Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90 gre+73gre
90gre čebelca ...TT ...itd
Neki nazaj je bilo strašno povpraševanje po teh kroglah, vsak bi neki uzel jaz bi 500 tudi jaz bi jurja koj je bilo 
tega 10 jurjev samo zanimivo vsak bi, nebi pa zato naredu nič kvečjemu bi se pogajal okrog cene kaj šele da bi se najdu negdo da bi pobrav naročila, denar, zrihtav krogle in jih potem še zvozu dostavu seveda brezplačno do naročnikov, pošta je že predraga...a a tako pa ne gre, zato sem jih lepo sam zrihtal zase...dobijo se ni problema take ali drugačne in še zanimivost , cena sitnica...mal so dražje od devetke :))

Priponke Male slike

Odgovori
fino, jaz sem jih tud dobil samo cena ni bila sitnica. Kje si jih dobil in za koliko? Jaz sem se na koncu odločil za kalup za svinčenke... Kakšno polnitev pa si uporabil za 90grainske?
lpa
Odgovori
UuuuuuuUUUuuuuuUUuu

Tele so pa strupene.....

Šala, šala....sam strelat pa bo :)
Odgovori
Strupene, niti ne klasična svinčenka namazana z mešanico čebeljega voska, dokler ni barvana ali teflonska je ok....svinčenke so iz kalupa, oplasčene pa dobiš v armerijah v okolici Gorice, stanejo kot devetka al pa še mal več, polnitev za 90 gre..

N 320 
2 Gre
dolžina naboja od 23mm dalje odvisno od ležišča v cevi zastava mod. 70 imajo kratko...
količina smodnika izredno mala, merica na sliki narejena iz skrajšanega mk tulca zraven original,
vendar klub temu naboj z omenjeno polnitvijo, dosega več energije kot fabriški...

Priponke Male slike

Odgovori
ful hvala za recept... kakšno mešanico voska pa uporabljaš?
lpa
Odgovori
(01-02-2016, 22:46)goldy Napisal: ful hvala za recept... kakšno mešanico voska pa uporabljaš?
lpa

www.medicaplast.si
Odgovori
(02-02-2016, 19:25)jabolko Napisal:
(01-02-2016, 22:46)goldy Napisal: ful hvala za recept... kakšno mešanico voska pa uporabljaš?
lpa

www.medicaplast.si

Da ne boš mislu da se zajebavam res mi je pripravu človek iz te firme poskusu sem polno tega še ko se je v LOSU  delalo svinčenke sem poskusu z original ameriškim voskom pa v rcbesovi pripravi za mazanje ne gre ker zahteva prav specifičen vosek tale stvar ki jo je pripravu v tej firmi pa je prvotno namenjena za mazanje vodil na štancah in je odlita v kockah recimo 20 x 8 cm seveda je potrebno to staliti in uliti v model da paše v rcbs pripravo za mazanje krogel,mešanica je briljantna ne maže cevi in ostane mehka ne pada iz utorov na krogli. Hand
Odgovori
Uffff...... naj los telim razloži da zastrupljajo ljudi

Odgovori
(03-02-2016, 14:12)MiHec Napisal: Uffff...... naj los telim razloži da zastrupljajo ljudi

Uffff...... zakaj bi Los nekomu neki razlagav, kaj pa ima s to kroglo Snooty
Odgovori
Ja pobarvane so.....
Odgovori
(03-02-2016, 15:59)MiHec Napisal: Ja pobarvane so.....

bejš no, in če si natakneš zelena očala bodo pa zelene barve Eek
Odgovori
(03-02-2016, 16:20)jabolko Napisal:
(03-02-2016, 15:59)MiHec Napisal: Ja pobarvane so.....

bejš no, in če si natakneš zelena očala bodo pa zelene barve Eek

Ne, takele. Sploh če kako tako zjutraj na tešče poješ;)

[Image: 83908fe5cdedd11e3fa61583238dbd89.jpg][Image: 59def952b2525054bc160f90dcb770e5.jpg]

Drgač pa Jabolko - hvala za info glede nabave krogel in podatkov, ni da ne bi znali ali hoteli, znamo in nabavljamo. Ampak če imamo možnost si naredit neko zalogo 1000,1500 za primerno ceno je to vsekakor lažje kot naročat po 100 ali 200kom in potem čakat da bo trgovec dobil. Če bi bilo to vedno na zalogi bi si vsak kupil 200 kom in imel za en čas, saj z 7,65 streljamo večinoma rekreativno.
Trga glih ni in dejansko vso tole "jez bi vzel tolk pa tolk" se bo res pokazalo ko bo treba dat denar na plano.

A niso lepe barve, ane? Kdor lajka mu pošljem 50 tulcev 7.65 (32acp) pa ne z Berdan netilko, ha, ha....
Odgovori
še informacija oplaščene krogle 7,65 teže 71 gre se vedno dobi PO NAROČILU v Trstu Planet Gun tel.00390409380879 cena za jurja 74 e...če pa kdo hoče svinčenke 90 gre o katerih je bilo tu govora mu lahko dam kontakt človeka ki jih je pripravljen narediti po dogovoru...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)