Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopišček za cz 858
#1
Zanimam se za nakup kopiščka s tračnicami in me zanima, kaj priporočate oz. če ima kdo kakšne izkušnje s sledečimi:

http://www.zahal.org/products/vz-58-ergo...ent=219007 
http://www.zahal.org/products/vz-alumini...ent=219007 

nanj nameravam pritrditi rdečo piko in kak ročaj.
Odgovori
#2
Sam sem kak mesec nazaj narocil od tega trgovca podobno kot na prvi sliki samo brez rocke. Bilo je se +28€ carine. Montiran mam reddot in za enkrat dela super. Naroceno mam tudi rocko ki gre v bipod, samo ne za 120€ kolkor je pri zahalu.. je kopija za obcutno manj denarja.. ce te zanima.
Odgovori
#3
Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.
Odgovori
#4
(03-12-2015, 13:20)Štedilnik Napisal: Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.

v SLOVENIJI....ha ha ha ha ha ha ha ha ha  Snooty
Odgovori
#5
(03-12-2015, 13:20)Štedilnik Napisal: Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.
Tudi če boš za to, kar iščeš, našel trgovca v EU ali celo v SLO (ajde hipotetično) boš "prekomerno carino" in še kaj zraven že imel všteto v maloprodajni ceni.  Raje nabavi zunaj - saj tako so ti svetovali ljudje, ki so tam že kupovali. 
Poleg Zahal-a (Izrael), tudi veliko čeških trgovcev prodaja aftermarket in original dele za 858 Tactical oz. VZ58 - gre za češko puško, tam jo ima večina športnih strelcev, ki streljajo dinamične dispiline.
Odgovori
#6
Jaz sem nakupoval tukaj: http://www.vz58rifle.com/sa-vz-58-7-62-m...predpazbi/
Odgovori
#7
Kopišček, sicer brez ročaja sem kupil v Ljubljani, pa sem pozabil kje (zraven je žel. proga)
Odgovori
#8
(03-12-2015, 13:37)jabolko Napisal:
(03-12-2015, 13:20)Štedilnik Napisal: Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.

v SLOVENIJI....ha ha ha ha ha ha ha ha ha  Snooty


V trgovini Tarča na dolenjski celo imajo. Škoda le da je meni rahlo neljube peščeno bež barve. 

(03-12-2015, 13:41)Robert91922 Napisal:
(03-12-2015, 13:20)Štedilnik Napisal: Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.
Tudi če boš za to, kar iščeš, našel trgovca v EU ali celo v SLO (ajde hipotetično) boš "prekomerno carino" in še kaj zraven že imel všteto v maloprodajni ceni.  Raje nabavi zunaj - saj tako so ti svetovali ljudje, ki so tam že kupovali. 
Poleg Zahal-a (Izrael), tudi veliko čeških trgovcev prodaja aftermarket in original dele za 858 Tactical oz. VZ58 - gre za češko puško, tam jo ima večina športnih strelcev, ki streljajo dinamične dispiline.

Važi. Zahal imajo vsaj zastonj poštnino če ne drugega. 

Vz58rifle.com pa žal ne sprejema paypala :(

nič, hvala vsem za nasvete. Bom vzel pri Izraelcih če ne drugega
Odgovori
#9
Karako je imel nekaj te robe
Odgovori
#10
www.zbranenaobjednavku.cz   g.Jarda Hlavata

Sprejema tudi Paypal plačilo v EUR, če se tako prej z njim zmeniš po mailu.  Za začetek uporabi kontaktni obrazec znotraj te spletne strani.  Gre pa za privat Paypal plačilo po sistemu "money request" ki ti ga on pošlje in ga potem plačaš in ne za standardno Paypal plačilo preko njegove web shop trgovine.  Karkoli tu naročiš, je pavšal poštnina 250 KČ.
Pri njem sem letos kupil stransko montažo za ČZ 858 Tactical http://www.zbranenaobjednavku.cz/product=749  in je bilo vse v redu. Priporočam.
Odgovori
#11
Kopiščke in ostalo opremo dobimo drug teden od CAA na zalogo.

lp
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
#12
Mislim, da je tudi tole primerno:

http://www.orozje.com/sl/spletna-trgovin...6881713516
Odgovori
#13
(03-12-2015, 13:20)Štedilnik Napisal: Hvala za odgovor. Pa obstaja kak trgovec znotraj evropske unije (po možnosti celo v sloveniji), ki bi imel tudi kaj delov za cz 858 na zalogi, da se izognem prekomerni carini?
Drugače sem imel bolj v mislih kak "angled foregrip" vrjanto, ki pride v kompletu že z prvo izbiro.

Eno so deli po čemer sprašuješ drugo je pa dodatna oprema....najdi mi v slo izvlakač pa uzmet ali pa bat ki potiska zaklep nazaj mogoče povratno uzmet udarno iglo vse to se je že rabilo pa ne boš dobil najmanj še pri Anclnu...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)