Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magpul Naročila
Pozdravljeni,

Po novem boste lahko pri nas kupili celotni Magpul program. V datoteki trenutno zaloga, ki je na poti in bo na voljo v nekaj dneh, za prednaročilo oz plačilo po predračunu vam priznamo 10% (razen na kopita 5%) popusta na cene. Cene že vključujejo DDV.

Naročila veljajo do drugega tedna ponedeljka.

Kako izvesti naročilo:

Pošljite email z vašimi podatki na info@voodootactical.eu napišete Item Number primer DYN003, količino izdelka. Mi Vam bomo poslali predračun in ko bo roba ocarinjena vam jo bomo poslali na domčai naslov ali pa jo boste lahko prevzeli v našem skladišču.

V datoteki je celotni cenik in so lahko nekatere stvari že prodane oz je stanje 0

Lp

Priponke
.xls   Magpul Cenik.xls (Velikost: 48 KB / Prenosi: 299)
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Žalostno da na vaši strani ni še vedno ni nič v našem slovenskem jeziku.
Odgovori
Se pridružujem!!!!
Odgovori
Tudi to je v projektu enkrat. Na žalost pa je naš trg samo nekje 5% v sloveniji in tudi 90% Slovencev govori oz bere Angleško. Če seveda ne govorite pa vam bomo brez problema pomagali do vašega artikle če nas pokličete.

Lp
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Nekaj malega je že prišlo. Še več v prihodnjih dneh, ker so na Carini nekaj Z.... kot vedno.

[Image: ?type=1&theater]
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
A so te zadeve še aktualne, ker se na maile nekako ne oglašate tudi po tem, ko vas človek pobara po telefonu?
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
Pozdravljen,

Nova roba pride čez 14 dni, Po telefonu pa ni noben klical??

Lp
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
(25-03-2015, 10:01)Voodoo Tactical EU Napisal: Pozdravljen,

Nova roba pride čez 14 dni, Po telefonu pa ni noben klical??

Lp

Lagat pa res ni lepo. Še vedno čakam vaš odgovor na naročilo poslano po e-pošti 18. marca. Po telefonu je bilo nekaj iskanja maila z naročilom in po najdbi le tega zagotovilo, da bo pa 'šef' danes pa res odgovoril (telefonski pogovor z dne 20. 3. 2015, dopoldne).

Pa lepo, da pride nova roba. Posel zagotovo cveti, če tako hitro razprodate nabavljeno zalogo Bs

Bad start all the way...
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
Glede na to da vašo stran prebira tudi moja stara mama, katera ima že krepko čez 70 in ji tuji jeziki ne grejo preveč od rok sploh pa ne angleški, ker so bili v našem koncu pretežno italijani ali pa nemci me je lepo prosila, da vas pobaram kako je z slovensko stranjo kljub temu, da imate trg več kot 90% v tujini... ima pa še vedno željo kupiti kake spodnjice ;)
Odgovori
Fritz, Lepo prosim ne bit Keyboard commander, če kej želiš pokliči pa se bomo vse zmenili. Na email ti nisem odpisal, ker sem ti odpisal tuki gor, da trenutno nimamo ker čakamo novo pošiljko. Vprašal sem vse tri v pisarni pa noben ne ve, da je kdo klical, tako, da res ne vem na kero cifro ti kličeš. Drugače pa kot sem rekel, sem med delovnikom vedno v pisarni pa poklič na 041 612 898.

Če si tečen, ker ne moreš robe dbit takart k se tebi sprdne pa ni moj problem, nisi edina stranka ki čaka in nisi edina stranka ki naročuje tako da, JA se zgodi da kej zmanka. Če ne razumeš tega pol ti ne morem pomagat.

Kar se tiče pa Italjanov pa nemcev in ostalih jezikov ste si pa sami odgovoril oz sem vam že velikokrat odgovoril. Sploh pa na komplikatorje Slovence (kot so nekateri tukaj gori) niti nimam želje, dajati kej v Slovenski jezik oz vedno manj.

Ponovno tole leti na TISTE, Keyboard commanderje, ker v 90% se z normalnimi ljudmi čist normalno vse zmenimo,tudi s tistimi ki so se učili nemški in italjanski jezik.

Pa Lep pozdrav
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
(26-03-2015, 09:15)Voodoo Tactical EU Napisal: Fritz, Lepo prosim ne bit Keyboard commander, če kej želiš pokliči pa se bomo vse zmenili. Na email ti nisem odpisal, ker sem ti odpisal tuki gor, da trenutno nimamo ker čakamo novo pošiljko. Vprašal sem vse tri v pisarni pa noben ne ve, da je kdo klical, tako, da res ne vem na kero cifro ti kličeš. Drugače pa kot sem rekel, sem med delovnikom vedno v pisarni pa poklič na 041 612 898.

Če si tečen, ker ne moreš robe dbit takart k se tebi sprdne pa ni moj problem, nisi edina stranka ki čaka in nisi edina stranka ki naročuje tako da, JA se zgodi da kej zmanka. Če ne razumeš tega pol ti ne morem pomagat.

Kar se tiče pa Italjanov pa nemcev in ostalih jezikov ste si pa sami odgovoril oz sem vam že velikokrat odgovoril. Sploh pa na komplikatorje Slovence (kot so nekateri tukaj gori) niti nimam želje, dajati kej v Slovenski jezik oz vedno manj.

Ponovno tole leti na TISTE, Keyboard commanderje, ker v 90% se z normalnimi ljudmi čist normalno vse zmenimo,tudi s tistimi ki so se učili nemški in italjanski jezik.

Pa Lep pozdrav

Glede na tvoje razmišljanje, je potem brez veze, da oglašuješ na slovenskem forumu! Prijavi se na tuje in tam oglašuj in prodajaj, nas pa pusti na miru, da v drugih spletnih trgovinah kupujemo v nam ljubem materinem jeziku.
Nobene logike ni, da nimaš želje delati s Slovenci, oglašuješ pa!
Na misel mi ne pride, da bi od takega trgovca kaj kupil! Tvoje imam samo ušesne čepe, to pa je bila očitno trikratna kupčija: prvič, zadnjič, nikoli več!
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori
(26-03-2015, 09:15)Voodoo Tactical EU Napisal: Fritz, Lepo prosim ne bit Keyboard commander, če kej želiš pokliči pa se bomo vse zmenili. Na email ti nisem odpisal, ker sem ti odpisal tuki gor, da trenutno nimamo ker čakamo novo pošiljko. Vprašal sem vse tri v pisarni pa noben ne ve, da je kdo klical, tako, da res ne vem na kero cifro ti kličeš. Drugače pa kot sem rekel, sem med delovnikom vedno v pisarni pa poklič na 041 612 898.

Pa Lep pozdrav

Lej, na mail, ki pride do vas v nekaj sekundah, niste odgovorili v dveh dneh in sem vas lepo poklical na številko 051 327 248, katero imate objavljeno na spletni strani. Nakar je bil odgovor, da boste odgovorili ASAP in sem počakal dodatne štiri dni. Verjetno ti je jasno, da govoriva o elektronski, skoraj trenutni komunikaciji in ne o pošiljanju navadnih pisemskih pošiljk. In šele po vsem tem sem vas javno opozoril.

Odgovora še danes nisem dobil. In nisem tečen, ker tudi biti ne morem, saj mi niti odgovoril nisi kaj sploh imate na zalogi in kaj je potrebno naročiti ter kakšni so čakalni roki. Poskušam te le spodbuditi k odgovoru in normalnemu odnosu do kupca.

Te pokličem in se tudi oglasim (sem že bil pri vas) pa mi boš lahko pokazal maile, katere si poslal. Jaz jih, namreč, nisem dobil in tudi gmail jih ni pospravil med spam. Če mi boš te maile lahko pokazal in so bili dejansko poslani, se ti bom opravičil tudi na teh straneh. Če dokazov ne boš imel, pa se boš ti opravičil meni (osebno in javno). Deal?
George Carlin
Odgovori
Evo sva se s Fritzom vse lepo pomenila, samo poklicat je blo treba ;)
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
(26-03-2015, 10:45)Voodoo Tactical EU Napisal: Evo sva se s Fritzom vse lepo pomenila, samo poklicat je blo treba ;)

torej, kdo se zdej komu opravičuje?
Odgovori
Kristian :) 
Odgovori
En drugmu hehe :)
365+

Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Se povsem strinjam z turistom. Čeprav sem kupil od njih kaj več kot čepke, me ne vidijo več. Lahko, da ste se z frizom lepo zmenili, vendar sem le toliko lokalpatriota, da ne  prenesem omalovaževanja glede slovenščine, ki naj ne bi bila vredna da se jo uporablja.
Odgovori
(26-03-2015, 13:19)Desc Napisal: Se povsem strinjam z turistom. Čeprav sem kupil od njih kaj več kot čepke, me ne vidijo več. Lahko, da ste se z frizom lepo zmenili, vendar sem le toliko lokalpatriota, da ne  prenesem omalovaževanja glede slovenščine, ki naj ne bi bila vredna da se jo uporablja.

dragi lokalpatrioti, vse je stvar posla. Postavljanje nacionalne spletne strani pobere toliko časa in delovnih upr, s tem se mora nekdo ukvarjati toliko in toliko časa, kar se na koncu vse prevede v gnarje. Govorim iz lastne izkušnje - moje podjetje se ukvarja z načrtovanjem in proizvodnjo plovil, pri čemer na slovenskem trgu ustvarimo mogoče (kadar je res dobro leto!) 5% celotnega letnega prometa. Glede na realnost slovenskega trga smo delovanje na SLO trgu radikalno oklestili; ne hodimo na (slovenske) sejme, ne oglašujemo in nimamo slovenske spletne strani. Naša osnovna spletna stran (www.thinkseascape.com) je v angleščini, preprosto zato ker vsaj 95% naših kupcev pride iz tujine in jim je angleščina nekako univerzalen jezik. Konec koncev lahko rečemo tudi, da je znanje angleščine dandanes stvar neke osnovne splošne izobrazbe.
Je pa tudi res,roko na srce, da smo našim zastopnikom postavili mirror spletne strani v nemščini in francoščini, kar skupaj z angleško stranjo pokriva tri najbolj pomembne jezikovne skupine. Zakaj? Zato ker ti dve jezikovni skupini ustvarita okoli 2/3 letnega prometa.

V tem razmišljanju očitno nismo osamljeni, saj tudi npr. Elan Marine (http://www.elan-yachts.com/) nima slovenske spletne strani. Očitno se tudi njim ne splača zajebavati s stvarjo, ki je bolj kot ne sama sebi namen.

Imam pa eno zanimivo vprašanje; ali bo cenjene loaklpatriote kaj stiskalo v želodcu, ko bodo sedaj raje naročali robo pri nemško ali angleško govorečih trgovcih?
Odgovori
Da ne bo izpadlo da kogar koli branim ali napadam, samo tole s slovenščino pa nekateri preveč pretiravate.

Popolnoma se strinjam, da je zelo lepo imeti vse v slovenščini tudi sam sem pristaš tega. Je pa potrebno tudi pogledati realno na nekatere stvari. Slovenska podjetja, če hočejo preživeti morajo prodajati v tujino, ker v Sloveniji je enostavno trg premajhen. Za majhna podjetja, ki poskušajo preživeti na trgu to pomeni, da morajo imeti spletno stran vsaj v angleščini. Vsak dodatni jezik jemlje prepotrebne resurse in marsikatero podjetje se odloči dodajati jezile glede na potencialno tržišče oz. velikost le-tega.

Prepričan sem da bi veliko vas, ki tukaj zganjate lov na čarovnice v koži VTEja ravnali podobno. Spet gospoda večino strelcev pozna in je tako ali drugače prisoten na tekmovanjih, kjer je marsikaj možno tudi kupiti.

Vsi tisti, ki pravite da se ne boste vrnili, ker ste lokalpatrioti vas vprašam: Ali vozite avto narejen v Sloveniji? Ko ste pred leti uporabljali mobilni telefon pa ni imel slovenščine, ste ga nesli nazaj in nehali uporabljati mobilca do zida prvega, ki je imel SLO jezik? Uporabljate orožje Made in SLO mogoče?

Nihče vas ne sili, da morate kupovati pri VTE ali kjer koli samo bodite korektni, ne pa se zgovarjati na slovenščino. Ker večina naših strelcev ko v neki tuji spletni trgovini najde isto stvar za 0,50 EUR nižjo ceno pozabi na lokalpatriotizem in naroči zunaj.
Odgovori
Kristian jaz pri tebi ali pri Elanu zagotovo ne bom naročil plovila! Pa verjetno tudi večina lokalpatriotov na tem forumu ne!!!

:) 

Saj ne da ne bi hotel ampak ... :) :) :) 
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)