Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XDM ali ČZ 75 B OMEGA
#21
(02-02-2016, 10:46)765Br Napisal: NooB:
Dobrih 2K,zaenkrat. Ne rečem, lahk se kej zlomi,ampak kot sem tudi opisal kaj sumim da je bil problem.Pri meni se to ne pojavlja.
Se vid,da je nikol nisi v rokah držu in posledično pišeš bedarije :D Edino kar je "problematično" pri proženju je blokada udarne igle. Zaradi nje je proženje malce crispy,ampak se tudi to da rešit. Friziranje proženja je pa tudi piece of cake, kot pri vsaki drugi 75 ČZ-jki ;) Par delčkov zamenjaš pa je že lažje in lepše...pa vsi skup ne stanejo 20€ :) 
Zdej pa zame bistvena prednost omege:
Zadeva je kovinska :) Osebno ne zaupam unim kinderjajcom.

2. jurja ustrelenih nabojev pa bi nasvete delil...pozanimaj se kdo je za uzdevkom NooB...  bedarije v stilu je nisi nikoli v roki držu zadrži zase...vabim te na en naš skupni trening, pa dovolj veliko in močno lastiko prinesi, tako za okrog glave, da ti usta ne bodo odprta ostala...
Javi se po 30 tisoč ustreljenih nabojev z vsemi lomi...tako kot Ivan...
#22
jabuk :)
#23
@jabolko:
2 jurja,al pa čist nova izpod čekiča,nema veze.I don´t give a fuck, kdo je NooB. Dejstvo je, da omege ni nikoli v roki držal, kot tudi ti ne.Jo imam za razliko od vaju, streljam z njo za razliko od vaju,imel sem jo na prafaktorjih celo,vem kako zadeva deluje,kaj se da narediti na njej in kaj ne.Vidva pa če sta jo vidla sta jo vidla samo na sliki.....in potem delita "pametne" nasvete ter vabita na treninge. Pa kje si se zdej še s tem našu?
V bodoče, da se ne bomo spet zjajcal,raje takšni,ki določenga kosa niste v roki držali,bedarije zase zadržte.
#24
2 jurja,al pa čist nova izpod čekiča,nema veze.I don´t give a fuck, kdo je NooB. Dejstvo je, da omege ni nikoli v roki držal, kot tudi ti ne.Jo imam za razliko od vaju, streljam z njo za razliko od vaju,imel sem jo na prafaktorjih celo,vem kako zadeva deluje,kaj se da narediti na njej in kaj ne.Vidva pa če sta jo vidla sta jo vidla samo na sliki.....in potem delita "pametne" nasvete ter vabita na treninge. Pa kje si se zdej še s tem našu?

V bodoče, da se ne bomo spet zjajcal,raje takšni,ki določenga kosa niste v roki držali,bedarije zase zadržte.


Whistle
765Br da neboš  vzmeti  preveč zmatrav  ,ker  2jurja   je pa že kr  olallala  količina  Sick  jaz bi  mal podahnu al pa tempo zmanjšal Snooty
#25
Verjetno Tikom ni kakšen profi, da bi pospravi kakšnih 1000 kom. na mesec., če že sprašuje za pištoli. Tudi sam imam Omego, pa ne vem, kaj bi ji falilo. Morda to , da je njena cena 680€?? A mora bit pištola vsaj 2000€, da je kaj vredna?
Doh
#26
(02-02-2016, 15:02)765Br Napisal: @jabolko:
2 jurja,al pa čist nova izpod čekiča,nema veze.I don´t give a fuck, kdo je NooB. Dejstvo je, da omege ni nikoli v roki držal, kot tudi ti ne.Jo imam za razliko od vaju, streljam z njo za razliko od vaju,imel sem jo na prafaktorjih celo,vem kako zadeva deluje,kaj se da narediti na njej in kaj ne.Vidva pa če sta jo vidla sta jo vidla samo na sliki.....in potem delita "pametne" nasvete ter vabita na treninge. Pa kje si se zdej še s tem našu?
V bodoče, da se ne bomo spet zjajcal,raje takšni,ki določenga kosa niste v roki držali,bedarije zase zadržte.

Ma si hujš kot Strela...a se družita, si videl Maks neki fuck omenja človk, no vsaj neki, če že streljat ne zna Nod


Priponke Male slike
   
#27
(02-02-2016, 15:02)765Br Napisal: @jabolko:
2 jurja,al pa čist nova izpod čekiča,nema veze.I don´t give a fuck, kdo je NooB. Dejstvo je, da omege ni nikoli v roki držal, kot tudi ti ne.Jo imam za razliko od vaju, streljam z njo za razliko od vaju,imel sem jo na prafaktorjih celo,vem kako zadeva deluje,kaj se da narediti na njej in kaj ne.Vidva pa če sta jo vidla sta jo vidla samo na sliki.....in potem delita "pametne" nasvete ter vabita na treninge. Pa kje si se zdej še s tem našu?
V bodoče, da se ne bomo spet zjajcal,raje takšni,ki določenga kosa niste v roki držali,bedarije zase zadržte.

No ko boš imel enkrat težavo s tvojo Omego in ne boš znal rešit se spomni na Nooba. Kar se tiče CZjev in Tanfogliotov boš težko našel bolšga znalca pri nas. Marsikateri strelec je nad svojim kosom obupal (po tem ko so jih popravljali razni "puškarji") pa je on zrihtal.


Kakor koli, verjamem da po 2000 strelih pa res obvladaš pištolo v nulo in glede na to da jo imaš doma si zagotovo kompetenten, da podajaš mnenja o njej.
#28
Res je Jack, kdor se o orožju prička z Noobom in Jabolkom! Fanta, vsaka vama čast! Toliko orožja, kot je šlo skozi vajine roke večina tudi videla ni, da se o količini postreljenega svinca sploh ne pogovarjamo. Pa zanimivo, da ta svinec tudi zadane svoj cilj!
Moje spoštovanje, ko bom imel kakšne probleme v zvezi z orožjem, se sigurno obrnem na vaju!

Poslano z mojega SM-G900F z uporabo Tapatalk
#29
Turist te prosm no Blush Blush Blush
#30
Turist tudi jaz sem bil nekoč začetnik in preden sem se naučil kako se dela, sem tudi kdaj zajebal.... Bi znaj AndrejF kaj več o tem povedat Mrgreen Ker sem imel že 5 CZjev, 4 Tanfoglie in Sphinxa sem res dobro naštudiral platformo.... Sem namreč zagovornik, da mora tekmovalec v nulo poznat svoj kos, ker če mu se kaj zatakne na tekmi, mora znat vse rešit v varnostni coni oziroma bolj kompleksno stvar sam doma. Sredi tekmovalne sezone je nedopustno, da bi šla pištola k puškarju sploh h kakšnemu s "kratkimi" roki popravila....
Podobno sem naštudiral tudi 1911/2011 vendar tam mi še manjka, ker je kar se delovanja tiče precej bolj zapleteno oz. je bistveno več elementov, ki vplivajo na delovanje orožja....
Poznam tudi par platform, ki so šle čez moje roke, predvsem pa redno prebiram Brian Enos forum, ker me pač zanima kaj je aktualno in kaj povzroča probleme, tudi iz tujih izkušenj se da učit....
#31
(02-02-2016, 16:20)bronco40 Napisal: Verjetno Tikom ni kakšen profi, da bi pospravi kakšnih 1000 kom. na mesec., če že sprašuje za pištoli. Tudi sam imam Omego, pa ne vem, kaj bi ji falilo. Morda to , da je njena cena 680€?? A mora bit pištola vsaj 2000€, da je kaj vredna?

Pištola je čisto Ql. Lahko je tudi nekaj cenejša,malce pod 680€, vendar mora biti iz žlahtne puchove armature ali pa vsaj iz proizvodne linije hrvaškega ad plastik-a, da si legenda na tem forumu. Polizdelkov iz škodinih jeklenih felt tule ne prebavljajo kaj dosti...



(02-02-2016, 16:46)Bobo Napisal:
(02-02-2016, 15:02)765Br Napisal: @jabolko:
2 jurja,al pa čist nova izpod čekiča,nema veze.I don´t give a fuck, kdo je NooB. Dejstvo je, da omege ni nikoli v roki držal, kot tudi ti ne.Jo imam za razliko od vaju, streljam z njo za razliko od vaju,imel sem jo na prafaktorjih celo,vem kako zadeva deluje,kaj se da narediti na njej in kaj ne.Vidva pa če sta jo vidla sta jo vidla samo na sliki.....in potem delita "pametne" nasvete ter vabita na treninge. Pa kje si se zdej še s tem našu?
V bodoče, da se ne bomo spet zjajcal,raje takšni,ki določenga kosa niste v roki držali,bedarije zase zadržte.

No ko boš imel enkrat težavo s tvojo Omego in ne boš znal rešit se spomni na Nooba. Kar se tiče CZjev in Tanfogliotov boš težko našel bolšga znalca pri nas. Marsikateri strelec je nad svojim kosom obupal (po tem ko so jih popravljali razni "puškarji") pa je on zrihtal.


Kakor koli, verjamem da po 2000 strelih pa res obvladaš pištolo v nulo in glede na to da jo imaš doma si zagotovo kompetenten, da podajaš mnenja o njej.

Vsekakor sem kompetenten,glede na to da si omego lastim in z njo streljam. Kar pa ne moremo rečt za vas ostale,ki omege nimate in kvečjemu streljate kozle v tej temi.

No,skratka, če bi bil NooB res taki "tata mata od zanata" kot ga hvalite in kujete v nebesa, potem bi na moje vprašanje,kaj pri omegi ne dela najbolje, odgovoril z konkretnim odgovorom,ne pa z:" Vpraši Ivana". Sorry dečki, tak odgovor se od znalca ne pričakuje, se pa taki odgovor pričakuje od človeka,ki omege še nikoli ni držal v rokah.
In potem se tu še najde jabučk,ki ne zna drugega kot vabit na treninge in se hvalit z znanjem streljanja.
Pobje,se vam ne zdi,da ste zgrešli point??

Torej,fantje,dejmo,ponovimo vajo:
Kot zadovoljnega lastnika Omege me zanima, kaj točno pri proženju ne dela najbolje?
#32
Always the hard way :)
#33
765 menim, da si falil bistvo. Zacetno vprasanje je jasno zastavljeno, se pravi pros & cons. Vendar kot je stevilo strelcev toliko je mnenj, izkusenj, znanja, zadovoljstva itd. Sicer ne vem na kaksen nacin si postreljal teh 2k, vendar verjemi, da preciznjak ali dinamika je razlika kar se tice material in njegove vzdrzljivosti.
Sam osebno imam xdm-a, postreljenih cca. 60k na dinamiki, in glej ga zlomka nibena zadeva se se ni zlomila ali zatajila. Razen cev, k je bil moj zajeb in tako kot je rekel Noob sem naredil sranje. Tko da za Tica je najbolje, da se s kom poveze in kose proba. Ni vse izgled, je tudi kako ti lezi v roki itd. In nima veze al zgleda lepo, a je draga. Jih poznam nekaj k majo lepe drage kose pa ne morjo strelat k jim enostavno ne lezi.
Pa se to ne podcenjuj in ne zali ne Noob-a in ne Jabuka, ker mata res velik znanja, izkusenj in se cesa. 
Pa prav lep dan se naprej.
#34
IQ je obratnosorazmeren z egom
#35
Čak mal....kdo je zgrešil bistvo?Jaz, ki me zanima,kaj točno pri proženju pri omegi ne deluje najbolje, se pravi cons ali NooB,ki je plunu po omegi,a v bistvu je očitno,da je v rokah niti ni držal,ker še do zdej ni pojasnil svojih zapisanih bedarij?

Fantje,lahk ste znalci na tem področju,ampak roko na srce,zaradi takšnih pisarij,ki jih objavljate tale forum izgublja na kvaliteti....
#36
(03-02-2016, 09:38)Barbapapa Napisal: IQ je obratnosorazmeren z egom
ne bo držalo, ker je mnogo takih, ki so kratki na obeh področjih...
#37
(03-02-2016, 10:02)Kristian Napisal:
(03-02-2016, 09:38)Barbapapa Napisal: IQ je obratnosorazmeren z egom
ne bo držalo, ker je mnogo takih, ki so kratki na obeh področjih...

Sam tega ne bo ne razumu ne priznal...trdi svoje pa če mu jih sto drugače pravi ne popusti, zdej pa poglej 
da ti tak model pride na neki vodstveni položaj...no sej resnici na ljubo so, zato pa smo tam kot smo.
#38
Tinček,pa kake so to pištole,ko jih pri 2k moraš razstavit v prafaktorje pa super kao delajo pol?
Razloži mi prosim kot nevednežu prosim?
#39
7,65 če boš dobro pogledal za nazaj, boš našel odgovor, kaj je po mojem mnenju slabse pri omegi kot pri navadni 75.... ampak prosim, brez zaljenja na osebni ravni..., ker z 2k ustreljenih susov nimas blage veze kako se kos obnese, oziroma je imas ravno toliko kot jaz, ki se omege nikol nisem v rokah drzal..... grem danes do Ivana, da mi jo da za prijet  Mrgreen
#40
(03-02-2016, 12:56)sandiruger Napisal: Tinček,pa kake so to pištole,ko jih pri 2k moraš razstavit v prafaktorje pa super kao delajo pol?
Razloži mi prosim kot nevednežu prosim?

Ja kako naj vem če jo pa nisem v roki držu...bova šla z Maksom najprej prijet sam ne vem
kaj bo pol čebelar ala 7,65Br pisal, ka do zdaj drugega kot....je očitno da je v roki nikoli ni držu.... ni napisal. Wall Wall 

poklič me ob priliki sem ti pripravu neki 230 gre...




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)