Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magpul Naročila
Narediti danes spletno stran v več jezikih ne predstavlja noben problem.Več kot kakšno uro ni dela. Podjetje kjer sem zaposlen (http://mit-ing.si) ima programe napisane tudi v Srbskem jeziku, pripravlja se tudi v angleščini. Enostavno, če hočeš poslovati še kje drugje, se moraš prilagoditi. To predstavlja, če drugega ne, pa vsaj tržno prednost. Konec koncev so važni poslovni rezultati in če kdo dobro shaja brez, da bi se minimalno potrudil in imel spletno stran v jeziku domačih kupcev, tudi prav.

Mi gre pa recimo tudi v Istri na živce, če so jedilni listi napisani v vseh mogočih jezikih, le v Slovenščini ne, čeprav nas je vsaj četrtino gostov. Tudi tja ne grem več, temveč k tistemu, ki me spoštuje in napiše v našem jeziku. Če pa se niti sami doma ne obnašamo kot se pritiče ............?
Odgovori
(26-03-2015, 16:31)Desc Napisal: Mi gre pa recimo tudi v Istri na živce, če so jedilni listi napisani v vseh mogočih jezikih, le v Slovenščini ne, čeprav nas je vsaj četrtino gostov. Tudi tja ne grem več, temveč k tistemu, ki me spoštuje in napiše v našem jeziku.

imam občutek, da si potem bolj lačen oziroma kot pravijo na "pašteta-dieta"... ;)
Odgovori
Bobo in Kristjan to je mogoče jasno nam, ki ne delamo samo lokalno na žalost drugim ni in to bo itak večna debata ne glede na to kako lepo bom / bomo zadevo pojasnili. Pač nekaterim se to ne da dopovedat, ker niso v takem poslu in delajo za blagajno v Merkatorju, kjer je 99.9% slovencov. Ko pride na stran s tujim jezikom je pa že problem.

Sicer je pa gor napisano vse, posebaj tist za 0,50eur oz kupuvanje v tujini, kjer jezik potem kar na enkrat ni več problem.

LP

desc lepo te prosim - Narediti danes spletno stran v več jezikih ne predstavlja noben problem.Več kot kakšno uro ni dela. Podjetje kjer sem zaposlen (http://mit-ing.si) ima programe napisane tudi v Srbskem jeziku, pripravlja se tudi v angleščini. - 

Preko česa google translate, seveda ni problem naredit v 50 jezikih ne mi pa prodajat, da je neka firma razvila software ko ti iz enega jezika prevede v drugega in to pravilno. Vse artikle, je potrebno preverit oz ročno napisat če hočeš imet ornk prevod, rad bi te videl 6000 artiklov it prevajat oz mi lahko daš ponudbo, pa da ne bo slučajno 4 mestna cifta?

LP
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Kristian jih bomo že naučili  :-D, če ne drugače, pa zato, ker mlajša generacija ne govori več srbohratsko, kot je to znala naša generacija.
Odgovori
Think 
Desc, najbol patriotsko bi bilo če bi tak program posredoval VTE d.o.o. in pomagal vsem nam. :-D
Odgovori
Če bi jim slovenski kupec kaj pomenil bi se že potrudili narediti stran v slovenščini, po vsej verjetnosti tudi navodil za uporabo ni v slovensščini mi pa kar kupujemo in se nekako znajdemo po svoje le da dobimo żeljeni izdelek in krog je nekako sklenjen.
Odgovori
ko si enkrat v podjetju, ki mora preživeti na trgu, ne ločuješ kupce na slovenske (torej "naše") in ostale ampak je vsak €€ čisto enako vreden, pa naj bo iz Slovenije, Azerbejdžana ali pa Švice...
Odgovori
Šimek za predsednika. Pol dam pa takoj še v nemščino, španščino in francoščino.
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Uh če ti bo šimek predsednik boš rabil še kake bolj eksotične jezike kot npr. češki, busanski (vsi trije dijalekti) pa še kaj bi se našlo. Mrgreen
Odgovori
(26-03-2015, 10:45)Voodoo Tactical EU Napisal: Evo sva se s Fritzom vse lepo pomenila, samo poklicat je blo treba ;)

Ja, sam je blo treba poklicat šefa, ki je potem priznal neodgovarjanje na maile, ker da robe še ni.

Skratka, angleščina me niti najmanj ne moti, neodgovarjanje na maile pa precej, ker sam dosti kupujem preko spleta in je komunikacija preko e-pošte sestaven del transakcije. Pa sprejmem tudi kratek odgovor, da zaradi zapletov na carini ali whatever trenutno zadeve stojijo in se mi bo kdo oglasil, ko bo možno ali pa bo kaj javno objavljenega na spletni strani podjetja/forumu Strelec itn.

Nekako si težko predstavljam moderno poslovanje in prodajo preko spleta, če e-pošte ne jemlješ resno. Ravno tako ni smisla objavljati mail naslov: info@voodootactical.eu, če se z njega nihče ne odzove. In tudi telefon objavljen na spletni strani podjetja ni uporaben, če za njim stojijo delavci, ki ti ne morejo pomagati (pa za to niso krivi oni). Nenazadnje pa lahko vsebino telefonskega pogovora vsakdo zanika, kar pri mailu ni možno.

Gašperja sem, po tem, ko je v tej temi objavil svojo številko, poklical in mu, po dogovoru, poslal naročilo/poizvedbo na njegov e-poštni naslov. Moje, tukaj zapisane (argumentirane) kritike bi lahko vzel kot nasvet za izboljšavo in ne kot osebni napad. Dokazila za moje trditve o e-mailih kadarkoli predložim administratorjem foruma ali drugemu razsodniku. O telefonskih pogovorih obstaja samo podatek o času in trajanju klica, saj jih nisem snemal.
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
Našo gospodo na carini še kar čakam,... sporočim takoj ko dobim.

Lp
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Pozdravljeni,

V pirlogi trenutno kar je možno dobiti od magpula, kot ponavadi pošljite email na info@voodootactical.eu

LP

Priponke
.xls   Magpul.xls (Velikost: 59,5 KB / Prenosi: 197)
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Nabojniki na zalogi:

PMAG 40rd AR/M4 Gen3

PMAG 30rd AR/M4 Gen3 
PMAG 30rd AR/M4 Gen3 Window
PMAG 30rd G36
PMAG 30rd AK/AKM

LP

Priponke Male slike

365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Magpul Nabojniki 223Rem 30rd in 40rd ter za Kalašnikov ponovno na zalogi.

lp
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
PMAG nabojniki ponovno na zalogi, M2,M3 30rd, 40rd v Črni, Peščeni in zeleni barvi z ali brez indikatorja.
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)