Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sig Sauer P220 7,65Para
#1
Zanima me omenjena pištola.zato bi bila dobrodošla vsaka info.imetnikov teh kosov.predvsem prednosti,slabosti,okvirna cena rabljenih?itd
Odgovori
#2
A si jo ti kupil na Egunu vceraj?
Odgovori
#3
Jst sem se trudil.najprej sem hotel samo cev v omenjenem kalibru za siga210,samo se ni izslo,oz.je bilo s tisto prodajo tko cudn.za 220tko.pa smo bli 3je z isto ponudbo.tko da ne vem kaj bo iz tega.
Odgovori
#4
Ja kupil ga je en Slovenec..
Tud js sem ga mislil klikniti vendar je bila že previsoka cena..
Js ga že imam in ti lahko povem da je v tem kalibru prava stvar..
Kaliber je izjemno precizen in skoraj ni odsuna..
Če iščeš za Sig P210 cev v tem kalibru ti pa lahko pomagam..
Odgovori
#5
Kaliber 7,65para je fajna zadeva.210tka pa res top kos.so pa originalne Sig-ove cevi redke in hudo drage,pa še zlepa jih švabi ne prodajajo ven.tko da bo ta želja morala mal počakati.
Odgovori
#6
Imam še nekaj nabojev v tem kalibru.

lp
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#7
Bom poklical kolega ki ima popolnoma novo original SIG cev v 6" s merkom na koncu in okoli 500kom streliva in 1000kom krogl..
Če te zanima se lahko pozanimam..Imel je Sig-a P210 in sploh ni streljal ne z 9luger in prav tako ne s 7,65para.
Cev pa vem da je rekel da jo bo posebej prodal..
Odgovori
#8
Ja ni neumno vprašati kaj misli..jaz sem pred  časom dal oglas tu za omenjeno cev a se nihče ni javil mi bi imel original.
Odgovori
#9
Kdor ima ga težko prodam..ti javim če še kolega ima..lp
Odgovori
#10
Velja.vem kako je to.ti kar javi če bo kaj na vidiku.lp
Odgovori
#11
imam sig mosgutio cal: 22 pa bi kupil cev in zaklep za cal: 9x19 če slučajno kdo prodaja ali pozna koga
gsm:070/840-606 Boris
Odgovori
#12
??
Prvič slišim/berem, da za Mosquita obstaja tak menjalni sistem. Osebno dvomim v to. Konstrukcija pištole je preveč nežna za 9-ko...
Ponavadi je opcija kvečjemu obratna: za večji kaliber izdelana pištola ima včasih lažjega brata.
Odgovori
#13
Za mosquito tega ni. Me pa zanima kako bi zdržal zaklep iz litine 9x19.... Mrgreen
Odgovori
#14
(06-03-2016, 17:11)Barbapapa Napisal: ??
Prvič slišim/berem, da za Mosquita obstaja tak menjalni sistem. Osebno dvomim v to. Konstrukcija pištole je preveč nežna za 9-ko...
Ponavadi je opcija kvečjemu obratna: za večji kaliber izdelana pištola ima včasih lažjega brata.

Barba je samo rekel da ima mosquita 22...kupil bi pa cev in zaklep za 9x19...
Odgovori
#15
(06-03-2016, 21:30)jabolko Napisal:
(06-03-2016, 17:11)Barbapapa Napisal: ??
Prvič slišim/berem, da za Mosquita obstaja tak menjalni sistem. Osebno dvomim v to. Konstrukcija pištole je preveč nežna za 9-ko...
Ponavadi je opcija kvečjemu obratna: za večji kaliber izdelana pištola ima včasih lažjega brata.

Barba je samo rekel da ima mosquita 22...kupil bi pa cev in zaklep za 9x19...

da nisi ti malo "pobrkal" poste?
Jaz nisem nikoli rekel ali napisal, da sem lastnik komarčka...
Odgovori
#16
(06-03-2016, 21:46)Barbapapa Napisal:
(06-03-2016, 21:30)jabolko Napisal:
(06-03-2016, 17:11)Barbapapa Napisal: ??
Prvič slišim/berem, da za Mosquita obstaja tak menjalni sistem. Osebno dvomim v to. Konstrukcija pištole je preveč nežna za 9-ko...
Ponavadi je opcija kvečjemu obratna: za večji kaliber izdelana pištola ima včasih lažjega brata.

Barba je samo rekel da ima mosquita 22...kupil bi pa cev in zaklep za 9x19...

da nisi ti malo "pobrkal" poste?
Jaz nisem nikoli rekel ali napisal, da sem lastnik komarčka...

kaj pa tako: Barba, boris59 je samo rekel da ima mosquita 22...kupil bi pa cev in zaklep za 9x19...
Odgovori
#17
Zzz 
No, in iz tega si ti sklepal, da se je pohvalil z Mosquitom, rad pa bi zaklep in cev v 9x19 za nedefiniran lower?
Kakšno je kaj vreme v Cerknem?
Odgovori
#18
(06-03-2016, 22:07)Barbapapa Napisal: Zzz 
No, in iz tega si ti sklepal, da se je pohvalil z Mosquitom, rad pa bi zaklep in cev v 9x19 za nedefiniran lower?
Kakšno je kaj vreme v Cerknem?

 Ma bolj me zanima za naše strelišče, tam je pa do srede napoved Pray
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)