Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP SHOT COMPETITION .22LR
#1
Ima morda kdo izkušnje s tem strelivom? Predvsem me zanima natančnost, oziroma stalnost grupiranja.
Odgovori
#2
Ni slabo ... Pa takole na 50m, odprti merek bi se dalo kaj naredit? Ali pa primerjava z nizkocenovnikom GECO rifle?
Odgovori
#3
Tudi mene zanimajo vaše izkušnje glede tega streliva. Recimo za uporabo v MK pištoli.
Trenutno za trening uporabljam Remington Target, ki je kljub cenenosti čisto primerljiv z mnogo dražjim RWS Target Pistol, le kakšen zataji vmes.
Odgovori
#4
Top Shot competition je zelo dobra municija,ker jo sam veliko uporabljam in v moji ančki dela super grupe.
Res je da ni za benchrest,pa ne zato da ne grupira dobro,temveč zato ker od 500kom nekaj komadov odleti ..
Tako da za trening in nažiganje odlična izbira..Glede  primerjave z Geco-om je moja izkušnja taka da sem bolj zadovoljen s TSC.
Stari Geco je bil odličen,zdej pa odkar se dobavlja v novi skatli za en drek..
Drugače pa je TSC naboj narejen v CCI
Odgovori
#5
Tudi sam imam dobre izkušnje s TSC. Večinoma iz MK pištole walther GSP. Nisem imel niti enega zastoja tudi nekih izredno slabih strelov ne (ki bi bili posledica municije :) ). nekaj komadov sem pa tudi izstreli na 50m iz Brna 2, precej pa sem streljal GECO. Razlika je, TSC je sigurno boljši. geco tudi precej bolj poči, pa vmes sem tudi imel nekaj izletnikov, pa tudi takih, ki sploh niso počili. Pred leti sem nekaj škatel porabil tudi Remingtona, tudi vredu zadeva glede natančnosti se je pa meni tudi dogajalo da jih je vmes nekaj zatajilo. Moje izkušnje in tudi nekaj strelskih kolegov so vsekakor pozitivne in niti nimam želje da bi nabavil drugo municijo.
Odgovori
#6
V moji ančki je bil do sedaj Aquilla Rifle Match najboljši od nizkocenovnikov. TSC je čisto OK, dobra vrednost za dano ceno. Ne bi z njim šel na tekmo, ampak za vse ostalo pa je OK. Geco, tko-tko.
Odgovori
#7
Najlepša hvala za informacije. Če pa bo še kdo, je dobrodošel. :)
Odgovori
#8
Pozdravljeni,

Top shot competition 22lr je za vse primere kjer res ne rbiš 100 % natančnosti super naboj. Sam sem jih precej postrelil v različnih orožjih, ker rabljeno orožje katerega kupimo za nadaljnjo prodajo naredim test na strelišču, da preverim natančnost orožja in brezhibnost. Odlično se kaže v puškah z odprtimi merki in daljših pištolah. Zna bit problem pri pištolah s krajšimi cevmi, kjer je prešibek za vračilo zaklepa.

Nabojev je dovolj na zalogi tako, da veselo trenirajte.

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#9
Cio,
tudi sam sem nabavil to municijo, da je ah in oh....
Streljam na 50m optika z malokalibarsko puško, vendar je grupa po 5 strelih prevelika.
Je že res, da gredo 2-3 streli dobro, potem pa naslednja 2 preveč trosita.
Kljub ugodni ceni, bom ostal na TENAX-u.
Odgovori
#10
kako dela TSC napram SK standard plus? (sicer ni cenovno pravilna primerjava, ampak SK še imam dosti iz časov ko je bil po 3,3€...)
Odgovori
#11
Jelen: Imate kje bližje Ljubljane ali Kamnika tudi kakšno možnost prevzeti strelivo, da se ne vozim za 1000 kos v Maribor. Še bolj pa bi bil vesel kakšnih par komadov prej, da preizkusim glede ciklanja v mojem kosu (S&W 41). Če ima kdo za "posodit" nekaj nabojev... Whistle
Lahko tudi na ZS.
Odgovori
#12
Sicer pa takole malo iz firbca, malo pa tudi zaradi tega, ker so tuje izkušnje ponavadi cenejše kot lastne :))

Govora pa je o MK strelivu za precizno streljanje s pištolo (lahko se tudi malo bolj razpišete, kot samo ime blagovne znamke):

Kaj uporabljate za trening?
Kaj uporabljate za tekmo?
Odgovori
#13
Verjetno bi ga lahko dobil v Tarči...topšota 22 :-D
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#14
Citat:Kaj uporabljate za trening?

Kaj uporabljate za tekmo?

Do sedaj sem v CZ ZKM452 za potrebe tekmovanja za ZLD štiristav 35m uporabljal RWS rifle match za treninge(zelo solidna grupa), za tekmo pa RWS R50 ki mi v tej puški grupira odlično.
Tudi rifle match ni lih poceni ampak ne treniram ravno vsak dan, ampak par tednov pred tekmovanjem, zadnja dva-tri treninge pred tekmo odstrelim z R50. Če nimam na razpolago R50 uporabim RWS special match ki je tudi zelo dober.
Odgovori
#15
Barbapapa seveda sem vsak teden v Ljubljani in ni problema prinest zraven. Lahko pa tudi nakup opraviš v Tarči, če ti je lažje imajo dovolj na zalogi.

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#16
   
Leže s klubsko ančko na ISSF tarčo oddaljeno 50 metrov. Oblečen strelski jopič, uporabljen strelski jermen. Strelivo .22 lr Top Šop.
Odgovori
#17
Aja, za tekme pa uporabljamo boljše strelivo Eley tenex, RWS...
Odgovori
#18
hmm, pri meni ne nese tako dobro. Očitno sem jaz dobil šrot, po moje je to tista ponedeljkova serija, ko stari jugeci... :clay:
Odgovori
#19
ojej, nisem napisal da je to s standard mk puško, na njej pa dipoter
Odgovori
#20
No, če je tista tarča prestreljena s TSC na 50m, potem je tudi za kratkocevno na 25 več kot dober. Boljši kot ponavadi jaz...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)