Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravkar prispelo! Federal in CCI strelivo in netilke!
Thumbs Up 
Pravkar prejeli pošiljko streliva Federal (lovsko, športno im MK) ter netilke CCI in Federal!  :-D
Samo še preštejemo če vse štima potem pa objavimo na www.artekcenter.com!
ARTEK d.o.o.
Tel.: 03 734 60 78, GSM: 040 335 435, E: info@artek.si, Skype: artekdoo
w: artekcenter.com, Facebook, Twitter
Tako. Izdelke nam je uspelo spraviti na splet.  Clap

- Strelivo Fusion (223,270, 30-30, 308, 30-06)

- MK Strelivo CCI (Stinger, Shotshell,...)

- Netilke CCI in Federal

- MK Strelivo Federal

https://www.artekcenter.com/novosti/

Priponke Male slike

ARTEK d.o.o.
Sam zanima me,kdo bo še kupil cci smal pistol za 54 eur /1000kos,ko pa so Murom  netilke 20 eur/kos in celo po testiranju boljše netilke,..

Lp
(20-03-2015, 21:48)sandiruger Napisal: Sam zanima me,kdo bo še kupil cci smal pistol za 54 eur /1000kos,ko pa so Murom  netilke 20 eur/kos in celo po testiranju boljše netilke,..

Lp

Sandi, če je namen tvoje objave začeti debato o bolših netilkah potem si na žalost zgrešil forum.
Katera netilka je boljša bom prepustil vsakemu posamezniku, dejstvo pa je, da se prodajajo drugače jih nebi v Evropi nihče več prodajal, pa čeprav so dražje!
ARTEK d.o.o.
(20-03-2015, 21:48)sandiruger Napisal: Sam zanima me,kdo bo še kupil cci smal pistol za 54 eur /1000kos,ko pa so Murom  netilke 20 eur/kos in celo po testiranju boljše netilke,..

Lp

Sploh ni toliko problem v kvaliteti, kot pa v ceni. Če greš ponje v Trst, se cena več kot prepolovi.  Eek
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Enako za CCI BR2, 8,9 EUR, to je več kot 80% dražje kot v tujini...brez zamere ampak vsak naj presodi sam...
Res pa je da se v Slo proda praktično vse, ne glede na ceno...
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
(21-03-2015, 11:52)Snipe Elite Napisal: Enako za CCI BR2, 8,9 EUR, to je več kot 80% dražje kot v tujini...brez zamere ampak vsak naj presodi sam...
Res pa je da se v Slo proda praktično vse, ne glede na ceno...

Če dobiš BR2 za 1,78€ potem jih kupi takoj. Ameriška roba varira glede na količino... Danes je 8,9€ čez 2 mesca bo 5€ in pol leta 7,5€.... Določena nab.cena raste druga pada...Ponekod je stara zaloga drugot je nova..
Zanimivo da smo smodnik VV prodajali najceneje pakiran v 1kg embalažah pa ni nihče nič kaj napisal...
V nemčiji je že preko 110€ pa ne vidim nobenega da bi kaj jamral kako so nemci ali avstrijci dragi ko pa tam kupujete smodnik preko 100€ na kg??

Čudno, da eni in isti, ki tukaj samo napadate niste tako pisno agresivni ko imamo kaj najceneje, recimo določene surovine...
Se pa zahvaljujem vsem tistim, ki nas pa kdaj pa kdaj tudi pohavlijo v trgovini ali preko telefona, da imamo cenovno ugodne artikle...
ARTEK d.o.o.
Uroš,to ni letelo nate in tvojo trgovino..
Saj vsi imamo internet in vsi lahko pogledamo koliko stanejo drugje..Da ne boš slucajno mislili da sem napisal kaj slabo namernega..Ceno netilk imaš enako,kot v Nemčiji in Avstriji...Napisal sem zgolj retoričnovprašanje,kdo jih bo še sploh kupil ko pa je konkurenca in kvaliteta le teh vse bolj huda..
O tem da so CCI netilke po kvaliteti prehiteli že Rusi,je dejstvo,če prebiraš kaj forume čez lužo v BR skoraj vsi najboljši br strelci uporabljajo Murom..
Skratka,Uroš da ne boš mislil da je bil moj post podžigalen ali slabo nameren..
Lp 
Sandi, Razumem, kaj si mislil, vendar kot vidiš s tako objavo podžgeš ene in iste, ki komaj čakajo da lahko spet malo pluvajo po trgovcih zaradi enega ali dveh dragih, predragih ali ne dragih artiklih. 

Da je MPC 5,4€ sem kar presenečen, kajti cenik iz decembra 2014 je kazal veliko slabšo sliko. Namreč netilk sploh nisem imel namen več uvoziti...Murom netilke bom verjetno spet uvozil, ampak trenutno mi je bolj pomembna Lapua saj je odvzem strelcev iz tujine pri meni v porastu, tako, da sedaj so prvo na vrsti Scenar krogle in nekaj malega Mega krogel za lov.

Drugače pa tisti ki redno spremljate našo internetno stran, verjetno tudi veste, da smo skoraj vsak izdelek že dali v akcijo po znižani ceni...Je pa res, da pač ne more biti vedno tisto kar si nekateri tukaj želite.
ARTEK d.o.o.
Uroš vse mi je popolnoma jasno...No js vem da je vse povsod problem ,vse se draži in posledično dobimo potem take cene kot so..
tako da se bom drugic vzdržal  besed,sa ne bom podžigal drugih..lp
Ne gre se za to, da bi kdo koga podžigal, samo tisti, ki vemo kakšne so trenutne cene v tujini to povemo, zato bi take poste lahko vzeli kot sugestijo za ceno, ker bi teh komponent velikooo več prodali(in tudi imeli prave stvari na zalogi, ne pa, da je nekaj časa VV, potem Lov, potem BP,RS,itd), saj zdaj smo na žalost prisiljeni kupovat stvari v tujini, pa bi veliko raje spet prišel do vas kot pa plačeval poštnine,prevoze in imel ostale komplikacije, samo enostavno če je CCI BR2 v Nem, Lux itd 4,7 eur tle pa 8,9 je to pač velika razlika... Glede smodnikov pa vemo, da so prodajne cene v tovarnah med 20 in 35 eur na kg+prevoz(je sicer zel drag-odvisno od količine), tako da strelec lahko veliko prihrani, zato je moje mnenje da boste s konkurenčnimi cenami imeli večji obrat in dobro zaslužili, strelci bodo pa tudi zadovoljni ker bo blago na razpolago. Moram pa vas tudi pohvaliti, da greste vedno na roko, karkoli je bilo,
in si vedno vzamete čas za telefonski pogovor ali svetovanje, tako da tukaj vse pohvale!
Pa brez zamere.
lp

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Snipe Elite, zgolj za primerjavo...Netilke Federal GM, ki so enake kot BR imamo po 6,5€. Torej, če bi res imeli takšno maržo bi dal enako MP ceno kot je BR2, da bi oboje enako prodajal. Tudi BR4 ki smo jih dobili je cena ostala enaka, ker je bila nabavna cena nižja od BR2....Očitno je BR2 bolj iskan, kar se pozna pri nabavni ceni.

Nabavne cene na žalost zelo varirajo....Bom pa v prihodnje sigurno bolj pozoren pri nakupu in se kdaj odpovedal uvozu kakšnega izdelka, v kolikor bo računica pokazala 30 in več % kakor je bila zadnja cena.

Za primerjavo kako se američani igrajo z nabavnimi cenami si vzemimo za primer Federal 22 LR naboj 525kos. Naša prvotna MP cena 3 leta nazaj je bila okoli 25€. Danes je 36,9€. Zgolj zaradi takšnega povpraševanja po 22 strelivu.

Mislim, pa da dejansko lahko vsak vidi, glede na cene evropskih izdelkov, da se z maržami ne igramo, kajti potem bi cene Lapue in ostalih Lapua izdelkov tudi spreminjali z vsakim naročilom v istem letu. Vendar na srečo Lapua kljub visokemu povpraševanju ne spreminja izvoznega cenika, razen če ne pride do večjih sprememb pri surovinah, kar se je od kar delamo z Lapuo zgodilo samo 2x..

In še nekaj,...Marsikdo nas sprašuje zakaj nimamo več Sierra krogel. Večini sem po telefenu tudi povedal zakaj. Pri vsakem novem naročilu smo dobili drugačne cene. Po izračunu je na škatlo krogel cena nihala tudi do 5€ na 100 kos. Prav zaradi tega sem pred leti prenehal uvažati krogle Sierra, kajti dejansko bi si vsak mislil, da se delam norca iz strank, ko bi spreminjal cene za vsak uvoz krogel.
ARTEK d.o.o.
Se popolnoma strinjam. 
Želim si samo, da bi lahko pri nas nabavljal,
 da se ne j.... s papirji, poštninami, prevozi... in da ne zgubljamo časa ter nosimo denar v tujino po nepotrebnem.
lp

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Malo si bom sposodil temo. Zanima me kdaj boste v Arteku spet imeli smodnik RS40?
Nezmarljiv faktor v prid Artek-u je tudi zadnje čase močan dolar, le to vse hočeš nočeš močno podraži, bi se pa dalo o maržah tudi še pogovarjat... :)
(21-03-2015, 19:01)goldi Napisal: Malo si bom sposodil temo. Zanima me kdaj boste v Arteku spet imeli smodnik RS40?

Tukaj smo malo v dilemi..ali obdržati RS in VV ali samo VV.
Ni skrivnost da se RS nekako ni prijel, zato, dejansko  ne vem, ali bi še uvažal nekatere tipe smodnika RS ali ne.

Temo sem zaklenil. Razlog, da se je našel spet nekdo, ki uživa v sarkazmu zato sem njegovo objavo tudi izbrisal.

V kolikor potrebujete dodatne informacije glede smodnika mi lahko pošljete email na info @ artek . si.
ARTEK d.o.o.

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)