Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravniško potrdilo
(04-02-2019, 16:07)MarkB Napisal: Aha... naboji, ki si jih mojstri sami loadajo drugace pokajo... zato pa rabijo posebej papir Papers
Bo nekdo ki bi rad info o zdr. spricevalu sel to brat si bo tudi mislil svoje... ;)

Verjemi, da drugace pokajo, ce dvojno nafilas pulfra  :))

Ja, res smo skrenili s tematike zdr. potrdila  Doh
Odgovori
(04-02-2019, 16:18)matz Napisal:
(04-02-2019, 16:07)MarkB Napisal: Aha... naboji, ki si jih mojstri sami loadajo drugace pokajo... zato pa rabijo posebej papir Papers
Bo nekdo ki bi rad info o zdr. spricevalu sel to brat si bo tudi mislil svoje... ;)

Verjemi, da drugace pokajo, ce dvojno nafilas pulfra  :))

Ja, res smo skrenili s tematike zdr. potrdila  Doh

Vem, da drugace pokajo. ;) ;)
Odgovori
Doh

... komplikatorji ...

lp upor500
Odgovori
"...komplikatorji..."
Lahko strokovno podkrepiš?
Psiho test potrebuješ le zato, da lahko kupuješ in "obnavljaš" strelivo, streljaš pa lahko brez njega ( potrdila )??
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(05-02-2019, 09:23)357 Napisal: "...komplikatorji..."
Lahko strokovno podkrepiš?
Psiho test potrebuješ le zato, da lahko kupuješ in "obnavljaš" strelivo, streljaš pa lahko brez njega ( potrdila )??

Za nakup streliva ga na potrebujes... psiho testa... samo nabavno za strelivo ;)
Odgovori
Mislil sem na direkten nakup.

(05-02-2019, 09:34)357 Napisal: Mislil sem na direkten nakup.

Tisto z nabavnim spet drugače poka.. :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Odgovor na e-mail o ceni in terminu zdravniškega pregleda: 

"Pozdravljeni!

Preglede izvajamo, prvi možni termin je 13.2.2019 ob 9.30 uri, sicer vsako sredo ob 9.30. Cena pregleda je 100 eur. S seboj je potrebno imeti osebni dokument, očala/leče in karton osebnega zdravnika na vpogled. V kolikor boste pregled opravljali v naši ambulanti, prosim za potrditev termina.

Hvala in lep dan!
Erika Dolenc, administratorka"

Zdaj sem ji napisal zakaj je na njihovi strani v zavihku cenik, navedena cena 40€ za posest in 100€ za posest + nošenje....čakam na odgovor...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)