,ker na odprtem tekmovanju manj blešči ..
Razlika med preciznostjo ni ,je pa res da so stari 17-3 tovarniško bolje dodelani kot novi SW,je pa Prefomance Center dodelan na tak nivo proženja kot stari 17-3.
Skratka ,če ga boš kupil v nobene primeru ne boš vrgel denarja stran,kajti je dober in neuničljiv kos...
Odgovori
#9
Hvala lepa za pomoč in vajina nasveta. Mogoče se najde še kakšen lastnik , ki bi ga posodil za kakšen strel? :-/
Odgovori
#10
Jaz ga imam že slabih dvajset let, inox varianto, šest strelni, v glavnem zadeva špila ,kot se spodobi.
uporabljam eley, grupa na 25m, 20mm, v glavnem veliko muzike za dober denar.
Odgovori
#11
> mini said: Mogoče se najde še kakšen lastnik , ki bi ga posodil za kakšen strel? :-/

Že na začetku bi lahko povedal, kaj te muči.. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#12
@kotlje Kateri Eley uporabljaš?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#13
> 357 said:
> > mini said: Mogoče se najde še kakšen lastnik , ki bi ga posodil za kakšen strel? :-/
>
> Že na začetku bi lahko povedal, kaj te muči.. ;)


Zanima me tak revolver in ker sem izvedel samo dobre stvari bi ga pa tudi sprobal ;)
Odgovori
#14
Se pravi, da ne verjameš na besedo in zakaj bi te moral kdo prepričevati? :D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#15
Tenex, kot za 54-ko.
Odgovori
#16
Hvala. Ob priliki bom probal z mojim 17-3.
Bega me skupina 20 mm - če je 10 zadetkov na pravem mestu, potem je to rezultat 100(10x).
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#17
Ja res je, vendar sem govoril o grupi. Rezultat 100-ka pa včasih na treningu tudi pade, vendar v kalibru 38.
Odgovori
#18
Saj sem napisal, če je skupina na pravem mestu. Pravo mesto pa je sredina pištolske tarče (R50), ki ima "X" premera 25 mm.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)