Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W M&P9 Shield
#1
Pozdravljeni, si morda kdo izmed Vas lasti tegale Smitha M&P9 Shield? Po večini ga preko luže kar hvalijo. Ima morda kdo izmed vas z njim izkušnje iz prve roke, ali pa če bi kdo vedel če je v kakšni trgovini na zalogi (Koptex vem da ga nima)?

Hvala
Odgovori
#2
hvalijo ga kot CCW
zakaj bi ga pa ti imel?
Odgovori
#3
amerikanci itak ne morejo prebolet uspeh glocka v USA in končmo jim je uspel "dočakat" plastikajnerja,ki ga lahk postavijo ob bok!
predvsem hvalijo "ergonomijo" in občutek v roki,ki naj bi bil boljši od glocka!Sam nisem streljal z njim sem ga pa imel v roki in malo " na suho škljocal" - v roki mi leži lepše kot glock-sprožilec bi se pa dal še mal "zrihtat" To je tudi očitek,ki se največkrat pojavi na ameriških forumih!
Odgovori
#4
Nič posebnega, za nošenje ga na srečo ne potrebujem :-)... zelo mi je všeč, to bi bil glavni razlog za nabavo  Mrgreen.
Ampak ne vem kje bi ga sploh lahko kupil, v Koptexu potrebujejo leto dni, ker je iz amerike, v tujini pa razen e-guna  ne vem kam bi se obrnil. Morda kdo izmed vas ve kam bi se obrnil?

Hvala
Odgovori
#5
sorry - jaz sem se "igral" z njim pri kolegu v tujini! Pri nas ga še v nobeni trgovini nisem zasledil".
Odgovori
#6
Živjo,

imam M&P 22. Super zadevica, na las podobna 9-ki, kar je tudi njen namen - poceni trening/plinkanje za tiste, ki imajo 9mm službeno.

Uvožena iz ZDA preko Varnosti Maribor.

Lep pozdrav
Odgovori
#7
Hvala za informacijo! Koliko casa so pa rabili da so ti ga dobavili?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)