Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.4.2015 Trening Bač
#1
Obveščamo vas o prostem treningu natančnega streljanja. Obvestilo je v priponki. [Image: wink.gif]


Zainteresirane prosim da se prijavijo čim prej, zaradi lažje organizacije.


Strelsko društvo Veteran Bloke, zveza ZDPD in ZVVS prireja v soboto, dne 11.4.2015

Prosti trening streljanja z različnim orožjem

Trening bo potekal na strelišču Bač.

Zaradi kvalitetnejše organizacije je za udeležbo treninga je potrebna predprijava. Predprijave pobiramo na elektronsko pošto veteran.bloke@strelec.si ali telefonu 041 711 370, najkasneje do srede, 8.4.2015 do 12. ure.

Trening bo izveden samo v primeru zadostnega števila prijav.

Trening bo potekal od 9:00 do 14:00 ure. Dovoljena je uporaba vsega orožja, ki je določen z elaboratom strelišča. Strelci si orožje in strelivo priskrbijo sami.

Organizator bo priskrbel nekaj tarč ki jih ima na zalogi, priporočamo pa, da si še kakšno prinesete s sabo.


VARNOST

  • Na strelišču se strogo spoštuje varno rokovanje z orožjem!
  • Vsi udeleženci so dolžni upoštevati varnostna navodila organizatorja!
  • Z orožjem se rokuje samo na strelski liniji in varnostni coni!
  • Orožje mora biti obvezno vedno obrnjeno v varno smer!
  • Razen med samim streljanjem, mora biti orožje vedno z odprtim zaklepom oz. vidno zavarovano in brez vstavljenega okvirja!
  • Organizator lahko zaradi varnostnih razlogov po svoji presoji opozori ali odstrani osebo!
  • Na strelišču je obvezna uporaba zaščitnih sredstev!
  • Vsak strelec se udeležuje treninga na lastno odgovornost!
Strelski pozdrav!


Priponke
.pdf   Trening 11-4-2015.pdf (Velikost: 168,42 KB / Prenosi: 389)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
Torej na kilometer!!! Dobra!!!!?
Mato bo lahko sistem izprobal v realnem okolju! Zakon!
Se vidimo!
Odgovori
#3
Pozdrav,

to bo super trening za F-Klaso /v soboto 18.04.2015 na Mačkovcu/.Pridem in pripeljem še par kolegov.

Zdaj pa v cerkev za dobro vreme.

LP Boro
Odgovori
#4
A je možno pripeljati tja ljubico v kal.338LM,da jo peljem na izlet,Italjane sem videl,da prihajajo tja s tem kal. Whistle ???No drugače bom pa prišel z 308Win :) ,in že komaj čakam.
Odgovori
#5
Fantje........................... vse je možno, samo se za določene stvari uporablja telefon. STOP.
Na Baču se in se bo izključno streljalo po elaboratu strelišča. STOP.
V kolikor nekdo želi konkretno odgovor na svoje vprašanje, lahko pokliče mene, ki sem za tisti dan
vodja treninga in naslednjič vodja tekme. Moja številka je 040 438 914
Dominik Maljković predsednik SD Veteran Bloke.STOP. (ali Jamnik Tomaža)
NE OBREMENJUJTE SE S KRITIKAMI DRUGIH - Naj vas skrbijo lastna, saj ne moremo pretehtati če so pravilna.
 Lep pozdrav
Odgovori
#6
Tamala antena je že ready :)


Priponke Male slike
   
Odgovori
#7
Rofl ...tamala kaj...

Gladko te imajo Ameri na seznamu za občasno skeniranje Dumb ...

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#8
No vreme bo glede na prognoze idealno!!! :)) Sam da ne bo preveč pihal! Eek Pray
Odgovori
#9
Ne bo, ne bo..ima admin izgleda  pošlihtano tudi tam zgoraj...
Lp
Odgovori
#10
(07-04-2015, 10:06)andrejf Napisal: No vreme bo glede na prognoze idealno!!! :)) Sam da ne bo preveč pihal! Eek Pray

vremenska napoved za teden vnaprej sodi bolj pod astrologijo kot meteorologijo...
Odgovori
#11
Je rekel človek, ki ma rad jadrnice in počne včas kakšne neumnosti kot so daljše fure (brez babe na ladji)...
Odgovori
#12
Moja prognoza je: pokalo bo. :D

Še enkrat vabljeni na prijavo. Ni vsak dan na voljo strelišče do 1.000 m. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#13
Admin, bodo na voljo tudi železni padajoči vojački, da bi se moj Oberland znesel nad njimi (misleč, da so ukrajinske hunte)?
Odgovori
#14
(07-04-2015, 21:25)Rok Napisal: Admin, bodo na voljo tudi železni padajoči vojački, da bi se moj Oberland znesel nad njimi (misleč, da so ukrajinske hunte)?

Z malo domišljije bo tudi to. ;)
Bomo poskusili urediti kops-e, ampak ne obljubim. Pridem pa tudi jaz z ar15.  
administrator / Strelec.si
Odgovori
#15
Super je bilo kot vedno! Proti pricakovanju in napovedi je veter dobr žgal! Toda je slo do 1k! Tudi video sistem ala Matko dela v nulo! Antena pa taka da je NATO preverjal kaj je to neki špijonaž??
Odgovori
#16
Kaj pa vaši rezultati??? ali so vas same hvale....lp
Odgovori
#17
Ne samo da nas je sama hvala, ampak tudi več ko spijemo, lepši smo!

P.S: včasih je dobro prebrati kaj piše v razpisu - "prosti trening z različnim orožjem"
Odgovori
#18
Kristian..to pomeni, da je to končni rezultat..0..razpis sem pa dobro prebal naj te ne skrbi..škoda sem mislil, da bom dobil bolj korekten odgovor....lp
Odgovori
#19
Rofl ...
horse one... (po naški)

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#20
[img][Image: sqc-201504.jpg][/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)