Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prenova foruma januar 2015
> jabolko said:Ja če bo že pištolo pravilno uzel iz škatle in nazaj spravu bo precej ...

Spet bluziš, čeprav smo opozorjeni na "Off topic".
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
> HenrikVIII said:
> Predlog ki ne bo sprejet. Ukinit komentarje v rubriki mali oglasi.

Kje je problem s komentarji pri 'malih oglasih'? Morda v tem, da bolj izkušeni z argumenti pokažejo, ko nekdo prodaja 'jajc za zlato'?
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
Tudi mene Komentarji pri oglasih ne motijo.
Bi pa predlagal, da mod oz. komoderatorji malo bolj nabrusijo škarje ter režejo vse nespodobno, vulgarno, primitivno, osebne obračune...
Da bo forum imel malo več nivoja, kot pa ima sedaj, ko se kar nekaj tem konča z oblajevanjem ter dokazovanjem kdo ima večjega in bolj prav.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Komentarji pod oglasi so lahko tudi za dodatna vprašanja... Itak obstajajo pravila glede objavljanja oglasov, ki pa se jih (skoraj) nihče ne drži...

So pa nekateri privilegiranci, ki lahko zaklenejo lastne oglase...
Odgovori
@Robert Naj omenim da bo po novem forum imel možnost ratinga - ocenjevanja kvalitete tem, posameznih postov ali direktno določenega uporabnika. Na osnovi veliko negativnih ocen bo nato uporabnik lahko kaznovan npr. z banom, obveznim moderiranjem njegovih postov in podobno. Pri veliko pozitivnih ocenah pa bo lahko tudi nagrajen. Sistem nagrad bomo še dorekli. ;)

Torej bodo uporabniki sami glasovali in potencialno kaznovali razne ekstreme.
administrator / Strelec.si
Odgovori
Dorecite, ampak previdno, kajti na podlagi ocen se utegne izločati 'drugače misleče', kar pa ne pomeni nujni, da je uporabnik žaljiv itd...mali oglasi naj pa kar obdržijo komentarje, včasih zravn kaj še vprašamo in izvemo kaj novega, recimo pri prodaji manurhina sem se marsikaj naučil o tej 'pokalici'...pa še pokaže se, kdo ima normalno ceno, kdo je pa 'drag kot žafran' (hehehe)...
Odgovori
Očitno bo kmalu ta forum bolj moderiran od slovenske Wikipedije...
Odgovori
? Nič bistveno drugače ne bo moderiran kot do zdaj, mislim da kvečjemu manj. Dajmo počakat da ne bomo vnaprej preveč pametni. ;)

@Ales Brez skrbi, v vsakem primeru smo zato tukaj jaz in moderatorji.

Drugače pa vidim da je bolje da ne dajem informacij vnaprej, ker takoj nastanejo razni strahovi. ;)

Še enkrat vesele praznike. :D
administrator / Strelec.si
Odgovori
> HenrikVIII said:
> Predlog ki ne bo sprejet. Ukinit komentarje v rubriki mali oglasi.

eto, tole je pa po mojem čisti izvedljivo, tudi sam sem večkrat apeliral na to.
Komentarji pod oglasi so vse kaj drugega, kot pa dobronamerni nasveti. Različni ljudje bi plačali različne cene za kak kos (odvisno, koliko je ponudbe na trgu in kolko si ga želijo). Saj nismo v severni Koreji, kjer cene določa Veliki Vodja.
Odgovori
če si opazil, komentarjev pod korektnimi oglasi ni, so samo tam kjer nekdo (preveč očitno) nateguje ali pa prodaja mačka v žaklju...
Odgovori
Tisti tudi ne bo prodal.
Odgovori
Ni res... marsikomu so komentarji že kak eur prišparali!!! ;)
Odgovori
Komur niso všeč komentarji pod oglasi, naj zaprosi admina za moderatorske pravice in potem bo lahko veselo izkoriščal privilegij in zaklepal svoje oglase ;)
Odgovori
> jabolko said:
> > strela said:
> > Tomaž imam samo en predlog..vsi, ki so na tem forumu naj se logirajo z imenom ali priimkom, da se ve kdo z komu komunicira, in bo verjetno veliko manj spotikanja, pa malo več spoštovanja drug do drugega. To je moje mnenje...pa vsem skupaj srečno Novo leto-2015 z upanjem, da letošnja strelska sezona bolj prijaznejša, kar pa dvomim. :-?
>
>
> A ste jo vidli Strelo, kdaj mu kapne kaka pametna, tu se pa strinjam, z imenom in priimkom... L-)

Tudi jaz sem ZA!
Odgovori
To možnost imate že zdaj, pa jo ne izkoristite. Nihče vam ne prepričuje.
Odgovori
> fritz said:
> > HenrikVIII said:
> > Predlog ki ne bo sprejet. Ukinit komentarje v rubriki mali oglasi.
>
> Kje je problem s komentarji pri 'malih oglasih'? Morda v tem, da bolj izkušeni z argumenti pokažejo, ko nekdo prodaja 'jajc za zlato'?

Vprasaj se kaj bi se zgodilo ce bi recimo na avto.net-u lahko odajal komentarje pod oglasom....Prekupcevalci ,mrhovinarji,zdolgocasena olos ipd., bi zbijali oglas kot recimo,ta BMW ma zbitih 200000km sem bil zraven!,ta je ukraden, ta je zasvasan iz 2 razlicna,.. Pa sploh ni vazno al je kaj od napisanega res! Skoda je storjena, potencialnega kupca si pregnal! Pa nima nobene veze z neko "dobronamero" prej ravno nasprotno....V kratkem bi bilo KRVI DO KOLENA !
Odgovori
@HenrikVIII Na to, kar si napisal, bi se moral spomniti, ko si meni odganjal kupce in mi naredil velikanskooo škodo. :(
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
> 357 said:
> @HenrikVIII Na to, kar si napisal, bi se moral spomniti, ko si meni odganjal kupce in mi naredil velikanskooo škodo. :(
exkjuzemua?
Odgovori
> HenrikVIII said: exkjuzemua?

Yes.
Po eni strani so komentarji dobrodošli za prodajalca ( če ima normalno ponudbo, kot jaz ;) ), saj je njegov oglas spet na vrhu. Zame je bolj moteče to, da pride na vrh oglas, kateremu je pripeta beseda prodano.
Odgovori
Tomaž, svaka čast, sam se z forumi ukvarjam le par mesecev in vidim koliko dela je z vsem skup, ko pa vse prenašaš v novo obliko je tega dela še 3x tolko!
Upam da bo nov forum še boljši!

Tomaž Ražman
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)