Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
glinasti golobi
#1
Pa  se bo spet streljal :clay:  :clay:  :clay: : Med tem,ko je večina lovskih strelišč na glinaste golobe zaprla vrata se je v Ilirski Bistrici začela zimska trap liga.Pohvalil bi organizatorja, zame je sicer to prvič vsekakor pa ne zadnjič. Da pa je stvar zanimiva se je videlo tudi pri udeležbi. Pri strelstvu res manjka takih družabnih dogodkov kjer so ljudje odprti. Rad bi se zahvalil tudi strelcem na Ilovi gori za pomoč pri uvajanju v streljanju na glinaste golobe. Clap  Clap
Odgovori
#2
Beer Beer Zelo lepo,da si jih tudi ti pohvalil na forumu.Res pa,da so nama predvsem na Ilovi pokazali prvo in tudi pravo pot v to strelsko disciplino.Pohvalam se tudi jaz pridružujem.Kar se tiče Igorja in njegove kompanije v Ilirski pa itak,zakon pa še božanski izlet.Roberto.sig drži se pa se vidiva,če ne dopoldne na tlaki pa čez vikend
Odgovori
#3
a se da sposodit orozje?

nazadnje k sem bil v ZDA sem probal in mi je bilo kar vsec.
Samo polavtomatska, ki sem jo dobil ni najbolj primerna za to disciplino
Odgovori
#4
Da se sposoditi puško za trap,potem pa se strelja.Verejtno bova ta vikend mi2 s kolegom šla dol potrenirati.Samo prej je treba poklicati Igorja in se z njim dogovoriš.
Odgovori
#5
(16-11-2015, 17:04)red_mamba Napisal: a se da sposodit orozje?

nazadnje k sem bil v ZDA sem probal in mi je bilo kar vsec.
Samo polavtomatska, ki sem jo dobil ni najbolj primerna za to disciplino

V Zda večinoma pokajo s polavtomati...osebno tudi sam streljam s polavtomatom,..najbolj je pa to ko greš na lovsko tekmo pa te tastari jagi gledajo ko bik v nova vrata,češ kaj pa delaš bedak s tem orožjem tle..
Odgovori
#6
(16-11-2015, 22:21)sandiruger Napisal:
(16-11-2015, 17:04)red_mamba Napisal: a se da sposodit orozje?

nazadnje k sem bil v ZDA sem probal in mi je bilo kar vsec.
Samo polavtomatska, ki sem jo dobil ni najbolj primerna za to disciplino

V Zda večinoma pokajo s polavtomati...osebno tudi sam streljam s polavtomatom,..najbolj je pa to ko greš na lovsko tekmo pa te tastari jagi gledajo ko bik v nova vrata,češ kaj pa delaš bedak s tem orožjem tle..

Ja se strinjam, ce seveda govoriva o kakem benelli-ju.
Tudi sam sem gledal da bi ga nabavil za trap (recimo superSport)

ubistvu sem narobe napisal. Bila je pumperca. In me je motilo da nisem mogel puske v ramo stisnit kot sem zelel. V neki tocki je bla sila dovolj, da se zaklep odpre.
Zato sem napisal da ni bila primerna za trap. My bad
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)