Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravniško potrdilo
#1
Zdravo,

Ker se baje cene zdravniških pregledov razlikujejo bi vas prosil če mi lahko sporočite cene pregledov pri različnih zdravnikih oziroma kateri je najcenejši?
Nekje v Ljubljani ali okolici(Domžale, Kamnik) ali na Gorenjskem - Kranj.

LP
Odgovori
#2
Pred leti je bil popularen ZD Škofja Loka
Odgovori
#3
Ja zd Škofja loka, Sabina Dietner, dr.med.,spec. MDPŠ je cena okoli 47e. Sam sem se naročil, se pa kar čaka en mesec.
Odgovori
#4
Jst sem delal na ZVD Chengdujska... samo baje so kr dragi mislim da je cena 110 € po zadnjih podatkih...
Odgovori
#5
... samo v razmislek ...

... peljati se npr. 100 km daleč ter upoštevati dodatno "izgubo" časa (dopust, koriščenje ur, ...) tudi ni tako poceni, če misliš, da boš pri pregledu drugje prihranil nekaj € ...

lp upor500
Odgovori
#6
Ja logično.
Samo če se zapeljem 20km in plačam 50€ namesto 100€ se vseeno splača...
Odgovori
#7
Tudi Verdikon v Kranju ima ugodne cene.
Odgovori
#8
Janez Dolenc dr. medicine dela in športa, v ZD škofja Loka. Cena cca 50 eur, ima pa vsako sredo preglede.
Odgovori
#9
Če kdo ve za poceni zdravniški pregled v savinjski dolini naj prosim javi.
Odgovori
#10
(18-01-2016, 19:33)šimek Napisal: Če kdo ve za poceni zdravniški pregled v savinjski dolini naj prosim javi.

Poceni pregled zdravniški ti lahko naredim tudi kje drugje, sploh ni problem... Hand
Odgovori
#11
ooo, lej ga zdravnika, kakšna je cena? Idea
a ulogo Napoleona si opustil al je samo mal v ozadju? Twisted

V poštev pride tudi Šaleška dolina.
Odgovori
#12
Do Škofje loke imaš 100km*2=200*5l*1euro/100=10euro in en izlet pa je. Zgoraj imaš omenjena dva, ki to naredita za okoli 50 evrakov, če na vašem koncu ni takega junaka.

Odgovori
#13
(19-01-2016, 08:48)šimek Napisal: ooo, lej ga zdravnika, kakšna je cena? Idea
a ulogo Napoleona si opustil al je samo mal v ozadju? Twisted

V poštev pride tudi Šaleška dolina.

cena ...ma kot v stripu od Alan Forda...SITNICA Thumbup
No dost zajebancije mogoče bi res v ŠK.LOKO poklical.
Odgovori
#14
(18-01-2016, 19:33)šimek Napisal: Če kdo ve za poceni zdravniški pregled v savinjski dolini naj prosim javi
V Savinjski je baje ugoden Žalec, sicer pa jih tudi dosti opravlja preglede v ZD Laškeo - točne cene nevem, pred cca. 2 leti se je pri obeh gibala okoli 50€. Malo dlje ti je pa Slovenska Bistrica - dr. Roj, 56€. Šentjur pri Celju - dr. Čolovič, 75€. Dopuščam da so se navedene cene spremenile.
lp
Odgovori
#15
Sem malo klicaril okrog po zdravstvenih domovih ... Cena zdravniškega pregleda naj bi se razlikovala zaradi tega, ali ti potrebuješ zdravniški pregled za Dovoljenje za posest ali potrebuješ zdravniški pregled za Orožni list za Lov oziroma Šport... Tako mi je bilo popvedano v zdravstvenih domovih, kamor sem klical ...
Odgovori
#16
Ja, to drži. Ker za OL te dajo še na pogovor s psihičem....tega je pa treba dodatno plačat.
Odgovori
#17
V Škofji loki pri dr. Dietnerjevi je za vse ista cena. Dobiš pa ga za posest in nošenje orožja! Pa ni nobenega pogovora s psihičem!
Odgovori
#18
Primerjava meril zdravstvene sposobnosti za pridobitev orožne listine v sedanji slovenski zakonodaji.
Za posest se ocenjuje le psihično stanje prosilca!


Priponke
.pdf   ZD_PREGLEDI - primerjava.pdf (Velikost: 27,21 KB / Prenosi: 474)
Odgovori
#19
Kolega danes opravil pregled v Žalcu. Cena sitinica - 30.60€
Odgovori
#20
prosim za naslov ali telefonsko št.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)