Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] VABILO NA OTVORITEV LIGE- REX-Zero - 1 2016 Mlake pri Vipavi
#1
Strela ne zavajaj , SZPS pomeni Slovenska Zveza za Praktično Streljanje...
Uporabljaj črko K kot kvazi, pred kratico če si že ukradu ime...KSZPS. Thumbdown
Odgovori
#2
Ma nemoj si pa res nedonošenček..skrajni čas je, da se že umakneš z tega foruma, pred kratkim ti je že nekdo predlagal, se mu pridružujem. Mi smo uradno potrjena zveza SZPS s statusom, ki ga je nam podelila RS za šport, sedaj pa utihni ker delaš samo zmedo. Papers
Odgovori
#3
Zdravo

v razpisu tekmovanja je napisano,da mora vsak streljati izključno z pištolo REX -zero 1.
A pištole bodo na voljo na strelišču za izposojo ali je v Sloveniji že toliko strelcev , ki posedujejo to pištolo,da bo letošnja liga uspela?
vnaprej hvala za odgovor
Lp, Tomaž H.
Odgovori
#4
Kje si pa to zahtevo videl???
Rex zero 1 je nagrada za zmagovalca tekmovanja, ne pa pogoj za udelezbo.
Odgovori
#5
V VEDNOST: 
Tekmovalec LIGE " REX- zero 1" v disciplini -pištola- mora obvezno tekmovati s pištolo REXzero1.
Ligaška tekmovanja LIGA-REXzero1 se lahko udeležijo samo člani kluba Strela in SD Vojni Veteran.

...oprosti, tukaj je copy pace VABILA
 , no pa še to piše da moraš biti član enega od dveh klubov ali pa tvoj klub član SZPS,kar pa se mi zdi da je zelo malo klubov včlanjenih v to zvezo,
ravno sem klical 3 kolege iz različnih strelskih društev ,pa so mi rekli ,da žal niso člani te zveze,
tako,da žal ne morem na tekmo in vse skupi mi to izgleda kot liga zaprtega kroga tekmovalcev.
drugače pa hvala za odgovor in se opravičujem če se motim
Lp, Tomaž H.
Odgovori
#6
V disciplini pistola.
Res je, se (danes ze drugic) posipam s pepelom.
Najbolje, da grem kar spat, utrujenost dela svoje.

Glede teh zvez pa tudi pocasi spoznavam, kako stvari "funkcionirajo" in sestavljam puzzle  Whistle

Ja, ocitno je to za zaprti krog in povsem brez veze je objavljati taksne pozive na javnem forumu.
Odgovori
#7
...vseeno hvala,ker si mi hotel odgovoriti,
ampak še vedno nimam odgovora o tem,
ali bodo pištole za tekmovanje na izposojo?
Lp, Tomaž H.
Odgovori
#8
(29-01-2016, 22:21)ERNESTO Napisal: ...vseeno hvala,ker si mi hotel odgovoriti,
ampak še vedno nimam odgovora o tem,
ali bodo pištole za tekmovanje na izposojo?

ali ni logično da ne bodo... Hand
Odgovori
#9
...a tako?
se pravi, da smo vsi vabljeni na tekmo,
vsi plačamo štartnino, a samo nekaj lastnikov REX-zero1 ki bodo povrhu še člani imenovanih društev pa bodo izpolnjevali pogoje
za regularen rezultat lige.
pa saj to skoraj ne morem verjet.
Lp, Tomaž H.
Odgovori
#10
(29-01-2016, 23:09)ERNESTO Napisal: ...a tako?
se pravi, da smo vsi vabljeni na tekmo,
vsi plačamo štartnino, a samo nekaj lastnikov REX-zero1 ki bodo povrhu še člani imenovanih društev pa bodo izpolnjevali pogoje
za regularen rezultat lige.
pa saj to skoraj ne morem verjet.

SZPS   in  KSZPS Nod
Odgovori
#11
Osenbo ne poznam niti uporabnika jabolko niti uporabnika strela, AMPAK...

...najbolj zanimnivo in obenem že skoraj tragi-komično pa je videti in "brati" uporabnika Strela, ki ima ugled najnižji ugled na forumu -15, kako obtožuje uporabnika jabolko, ki ima mimogrede najvišji ugled na forumu+45, naj se umakne iz foruma ... če pa ta g. strela ni optimist ....
Odgovori
#12
No roko na srce vsaj sedaj je bilo dodano in ne po 5 odstreljenih kolih hahahaha
Odgovori
#13
Če so hoteli na ta način povečati članstvo v omenjenih klubih ali pa celo spodbuditi nakup REX-a, bo tole prej kot ne strel v koleno... :))
Odgovori
#14
V bistvu je irelevantno glavno je, da je splošno zavedanje kje se lahko tekmuje, kje "tekmuje" in kje prehranjuje. Vsak sam bo pa glasoval z denarnico in svojim časom - le čuditi se potem ni treba zakaj smo kjer smo če je to glasovanje določene vrste.
Odgovori
#15
(30-01-2016, 07:28)Ddani_79 Napisal: No roko na srce vsaj sedaj je bilo dodano in ne po 5 odstreljenih kolih hahahaha

Aha, torej nisem jaz povrsno prebral PRVOTNEGA vabila/razpisa, ampak je bil tekst spremenjen naknadno.  Papers
No, sedaj se spomnim, da je bila prvotno razpisana nagrada pistola rex zero (neka posebno eksluzivna ali kako ze?), sedaj pa je puska 7,62.

Ja, strela v koleno  Whistle
Odgovori
#16
No, če je že popravljal razpis bi lahko vsaj dopisal tudi kdo jo bo dobil.
Odgovori
#17
To ne vem ali je bilo dodano predvidel sem po tem da ni nihče prej videl...
Odgovori
#18
Zagotovo in 100% vem, da je bila prvotna nagrada pistola, ker je se potekala diskusija, kaksna pa je ekskluzivna izvedba itd.
In 99,99% sem preprican tudi v to, da prvotni pogoj ni bil tak, kot je sedaj, da lahko tekmujejo samo s pistolo rex.
Odgovori
#19
vsebina je bila drugačna prvotno. 100%. Sploh ni debate o tem.
Odgovori
#20
a to jaz čutim kanček sarkazma ali je to že kr kritika?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)