Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
(16-03-2017, 19:33)kraken Napisal: A ta zakon se tice sam orozja pridobljenega uradno al zadeva tudi orozje na crno? ?

Uradno uradno...pri črnuhih so pa revčki brez moči. Hand
Odgovori
Mam doma dve sportni haubici pa nevem kaj bo zdaj s tem:)) :D
Odgovori
Jah nič ne bo, potrdilo iz tekme moraš nest pokazat na UE :))
Odgovori
(16-03-2017, 19:33)kraken Napisal: A ta zakon se tice sam orozja pridobljenega uradno al zadeva tudi orozje na crno? ?

Ja problem je  v tem da nas ki imamo legalno orožje, za.......o in si izmišljujeji nove zakone kako bi nam grenili življenje.  Črni trg pa cveti in se gospoda v Bruslu nič ne sekira, samo takret če kje v bližini kaj poči potrm pa lop po legalnih lastnikih orožja in gospoda lahko reče da so delali. Žalostno pa je da jim naši pajaci slepo sledijo! Žalostno vendar resnično!
Odgovori
Jah nic ne moremo. Spet kawbojski cassi pa orozje na crn smodnik:)
Odgovori
(16-03-2017, 20:11)kraken Napisal: Jah nic ne moremo. Spet kawbojski cassi pa orozje na crn smodnik:)

 Enkrat vem da je Mojster napisal če ne celo v tej temi...

ZA SVOJE PRAVICE SE MORAŠ BRANITI Z VSEMI SREDSTVI

Ker nisem pristaš nasilja 
ne takega ne drugačnega...mislim da se v normalni družbi,ureditvi take stvari rešuje z dialogom...
ker pa je vladajoča garnitura po domače blazna in v svoji nemoči,da bi se ohranila počne nelogične stvari potem dialog ni mogoč... to da preprosto ne upoštevajo razumnih rešitev in delajo težave v svoji nemoči tam kjer jih ni, oziroma poštenim ljudem...je zame teror. Isto kot da greš na kolena kot pravi Mato in čakaš strel v tilnik...
Za svoje pravice se bom boril tako da si bom pred morebitno krajo oddajo zadnjega kosa orožja s strani države 
KUPU ČRNAKA Nod Thumbup Tako zdej pa le berite tisti ki po službeni dolžnosti morate in me dajte koj na spisek kakršnega koli že delate.
Odgovori
Mi lahko kdo posreduje naslove elektronske pošte vseh naših poslancev, ki so glasovali za sprejetje direktive in me ozbačili kot potencialnega terorista in kriminalca.
Odgovori
Res je, če imajo naši brazilci, zakaj pa ne bi še mi. Brez papirjev, stroškov, preizkusov znanja in podobnih bremen. 
Odgovori
(16-03-2017, 21:42)Msslosar Napisal: Mi lahko kdo posreduje naslove elektronske pošte vseh naših poslancev, ki so glasovali za sprejetje direktive in me ozbačili kot potencialnega terorista in kriminalca.
Zgledas tak sumljivc: P
Odgovori
(16-03-2017, 21:50)kraken Napisal:
(16-03-2017, 21:42)Msslosar Napisal: Mi lahko kdo posreduje naslove elektronske pošte vseh naših poslancev, ki so glasovali za sprejetje direktive in me ozbačili kot potencialnega terorista in kriminalca.
Zgledas tak sumljivc: P


Naslove potrebujem, da jim povem kar jim gre. Če sem jaz za njih potenciani terorist in kriminalec, potem so oni zame tisto kar jim bom poslal po Mailu in tudi javno objavil v tej temi.
Odgovori
Tukaj imas 
http://www.europarl.europa.eu/meps/en/se...country=SI
Odgovori
Niso vsi s tega linka glasovali proti, da slučajno ne pošlješ tistim, ki še imajo malo razuma. Čeprav prijatelja iskati med politiki je strel v koleno, pa vendar...
Odgovori
A kje piše kako je kdo glasoval?
Odgovori
JRC [Image: buddy_offline.png]
(14-03-2017, 14:56)mojster Napisal:Kako so glasovali posamezniki ?

Po mojih informacijah so bili proti Bogovič, Šoltes, Šulinova, Tomčeva in Zver.
Za pa Peterle, Vajgl, Fajonova.
(Vir: zapisnik vseh danasnjih glasovanj)
Odgovori
Citat:KUPU ČRNAKA [Image: nod.gif] [Image: thumbup.gif]

čaki, a ni sužnjelastnišvo prepovedano pri nas?  :D

Sej drugače me pa zanima kakšen val tatvin se bo zgodil, ko bo treba kakšen na novo prepovedan kos oddat na bližnji upravni enoti...

Seveda mi nihče od vprašanih, od Evropske Komisije do Evropskih poslancev, ni znal (ali ni želel) odgovoriti na vprašanje, kaj bo z orožjem in nabojniki v privatnem lastništvu, ko bodo z novo zakonodajo prepovedani ter kdo bo kril nastale stroške, če se recimo odločijo te stvari pobrat.
Odgovori
@Žiga P
Na to vprašanje dokaj jasno odgovarja naslednji citat evropskega parlamenta:
"For the most dangerous firearms, stricter rules should be introduced in Directive 91/477/EEC in order to ensure that those firearms are, with some limited and duly reasoned exceptions, not allowed to be acquired, possessed or traded. Where those rules are not respected, Member States should take all appropriate measures, which might include the impounding of those firearms."
Torej, zakonodajalec razmišlja tudi o zaplembi.
Odgovori
Kaj neki bo Vicky porekla na tole prigodo?! In to v Franciji, ki ima že sedaj zelo strog zakon o orožju... 

https://www.rt.com/op-edge/381040-paris-...ck-grasse/

Bodo zopet krivi legalni imetniki orožja?
Odgovori
Super...
Odgovori
Kakšna bo v bodoče orožna zakonodaja v Sloveniji je ZELO VELIKO odvisno od naših zakonodajalcev (parlament, stranke), pripravljavcev zakonodajnega predloga (načeloma MNZ), enotnosti zainteresirane javnosti ter ne nazadnje javnega mnenja o tem vprašanju.
 
Pasivnost zainteresirane javnosti bo gotovo omogočila pogoje, kjer se lahko sprejeme zakonodaja, ki le še potencira nesmisle uvedene z novo sprejeto evropsko uredbo.
Odgovori
Kdaj in kje potem organiziraš ustanovni zbor organizacije iliri?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 9 Gost(ov)