Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izkušnje z Bernadelli-em
Zanima me če ima nekdo tak kos in predvsem kako se obnese -nasploh?

http://www.egun.de/market/item.php?id=5466796#img
Odgovori
Bernardelli zelo podoben Pardiniju,vendar ni tako narejen s tolerancami kot Pardini..
Glede na ta denar mislim da je vreden vsakega centa,saj imajo proženje super,ter lega v rokah..
Če te ne moti da je "italijan",mislim da ti ne bo zal.lp
Odgovori
Torej Bernadelli ima nastavljivo proženje al je pač tovarniško OK?? In će bi ga primerjal z XDM 5.25 katerega bi izbral?
Odgovori
Sigurno beranrdelija,ker Xdm ni niti pod razno ni bil in nikoli ne bo pištola za preciznjaka..
Bernardeli ima nastavljivo proženje in že tovarniško je nadtavljen na 1360,če pa sam hočes ga lahko nastaviš krepko pod 1kg..lp
Odgovori
pokliči tedesko ki je z obale mislim da ima en tak kos na zalogi . je na strelcu profil z istim imenom.
Odgovori
(11-08-2015, 15:47)sandiruger Napisal: Bernardelli zelo podoben Pardiniju,vendar ni tako narejen s tolerancami kot Pardini..
Glede na ta denar mislim da je vreden vsakega centa,saj imajo proženje super,ter lega v rokah..
Če te ne moti da je "italijan",mislim da ti ne bo zal.lp

Sandi tudi tale berni iz slike ni delan za preciznjaka... Snooty
Odgovori
No tale s slike res ni bil narejen z preciznjaka.
Odgovori
Ta dotični kos res ne,vendar izdelujejo še nekaj modelov ki pa so taprava "specialka",pa zelo podoben navljub temu..Ta na sliki je opremljen s kompičem,ki na preciznjakarskih tekmah ni dovoljen,vse ostalo je pa enako...
Tudi CZ tactical sports ni narejen za preciznjaka pa jih je na naših tekmah zelo veliko...
Odgovori
V kolikor je v kal. 40 s&w pusi stran sami problemi preverjeno.
Odgovori
Mislim 9x19, pa v originalni ponudbi se mi zdi da je samo 1 nabojnik zraven?? Ve nekdo? Ker se mi zdi da je fora v tem da ko dokupiš nabojnike si z cenom tam kjer so drugi proizvajalci v štartu brez fint,,, Je tako?
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)