Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PREŠE ZA POLNJENJA STRELIVA
#1
Pozdravljeni. Kdo mi lahko malo več razloži glede polnjena streliva oz, kdo mi lahko svetuje katero prešo se mi splača uzeti tam nekje do 500 eurov. 
Mogoče kdo prodaja rabljeno?????

Zanima me kakšne izkušnje imate. polnil bi izključno samo 9x19, lp
Odgovori
#2
Pozdravljen, mislim, da imajo zate odgovor v trgovini Tarča...g. Strle ima vse komponente, ki jih potrebuješ...
Lp
Odgovori
#3
Poglej na grauwolf.net, tam sem kupu RCBS RC komplet po čudežni ceni.. glede na naše cene
Odgovori
#4
Si si prebral kako nit na tem forumu? Veliko je bilo že debate o eno- in večstopenjskih prešah. Prednostih enih in drugih, o različnih znamkah, matricah, smodnikih, kuglah, kako pucati medenino...
Odgovori
#5
Jaz sem pred kratkim kupil prešo od Lee Clasik Cast ...me je prišla cca 180 €....v Nemčiji je ceneja 10 €, dodaj še poštnino ...in si tle nekje...Redding je pa v Sl. kar ceneji...Poglej na e- gun...tam je tud dobra cena....samo neveš kaj boš dobil....
Lp
Odgovori
#6
Hornady, Lyman...tud starejši modeli so super. Za 9-ko, če misliš malo več streljati bi vzel večpostajno. Itak pa je to nakup za celo življenje, ker so zadeve praktično neuničljive. Torej daš kak evro več, ki ga potem pozabiš.
Odgovori
#7
za konkreten odgovor boš moral dati malo več podatkov. Boš streljal preciznjaka ali dinamiko? Za precizno se ti najbolj splača kupit kakšnega Dillona RL550, ki te bo prišel tam okoli 500€. Gre za dobro narejeno mašinerijo, ki se jo lahko kupi tudi rabljeno, pa ne bo drame. Če ne boš streljal dinamike v velikih serijah, boš tudi s tem zvozil. Mašina nima veliko gibljivih delov in fedr, pa zna ostati zanesljiva dolga leta.

Glede Tarče, je vse fejst in fajn, lepo da se trudijo, ampak zmeraj preveri cene v tujini. Dillon 650 me je pri Double Alpha s poštnino vred stal več kot 100€ manj kot pri Tarči...
Odgovori
#8
Ja ... Trgovina Tarca je bistveno izboljsala dostopnost do reloading opreme v Sloveniji saj imajo kar nekaj stvari na zalogi, ki jo sicer nebi dobil. Je pa res tudi to, da je oprema pri njih drazja kot v tujini, sploh ce jih primerjam z italijanskim  ali spanskim trgom.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)