Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nekaj", kar ne drsi
Question 
Pozdravljena, druščina!
Vprašanje.. Kaj lepite na ročaje pištol za boljši oprijem? One trakove, ki jih lepijo na stopnice al kaj drugega? 
Rabim nekaj... Sicer ne za pištolo, pač pa za Lok..
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Kontaktiraj Alexa ki prodaja glušnike oni imajo tudi zastopstvo za 3m nekaj ti bo že našel.
Odgovori
SUPER - Hvala za info!
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Skateboard trak skor povsod majo to...
Odgovori
Sem imel in skateboard nalepko in trak za stopnice, pa se trak precej bolje obnese, pa še lažji je za lepljenje.
administrator / Strelec.si
Odgovori
Fantje - super ste. Bom probal eno ter drugo, pa bom videl, kaj se najbolje obnese.

Odgovori
Še najbolje se obnese TESA trak za stopnice, ker ima boljše lepilo. Je pa bolj grob. Imaš ga pa v Merkurju, Mercatorju ...
Odgovori
Kakšen oster "šmirgl" nebi lepil gor, da si nebi slučajno zbrusil kože z dlani. Tule pritiska na dokaj ozki del dlani svojih 42 funtov  :-S

Odgovori
Mirno daš zelo fin šmirgel, pa uhu- elastičnega sekundnega pa boš zmagal. Ampak res finega, ostalo je pregrobo, verjetno rabiš za lajšto, ne za comp-iča če je 42 funtov...Lepi samo na stran kjer imaš kontakt z dlanjo pod palcem ne celi ročaj, ker bo zaradi prevelikega oprijema potencirana napaka...
lp
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
Šlo bo na ročaj golega loka (recurve - kot olimpik, vendar brez stabijev, merilne...)

Točno tako, kot si napisal. Le en ozek trak na del ročaja, ki ima kontakt z dlanjo, da se "pelje" po ročaju.
Ko pa bom kje zelo poceni dobil rezervne platnice, pa bom malo probal stippling narediti.

Odgovori
ja itak, samo kontakt ampak fini šmirgel res fini da komaj čutiš(pa še to mam na roki ornk utrjeno kožo, kaj šele da maš grob šmirgl), čeprav če boš preveč spraševal to ni lih ok, ker loka se ne drži, se ga odriva...zato imajo vsi strape za na palec...da ti ob strelu ne pade z roke...ne rabš stiplinga, običen ročaj pa je...
uživaj  ob streljanju...
če kej rabš pa zs
lp

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
(10-02-2015, 20:54)Snipe Elite Napisal: ... ker loka se ne drži, se ga odriva...
itak! ;)
me pa malo moti, da se dlan pelje navzgor po ročaju (ko bomo zunaj na soncu, je tega še več)

Citat:zato imajo vsi strape za na palec...da ti ob strelu ne pade z roke...

... če lok poleti, ko si pozabil šlingo - delaš prav  :-D
Dosti jih ima one trake za teniške loparje gor navite - kar pa se mi nekak ne dopade, pa tudi ročaj izgubi svojo prvotno obliko (ki mi zelo ustreza)

Citat:uživaj  ob streljanju...
tak ali tak - HVALA (enako?)

Odgovori
https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk
Odgovori
Ja Lars,
 je pa hud k šnopc! Bow

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
Thumbup
...čeprav - vmes ga malo lomi. Praktično vsak, ki se malenkost resneje ukvarja z lokostrelstvom - gleda med merjenjem na obe očesi (in ne na eno oko, kot trdi Lars), pa tudi - lokostrelci, ki resneje tekmujejo, naložijo puščico na tetivo brez preprijemanja - sicer časovno nebi zvozil finalnih serij.

da me ne bo kdo narobe razumel - dečko raztura. Edino nekateri argumenti v tem filmčku so mimo.

Odgovori
Da zaključim - v Merkuru kupil kolut Tesinega traka za stopnice - je super! 
Natur mi je bil malo pregrob, pa sem ga malce pošmirglal - zaj je ravno prav.

Hvala & Lep večer,
Robi

Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)