Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.5.2015 - Pokal Veteran 2015 - Mlake
#1
Objavljam razpis za strelsko tekmovanje za

Pokal Veteran 2015

Tekmovanje bo 9.5.2015 na strelišču Mlake (Vipava).

Vsi potrebni podatki so v priponki.
:sniper:


Priponke
.doc   Razpis Pokal Veteran 2015-05-09.doc (Velikost: 320 KB / Prenosi: 616)
.doc   Prijavni Listek.doc (Velikost: 41 KB / Prenosi: 359)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
Katera disciplina oziroma discipline štejejo za osvojitev pokala?  LP Vinko 
Odgovori
#3
100m sniper + 300m sniper + MK optika = pokal

Hvala da si me spomnil......
Odgovori
#4
Postovani kolege strijelci i organizatori.
Htio bih vam postaviti pitanje u svezi ovog natjecanja.
Zanima me da li mi strijelci iz HR (Rijeka) mozemo ucestvovati na natjecanju u disciplini
MK puska sa optikom?
Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.
P.S ispricavam se sto pisem na hrvatskom ali zao mi je jer slovenski mi nije bas jaca strana
ali vjerujem da cemo se nekako skuziti.
Pozdrav.
Odgovori
#5
Bez problema.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#6
Odlicno.
Bit ce nam drago da se druzimo uz miris baruta :))
Jos nesto. Postoji li mogucnost da na strelistu kupimo i streljivo kako nas nebi zezali na granici
posto mozemo nositi samo 500kom po vozilu a nas bi doslo 5-6 strijelaca?
Odgovori
#7
Nisem prepričan, vendar se mi zdi da je za Hrvaško 500 kom. streliva na osebo.
Odgovori
#8
Če me matematika še služi, je 500 kosov streliva dovolj za okoli 20 tekmovalcev....
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
Kolega Vent.
Ovako kod nas kazu Shrug

Hrvatski državljani mogu preko državne granice prenositi samo one vrste oružja i streljiva koje se prema Zakonu o oružju mogu nabavljati, držati i nositi, a u svrhu lova i održavanja športskih natjecanja, stranci mogu preko državne granice prenositi samo one vrste oružja i streljiva koje se prema istom Zakonu mogu nabavljati, držati i nositi.Hrvatski državljani i stranci u svrhu lova mogu preko državne granice prenositi do tri komada odgovarajućeg oružja, 500 komada streljiva za lovačko oružje s glatkim cijevima te 100 komada streljiva za lovačko oružje s užlijebljenim cijevima, bez mogućnosti prodaje istog.Oružje i streljivo može se prenositi preko državne granice samo na međunarodnim graničnim prijelazima, osim ako međunarodnim ugovorom nije drugačije određeno.Važno je istaknuti da su hrvatski državljani i stranci, prilikom prelaska državne granice, dužni oružje i streljivo prijaviti graničnoj policiji i carini, a ako to ne učine granična policija privremeno će oduzeti oružje i streljivo hrvatskom državljaninu ili strancu koji prilikom prelaska državne granice oružje i streljivo ne prijavi na graničnom prijelazu i pohraniti će ga do okončanja postupka. 

Kolega 357.
Apsolutno ste u pravu.
Samo sam se htio informirati da se mozemo snaci kod vas ako
Sta podje po zlu. ;)
Odgovori
#10
ne ako šta podje po zlu...sve če da ide ako nemate evropsku propustnicu...
Odgovori
#11
To si imamo.
Odgovori
#12
super, onda kažite imamo oružje idemo na takmičenje,pokažite  EU propustnicu lični dokument i vabilo na utakmicu...i to je to pa sad ste i vi u EU...
Odgovori
#13
Ok.
Hvala na savjetu.
Odgovori
#14
Pozdrav Davore,

500 meteka /sačma / i 100 metaka zrno za karabine -za lovačko oružje.Iz prakse - mi prelazimo Hrvatsku sa do 500
metaka za sportsko oružje /karabinska municija .

Pozdrav ,

Boro
Odgovori
#15
Pozdrav Boro.
Hvala na informaciji.
Mislim da cemo mi biti u tim okvirima kolicine streljiva
I da nece biti problema.
Odgovori
#16
Ima li neki link ili slika gdje bi se moglo pogledati meta (tarca)
Kakva se koristi u disciplini :
MK PUŠKA Z OPTIČNO NAMERILNO NAPRAVO
Odgovori
#17
tarče boš našel tukaj...

http://www.strelec.si/wp-content/uploads...ika-A4.pdf
Odgovori
#18
Puno hvala Kristian. Beer
Odgovori
#19
Prijave se počasi polnejo...... razvrščanje po izmenah je prednostna po času prijave, vreme smo naročili....a nas še vedno lahko izda......hm. Prosim da vpišete disciplino kakor jo želite streljat po vrstnem redu. Hvala :sniper: :2guns:
LP
Odgovori
#20
Spoštovani strelci

Popravljam pogoje predprijave, katere  lahko oddate do 7.5.2015 (ČETRTEK) do 17:00 ure. Ostalo je še nekaj prostih mest. Obeta se nam vroče dopoldansko vreme. Imamo dva vrhunska kuharja, katera bosta poskrbela da ne bo lakote. Za pijačo in nekaj sladkega bo poskrbljeno že zjutraj. Vabljeni Papers :-D :-D :-D
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)