Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VABILO NA 4.POKALNO TEKMO PPS-09
#1
ZVDS OBJAVLJA
R A Z P I S

4. POKALNEGA OSTROSTRELSKEGA TEKMOVANJA 2009

V SOBOTO 6. junija 2009

Tekmovanje bo na vojaškem strelišču BLOŠKA POLICA
s pričetkom ob 9.20 uri (prijave do 10 ure -telefonsko do 12 ure)

Urnik prijav tekmovalcev: do 10 ure na strelišču in telefonsko do 12 ure z dogovorjeno uro prihoda.
Prijavnina za strelca znaša 20 EUR za dve disciplini in 30 EUR za vse. Prijavnino poravnate ob prijavi pred pričetkom tekmovanja na strelišču.
Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Streljanje se izvaja po principu: 20 min. streljanje, 20 min. menjava tarč in priprava tekmovalcev na celem poligonu in za vse tekmovalce naenkrat.
Urnik začne ob 9.20 s prvim krogom.
V disciplini strelski mnogoboj sodelujejo vsi tekmovalci, ki tekmujejo v najmanj štirih disciplinah.
Štetje za mnogoboj: za vsako disciplino 20 točk plus pet boljših rezultatov med mnogobojci.
Prvi trije tekmovalci v vsaki disciplini dobijo odličja.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA in REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno.
• Dovoljen kaliber od 7,65 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min

MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 4 MK tarče ISSF, eno poskusno in tri za oceno.
• Strelja se 5 strelov na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli (neomejeni) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.

MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z optičnimi ali diopterskimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK ASZS z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.

VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z odprtimi merilnimi napravami
• Tarče okrogle 50cm za vojaško puško. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo.
• Razdalja 100 m.

MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat (po 3 v tarčo) v času 20min.
• Razdalja 100 m.


VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Vsak tekmovalec ima na razpolago tarčo S300 ZVDS okroglo 35cm in belo polje na levi strani z črno piko 4 cm.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo
• Razdalja 300 m.

Strelski položaj za dolge cevi: leže, sprednji naslon višine najmanj 20cm, širine do 8cm. Zadaj naslon ni dovoljen. Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Roka je lahko pod kopitom, vendar dlan ne sme ležati na tleh. Nogice so dovoljene.

ZA VSA OROŽJA: Proženje je omejeno na varno delovanje. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč ali sami šteti rezultata, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan. Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake. Pred pričetkom vsako od sodelujočih društev lahko predlaga enega strelca v tekmovalno komisijo.
VARNOST
Strelci-ke so dolžni spoštovati VARNOST in RED na strelišču.
Vse osebe, ki se nahajajo na poligonu, so dolžne ves čas skrbeti za lastno varnost in varnost vsakega na poligonu.
Dolžni so se seznaniti z redom na strelišču in varnostnimi ukrepi. Ravnati se morajo po navodilih vodje streljanja .
Na tekmovanju se strogo spoštuje varno rokovanje z orožjem.
Z orožjem se rokuje samo po navodilih sodnikov in nikjer drugje kot na strelski liniji in varnostni coni.
Prenos orožja po poligonu samo v kovčku ali pa z odprtim ležiščem in s cevjo obrnjeno v tla.
Neupoštevanju navodil sodnikov sledi opozorilo ali diskvalifikacija strelca.
Pritožb na te odločitve se ne upošteva.
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected]
………. VABLJENI !.
Odgovori
#2
rezultati bodo?
Odgovori
#3
BLOŠKA POLICA 6.junij 2009
REZULTATI 4. TEKME POKALNEGA PRVENSTVA v STRELJANJU

PIŠTOLA
1 100 Pikelj Aleksander SD Rifnik 138 15 5 8 2
2 80 Gajšek Štefan SD Rifnik 136 15 5 6 4
3 60 Cvetkovic Zoran SD Postojna 135 15 7 3 3 2
4 50 Rupnik Alojz SD Modri as 134 15 6 3 5 1
5 45 Korpar Miran SD Postojna 127 15 3 7 1 3 1
6 40 Kreft Zlatko SD Svarun 126 15 2 7 2 3 1
7 36 Žabjek Bojan 121 15 3 3 6 1 0 1 1
8 32 Japelj Simon 121 15 3 3 4 3 1 1
9 29 Cucek Janko 120 15 2 3 5 4 1
10 26 Pintar Klemen SD SOIT 119 15 3 4 3 2 3
11 24 Baranja Jernej SD Postojna 115 15 1 2 6 4 1 1
12 22 Urh Igor 460.AB Postojna 113 15 1 5 3 2 2 1 1
13 20 Bitenc Drago SD Modri as 113 15 7 2 2 2 1 1
14 18 Medic Vladimir SOIT Medvode 111 15 1 3 5 1 3 1 1
15 16 Baranja Karlo SD Postojna 109 15 2 2 2 4 3 1 1
16 15 Jeraj Bojan SD SOIT 106 15 2 3 2 2 2 1 3
17 14 Stjepanovic Savo 103 15 1 1 5 3 2 1 1 1
18 13 Bajc David SD Postojna 102 15 1 1 4 3 3 1 1 1
19 12 Petric Igor LD Ribnica 99 15 1 2 3 2 1 3 3
20 11 Košir Robert SD Modri as 97 15 2 2 3 4 3 1
21 10 Bezek Vlado SD Nanos 94 15 2 3 3 1 1 5
22 9 Bajc Ernest SD Postojna 93 15 1 1 2 4 2 2 0 2 1
23 8 Plos Klemen 87 15 2 3 1 1 2 3 2 1
24 7 Kovacic Janez 85 13 1 3 2 2 2 2 1
25 6 Lesjak Rajko DVV JOD113 81 15 1 1 2 1 2 2 2 1 3
26 5 Šimšic Iztok SD Postojna 80 14 3 2 4 1 3 1
27 4 Vidergar Janez SD SOIT 76 15 3 3 1 1 4 0 1 2
28 3 Zobec Alojz LD Ribnica 73 15 2 4 2 1 0 3 3
29 2 Mohoric Roman SD SOIT 71 15 1 1 1 1 4 4 1 2
30 1 Žbona Stanislav LD Ribnica 62 12 1 1 2 2 2 2 1 1
31 1 Harbaš Damir 44 12 2 1 1 3 1 3 1
32 1 Pintar Jože 41 10 1 2 1 1 1 1 2 1
33 1 Kralj Rajko 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
34 1 Krajnc Iztok SD SOIT 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15

REVOLVER
1 100 Pikelj Aleksander SD Rifnik 140 15 7 6 2
2 80 Gajšek Štefan SD Rifnik 135 15 5 6 3 1
3 60 Drobnak Slavko SD Rifnik 135 15 5 5 5
4 50 Cvetkovic Zoran SD Postojna 134 15 4 7 3 1
5 45 Korpar Miran SD Postojna 133 15 3 9 1 2
6 40 Pintar Jože 128 15 3 4 6 2
7 36 Bajc Ernest SD Postojna 122 15 1 7 2 3 2
8 32 Kreft Zlatko SD Svarun 122 15 3 4 3 3 1 1
9 29 Stjepanovic Savo 119 15 5 7 1 1 1
10 26 Rupnik Alojz SD Modri as 119 15 7 1 6 1
11 18 Baranja Jernej SD Postojna 119 15 5 6 2 2
12 24 Bajc David SD Postojna 118 15 1 4 5 2 3
13 22 Baranja Karlo SD Postojna 117 15 2 2 5 4 1 1
14 20 Urh Igor 460.AB Postojna 117 15 3 1 7 2 1 1
15 16 Medic Vladimir SOIT Medvode 105 15 1 2 4 2 2 3 1
16 15 Cucek Janko 104 14 1 3 3 3 2 2
17 14 Lesjak Rajko DVV JOD113 93 15 1 2 2 1 2 3 3 1
18 13 Bitenc Drago SD Modri as 80 13 3 2 1 3 1 1 1 1
19 12 Bezek Vlado SD Nanos 77 15 1 1 1 2 3 2 1 2 1 1
20 11 Pirnat Pavle IPSC Domžale 62 15 1 3 1 1 3 2 1 2 1
21 10 Kralj Rajko 47 13 2 2 1 1 2 1 2 2

MK puška odprti merki 50m
1 100 Baranja Jernej SD Postojna 130 15 2 7 5 1
2 80 Gajšek Štefan SD Rifnik 129 15 1 9 4 1
3 60 Baranja Karlo SD Postojna 126 15 2 4 7 2
4 50 Urh Igor 460.AB Postojna 124 15 1 5 6 3
5 45 Masnec Božo SD Kopacevina 124 15 1 7 3 3 1
6 40 Bajc David SD Postojna 122 15 3 4 4 1 2 1
7 36 Bajc Ernest SD Postojna 120 15 2 2 6 4 1
8 32 Žnidaršic Tone 120 15 2 4 2 6 1
9 29 Stjepanovic Savo 113 15 2 4 4 1 2 1 1
10 26 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 108 15 4 2 5 2 1 1
11 24 Kreft Zlatko SD Svarun 107 15 5 3 3 1 1 2
12 22 Lesjak Rajko DVV JOD113 98 15 2 2 1 3 2 1 2 2
13 20 Masnec Sandi SD Škofja Loka 93 15 0 3 3 3 1 2 2 1
14 18 Košir Robert SD Modri as 15 15
15 16 Kralj Rajko 1 1

MK puška Optika 50m
1 100 Gajšek Štefan SD Rifnik 133 15 6 4 3 1 1
2 80 Cvetkovic Zoran SD Postojna 130 15 4 4 5 2
3 60 Baranja Jernej SD Postojna 126 15 2 6 4 2 1
4 50 Bajc David SD Postojna 125 15 3 5 2 4 1
5 45 Drobnak Slavko SD Rifnik 125 15 1 7 4 2 1
6 40 Frelih Gregor SD Iška Vas 122 15 3 4 6 1 1
7 36 Urh Igor 460.AB Postojna 120 15 2 4 5 2 2
8 32 Petric Igor LD Ribnica 119 15 4 1 4 2 4
9 29 Kreft Zlatko SD Svarun 119 15 2 5 3 2 2 1
10 26 Masnec Sandi SD Škofja Loka 117 15 4 7 1 3
11 24 Bajc Ernest SD Postojna 112 15 3 2 1 6 2 1
12 22 Baranja Karlo SD Postojna 111 15 1 1 6 3 3 1
13 20 Stjepanovic Savo 108 15 1 4 4 2 1 1 1 1
14 18 Žbona Stanislav LD Ribnica 107 15 1 1 8 2 2 1
15 16 Medic Vladimir SOIT Medvode 105 15 3 1 6 2 2 1
16 15 Masnec Božo SD Kopacevina 102 15 0 1 3 6 2 3
17 14 Ule Emil 72 15 1 1 3 1 1 1 2 3 2
18 13 Kovacic Janez 52 15 4 2 1 1 2 1 4
19 12 Bitenc Drago SD Modri as 44 15 1 1 2 3 4 4
20 11 Žabjek Bojan 30 15 2 3 3 2 5
21 10 Zobec Alojz LD Ribnica 13 15 2 1 12
Kralj Rajko 1 1

VK puška Odprti merki 100m
1 100 Bajc David SD Postojna 138 15 7 4 4
2 80 Rupnik Alojz SD Modri as 137 15 7 5 2 1
3 60 Baranja Karlo SD Postojna 136 15 5 7 2 1
4 50 Drobnak Slavko SD Rifnik 134 15 3 8 4
5 45 Bitenc Drago SD Modri as 134 15 1 12 2
6 40 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 132 15 5 5 2 3
7 36 Baranja Jernej SD Postojna 130 15 2 9 1 3
8 32 Žbona Stanislav LD Ribnica 127 15 1 8 4 1 1
9 29 Žnidaršic Tone 127 15 2 5 6 2
10 26 Stjepanovic Savo 122 15 7 4 3 1
11 24 Masnec Sandi SD Škofja Loka 121 15 2 3 4 6
12 22 Bajc Ernest SD Postojna 115 15 2 3 4 3 1 1 1
13 20 Petric Igor LD Ribnica 112 15 1 4 2 4 3 1
14 18 Plos Klemen 112 15 3 1 5 1 3 2
15 16 Kreft Zlatko SD Svarun 111 15 2 1 6 2 2 1 1
16 15 Kovacic Janez 111 15 3 2 1 5 1 2 1
17 14 Medic Vladimir SOIT Medvode 110 15 1 3 4 1 5 1
18 13 Akrapovic Vital DVV JOD113 107 13 1 4 5 3
19 12 Lesjak Rajko DVV JOD113 102 15 2 1 3 3 2 1 2 1
20 11 Harbaš Damir 95 13 2 2 2 2 3 1 1
21 10 Ule Emil 93 15 2 5 5 2 1
22 9 Zobec Alojz LD Ribnica 80 13 2 1 1 3 2 1 2 1
23 8 Pirnat Pavle IPSC Domžale 78 14 2 3 2 3 2 1 1
24 7 Kodelja Ivan DVV JOD113 78 14 2 2 1 2 1 4 1 1
Kralj Rajko ###### 1 1

OSTROSTRELSKA PUŠKA 100m
1 100 Frelih Gregor SD Iška Vas 134 15 4 7 3 1
1 100 Cvetkovic Zoran SD Postojna 134 15 4 7 3 1
3 60 Bajc David SD Postojna 131 15 7 4 1 2 1
4 45 Gajšek Štefan SD Rifnik 129 15 3 5 5 2
5 50 Zupancic Marko SOIT Medvode 129 15 2 8 3 1 1
6 40 Pintar Klemen SD SOIT 125 15 2 4 6 3
7 36 Drobnak Slavko SD Rifnik 122 15 3 6 1 2 1 2
8 32 Us Damjan LD Taborska Jama 118 15 5 3 7
9 29 Baranja Karlo SD Postojna 118 15 1 6 1 5 1 1
10 26 Baranja Jernej SD Postojna 117 15 3 2 3 3 4
11 24 Stjepanovic Savo 116 15 2 1 4 7 1 0 0 0
12 22 Kreft Zlatko SD Svarun 110 15 5 1 3 2 1 1 1 1
13 20 Kralj Rajko 100 15 3 3 2 2 3 2
14 18 Lesjak Rajko DVV JOD113 96 15 1 3 1 3 2 3 2
15 16 Milavec Tomaž 96 15 2 6 3 1 1 2

OSTROSTRELSKA PUŠKA 300m
1 100 Frelih Gregor SD Iška Vas 111 15 2 5 3 1 1 2 1
2 80 Bajc Ernest SD Postojna 108 15 1 1 6 1 5 1
3 60 Zupancic Marko SOIT Medvode 104 14 1 5 4 1 1 2
4 50 Baranja Jernej SD Postojna 94 14 1 2 4 1 3 1 1 1
5 45 Stjepanovic Savo 91 15 2 1 1 2 2 2 3 2
6 40 Us Damjan LD Taborska Jama 89 15 1 2 2 2 1 3 1 1 1 1
7 36 Kreft Zlatko SD Svarun 71 15 1 1 2 3 2 1 1 3 1
8 32 Cvetkovic Zoran SD Postojna 66 13 1 1 2 3 1 2 0 0 3 0
9 29 Baranja Karlo SD Postojna 61 12 2 2 1 1 1 2 1 2
10 26 Bajc David SD Postojna 37 5 2 2 1

STRELSKI MNOGOBOJ
Rezultatminus1 minus2 Panog
1 100 Gajšek Štefan SD Rifnik 662 5 135 136 0 129 0 133 129
2 80 Bajc David SD Postojna 634 37 102 7 118 102 37 131 138 125 122
3 60 Baranja Jernej SD Postojna 622 94 115 7 119 115 94 117 130 126 130
4 50 Cvetkovic Zoran SD Postojna 599 5 134 135 66 134 0 130 0
5 45 Kreft Zlatko SD Svarun 588 71 107 7 122 126 71 110 111 119 107
6 40 Baranja Karlo SD Postojna 588 81 109 7 117 109 61 118 136 111 126
7 36 Stjepanovic Savo 578 91 103 7 119 103 91 116 122 108 113
8 32 Bajc Ernest SD Postojna 577 93 6 122 93 108 0 115 112 120
9 29 Drobnak Slavko SD Rifnik 516 4 135 0 0 122 134 125 0
10 26 Urh Igor 460.AB Postojna 474 4 117 113 0 0 0 120 124
11 24 Lesjak Rajko DVV JOD113 470 5 93 81 0 96 102 0 98
12 22 Medic Vladimir SOIT Medvode 431 4 105 111 0 0 110 105 0
13 20 Rupnik Alojz SD Modri as 390 3 119 134 0 0 137 0 0
14 18 Bitenc Drago SD Modri as 371 4 80 113 0 0 134 44 0
15 16 Frelih Gregor SD Iška Vas 367 3 0 0 111 134 0 122 0
16 15 Masnec Sandi SD Škofja Loka 331 3 0 0 0 0 121 117 93
17 14 Petric Igor LD Ribnica 330 3 0 99 0 0 112 119 0
18 13 Žbona Stanislav LD Ribnica 296 3 0 62 0 0 127 107 0
19 12 Pikelj Aleksander SD Rifnik 278 2 140 138 0 0 0 0 0
20 11 Korpar Miran SD Postojna 260 2 133 127 0 0 0 0 0
21 10 Kovacic Janez 248 3 0 85 0 0 111 52 0
22 9 Žnidaršic Tone 247 2 0 0 0 0 127 0 120
23 8 Pintar Klemen SD SOIT 244 3 0 119 0 125 0 0 0
24 7 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 240 2 0 0 0 0 132 0 108
25 6 Zupancic Marko SOIT Medvode 233 2 0 0 104 129 0 0 0
26 5 Masnec Božo SD Kopacevina 226 2 0 0 0 0 0 102 124
27 4 Cucek Janko 224 2 104 120 0 0 0 0 0
28 3 Us Damjan LD Taborska Jama 207 2 0 0 89 118 0 0 0
29 2 Plos Klemen 199 2 0 87 0 0 112 0 0
30 1 Bezek Vlado SD Nanos 171 2 77 94 0 0 0 0 0
31 1 Pintar Jože 169 2 128 41 0 0 0 0 0
32 1 Zobec Alojz LD Ribnica 166 3 0 73 0 0 80 13 0
33 1 Ule Emil 165 2 0 0 0 0 93 72 0
34 1 Žabjek Bojan 151 2 0 121 0 0 0 30 0
35 1 Kralj Rajko 147 3 47 0 0 100 0 0 0
36 1 Pirnat Pavle IPSC Domžale 140 2 62 0 0 0 78 0 0
37 1 Harbaš Damir 139 2 0 44 0 0 95 0 0
38 1 Japelj Simon 121 1 0 121 0 0 0 0 0
39 1 Akrapovic Vital DVV JOD113 107 1 0 0 0 0 107 0 0
40 1 Jeraj Bojan SD SOIT 106 1 0 106 0 0 0 0 0
41 1 Košir Robert SD Modri as 97 2 0 97 0 0 0 0 0
42 1 Šimšic Iztok SD Postojna 80 1 0 80 0 0 0 0 0
43 1 Kodelja Ivan DVV JOD113 78 1 0 0 0 0 78 0 0
44 1 Vidergar Janez SD SOIT 76 1 0 76 0 0 0 0 0
45 1 Mohoric Roman SD SOIT 71 1 0 71 0 0 0 0 0
46 1 Krajnc Iztok SD SOIT 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 1 Milavec Tomaž 96 1 0 0 0 96 0 0 0

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...45e1a4.pdf (141.6 KB)Â
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)