Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri puškar?
#1
Potreboval bi puškarja, da mi namesti Gas block na kitajski AR-15 in sprednji merek prestavi naprej do konca cevi. Prosil bi za kakšen kontakt puškarja v okolici LJ, Domžale, Kamnik.

Hvala
Odgovori
#2
Kamnik - Brajer
Kamnik pod Krimom - Šteh
Odgovori
#3
Joj ne kliči Brajerja, ker ti bo žal. Drugače je odličen puškar, samo čas ni njegov gospodar.
Odgovori
#4
(13-07-2015, 10:47)Bobo Napisal: Joj ne kliči Brajerja, ker ti bo žal. Drugače je odličen puškar, samo čas ni njegov gospodar.

Pokliči Šteha, bo naredil brez problema, drži se roka , do katerega obljubi, da bo naredil... 
Glede Brajerja pa drži z zgoraj navedeno, ljudje čakajo tudi po več let, vsakemu obljublja, da bo naslednji teden...potem pa je novo leto naokoli...škoda... je odličen puškar daleč naokoli...
Odgovori
#5
(13-07-2015, 10:47)Bobo Napisal: Joj ne kliči Brajerja, ker ti bo žal. Drugače je odličen puškar, samo čas ni njegov gospodar.

Misliš gospoda "nategavčka"?
Ja če se ti ne mudi bo pa res po kakem letu sploh mogoče vzel puško v roke in jo zrihtal..
Odgovori
#6
špendal ni uredu?
Odgovori
#7
(14-07-2015, 07:00)Marks Napisal: špendal ni uredu?

Odličen...pokliči ga..ažuren in dober puškar
Odgovori
#8
(14-07-2015, 08:26)sandiruger Napisal: Odličen...pokliči ga..ažuren in dober puškar

zaenkrat sem pri njemu od cot nabavil kar sem mislil in puško mi je zrihtal kot sem želel. tko da iz moje strani ni pripomb.
Odgovori
#9
Kaj pa če bi vzel sam fleksarco pa 250€ za Samsonov EVO handguard. Imaš potem free floatano cev. 
Odgovori
#10
Sposojam temo:
Potrebujem puškarja v okolici Celja, Laško, zasavje. Nastavitev sprožilca na pištoli in PAP.

Hvala vnaprej

Odgovori
#11
(02-12-2015, 12:12)Biaggo Napisal: Sposojam temo:
Potrebujem puškarja v okolici Celja, Laško, zasavje. Nastavitev sprožilca na pištoli in PAP.

Hvala vnaprej

Sandiruger :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)