Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
možnost najema in preizkusa pištol CZ, Glock,... Strelišča v Ljubljani ali okolici?
Sem sredi odločanja za nakup pištole 9x19. Na podlagi forumov, slik, cene, ipd sem že nekako zožal nabor.
Imam sicer že več kosov dolgocevnega in 2 revolverja.
Pred dokončnim nakupom bi rad kose prijel v roke in vsaj nekaj strelov oddal. Zanima me, če obstajajo v Ljubljani ali okolici strelišča/klubi, ki nudijo najem pištol predvsem teh modelov (CZ, Glock, Tanfoglio,...). Sam sem našel le strelišče na Rudniku in na Tobačni in čakam njihov odgovor.
Hvala za dodatne predloge; lahko tudi na ZS.
Odgovori
Možnost preizkusa in izposoje imaš na obeh lokacijah, ki si jih omenil. Marko v Tobačni ima sigurno kak Tanfoglio, pa tudi kaj drugega, na Rudniku pa imajo CZje, HSe. Vprašaj tudi v trgovini Tarča na Rudniku, kjer je Strle dejal, da je možen brezplačen preizkus orožja na strelišču Rudnik.

Sent from Galaxy S5 and Tapatalk.
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori
(13-06-2015, 17:52)ravnohrib Napisal: Sem sredi odločanja za nakup pištole 9x19. Na podlagi forumov, slik, cene, ipd sem že nekako zožal nabor.
Imam sicer že več kosov dolgocevnega in 2 revolverja.
Pred dokončnim nakupom bi rad kose prijel v roke in vsaj nekaj strelov oddal. Zanima me, če obstajajo v Ljubljani ali okolici strelišča/klubi, ki nudijo najem pištol predvsem teh modelov (CZ, Glock, Tanfoglio,...). Sam sem našel le strelišče na Rudniku in na Tobačni in čakam njihov odgovor.  
Hvala za dodatne predloge; lahko tudi na ZS.

Pozdravljen,

če ti ni težko prit v Maribor imaš velik izbor pištol za pogledat in prijet v roke. Imamo Cz shadov, sport II, HS v 3 oblikah in dolžinah, Walther PPQ Navy in M2, STI in še kaj rabljenega bi se našlo.

www.proarmis.si

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)