Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APEL PROTI SPREJETJU PREDLAGANE NOVE OROŽNE ZAKONODAJE EU
Kot tiskovina stane samo pošiljanje 0,3€ + stroški za papir+kopiranje. 
Mislim, da nek hud strošek nebi bil, da lahko tolko vržemo skupaj. Ali?
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Vi se sam zmente pa povejte kam se posle kak evro za stroske :)
Odgovori
Jaz tud pošljem kak evro..
Odgovori
Mogoče bi bilo bolj smiselno odpreti novo temo...

Skratka, dobil sem ponudbo od pošte. Skupni strošek za 500 pisem je 188 eur. 500 je verjetno premalo, saj je samo LD 450...
Čakam še odgovor glede teže... Kolikor vem,  A4 list tehta cca 80 gramov.

[Image: FaGjfP0.png]
Odgovori
Zapravljat denar za LDe ne vem kak smisel ima... oni so se že postavili na pozicijo da se njih spremembe ne tičejo... sicer pa imajo vse LD objavljene emaile (po več emailov na LD) zato ne vem zakaj trošit na njih? Prav tako imajo emaile vsi ostali... odziv je lahko kvečjemu boljši po emailu kot po navadni pošti...
Odgovori
LD- ji se obnašajo nekako tako:

[Image: aQ4Lwye_700b.jpg]
Odgovori
Citat:Kolikor vem,  A4 list tehta cca 80 gramov

80gramov tehta kvadratni meter navadnega papirja, oziroma približno 12 listov.
Glede kalkulacije, se splačajo kuverte z okencem, in se naslov na dopisu prav postavi, da se ga vidi ven.
Odgovori
Hvala goranzivec, nisem vedel, da teže listov grejo na kvadratni meter ;)

Lahko se potem pošlje dopis lovcem vsaj preko emaila, če že imajo javno objavljene.
Odgovori
Tako za info, na kuverto z do 3 listi (80g papirja) gre ena A znamka, ki stane mislim 36 centov.
administrator / Strelec.si
Odgovori
A znamka je za standardno pismo, ki ne presega dvajset gramov.
Odgovori
Ja, na pošti smo preverili in to znese 3 liste in kuverto. (papir ima 80 g / 1 m2)
administrator / Strelec.si
Odgovori
Skoraj bolje pošiljati po e-mailu, saj lahko prejemnik vsebino posreduje naprej ostalim članom LD.
Seznam LD, so tudi e-maili: 
http://www.lovska-zveza.si/lzs/lzs/clani...avk_lovisc
Seznam ZLD:
http://www.lovska-zveza.si/lzs/lzs/clani...vskih_zvez
Odgovori
Sestavimo dopis na Google Docs in nato pošljemo po emailu?
Odgovori
v ZDA od strelcev izrecno zahtevajo, da se posilja po navadni posti, ker ima vecji efekt ce dobijo kamijon poste kot pa ko se nafila en inbox ;)

jaz sem za navadno posto!
Odgovori
Saj ne bodo dobili kamijon ampak vsak samo eno. Z navadno posto bi se moralo posiljat poslancem.
Odgovori
Fantje kot prvo nismo v ZDA in kot drugo dajte uporabljat občila 21. stoletja. :)
Odgovori
(17-12-2015, 12:49)Bobo Napisal: Fantje kot prvo nismo v ZDA in kot drugo dajte uporabljat občila 21. stoletja. :)

Povej to jagrem ;)
Odgovori
:) Mah tisti, ki berejo pošto berejo tudi mejle, tisti ki ne pa tudi pisma ne bodo prebrali. :)
Odgovori
(17-12-2015, 15:05)Bobo Napisal: :) Mah tisti, ki berejo pošto berejo tudi mejle, tisti ki ne pa tudi pisma ne bodo prebrali. :)

To je tudi občutek, ki sem ga dobil pri delu z lovci v svojem službenem času. Tarčna publika, tisti najbolj osveščeni, so navadno že oenaindvajsetstoletčeni in uporabljajo e-mail.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)