Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] VABILO NA OTVORITEV LIGE- REX-Zero - 1 2016 Mlake pri Vipavi
#21
Hvala Sandi...vsaj nekdo, ki ve zakaj se gre...lp
#22
ja sj to je problem, ko se ti zanašaš na to, da večina ne ve!
#23
Ma nemoj... ljudje so bolani ker se zavedajo da je treba davke plačevat... zakaj omenjat sploh nagrado če se potem noče napisat kakšna sploh bo? 10 tekem, deset voženj na tekme, 10 vikendov... organizator pa se hvali z neko prestižno nagrado o kateri pa noče povedati več in naj nas ne skrbi... kaj bo nagrada odvisna mogoče od tega kdo jo bo dobil? če Jaka potem taka, če pa Janez pa bo malo bolj prestižna? hm... in celo užaljen je ker se v Slo davek plačuje? hm.. res smo lahko brez skrbi.
#24
Strela: preden me obtozujes, se pozanimaj(te) na davcni upravi.
#25
nič čudnega, da gre v tej deželici vse v maloro. Vsi skregani z vsakim, da o negativizmu sploh ne govorim. Poden od podna...
#26
Thumbs Up 
Lepo si to napisal, kola mamo :)
#27
No, jaz nisem skregan z nikomer,  saj na forumu prakticno nikogar ne poznam.
Se mi pa zdi, da je treba opozoriti na davcni vidik, da ne bo potem zmagovalec presenecen, ce bo moral se davek placati. Ne bi bilo namrec prvic (pa s tem ne mislim na strelska tekmovanja).
#28
Fantje...dejmo malce humorja..nekateri ste res zateženi.....fovšija bo vas pokopala, to ne spada v kodeks športnega strelca...na žalost ima ta forum neozdraljive paciente...kdo je to? pa sami najbolje veste....mi gremo naprej z našimi cilji..pa ostali?ste si jih zastavili..vidim, da ne, gospodje ta forum je namenjen popolnoma drugačnim temam..družabnim, ki temeljijo na prijateljstvu in sodelovanju na strelskem področju.Upal sem, da bo v tem letu kaj drugače, bolje pa žal opažam, da je vedno huje,,pišete o ljudeh, ki jih sploh ne poznate jih podcenjujete,žalite...itd. Fantje čas je, da s takim odnosom prenehate, predlagam, da napišete končno kaj pozitivnega.....če znate namreč..lp
#29
Dragi strela ker sem nekoc imel posla z tabo in vem kaksna oseba si predlagam da si zgornji tvoj post se enkrat temeljito preberes.....
#30
Ni potrebno..preberi svojega pa boš verjetno potešen... če imaš jaca se predstavi, (pa ne kokošja) da vemo kdo si?




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)