Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katero strelivo 9/19 mnenja, pripombe.
#61
S&B rinfuze v 3 letih več kot 35.000 s CZ 75 SL, brez enega samega problema, konsistentno solidne grupe. V razmerju cena kakovost zelo verjetno številka 1.
Odgovori
#62
a obstaja mogoče kaka municija za 9x19 ki bi bila bol trda??kaka jeklena sredica krogle..ta iz svinca se čist raspaca v betonskem ciglu... čez lesene ovire gre refuza lepo skozi.čim vidi beton se raspaca...kak namig?
Odgovori
#63
Probaj Bernaul...
Odgovori
#64
(23-12-2016, 22:15)bugimajstr Napisal: a obstaja mogoče kaka municija za 9x19 ki bi bila bol trda??kaka jeklena sredica krogle..ta iz svinca se čist raspaca v betonskem ciglu... čez lesene ovire gre refuza lepo skozi.čim vidi beton se raspaca...kak namig?

Zakaj bi pa potreboval kroglo, ki se ne "razpaca" na ceglu? Za papir in steel podret je čist dovolj...
Odgovori
#65
(04-11-2016, 11:55)Ljutica Bogdan Napisal: S&B rinfuze v 3 letih več kot 35.000 s CZ 75 SL, brez enega samega problema, konsistentno solidne grupe. V razmerju cena kakovost zelo verjetno številka 1.

Kaj je CZ 75 SL... Question
Odgovori
#66
(23-12-2016, 23:07)Ljutica Bogdan Napisal:
(23-12-2016, 22:15)bugimajstr Napisal: a obstaja mogoče kaka municija za 9x19 ki bi bila bol trda??kaka jeklena sredica krogle..ta iz svinca se čist raspaca v betonskem ciglu... čez lesene ovire gre refuza lepo skozi.čim vidi beton se raspaca...kak namig?

Zakaj bi pa potreboval kroglo, ki se ne "razpaca" na ceglu? Za papir in steel podret je čist dovolj...

samo zato ker me zanima..pa da kak cigl razbijem v prvem strelu.mal za zabavo..sam par metkov bi rad dobil..res sam štos.:)
Odgovori
#67
Tako kot ti je svetoval Šimek,probaj barnaul,ima jekleni pobakreni plasc, jedro pa kot pri ostalih -svinec,pa porocaj rezultat :enforcer: lp
Odgovori
#68
(24-12-2016, 00:08)jabolko Napisal:
(04-11-2016, 11:55)Ljutica Bogdan Napisal: S&B rinfuze v 3 letih več kot 35.000 s CZ 75 SL, brez enega samega problema, konsistentno solidne grupe. V razmerju cena kakovost zelo verjetno številka 1.

Kaj je CZ 75 SL... Question

Shadow Line, češka terminologija pač, uporabljena že pri Škodah (Silver Line, Black Line...)  :-D
Odgovori
#69
(24-12-2016, 09:21)bugimajstr Napisal:
(23-12-2016, 23:07)Ljutica Bogdan Napisal:
(23-12-2016, 22:15)bugimajstr Napisal: a obstaja mogoče kaka municija za 9x19 ki bi bila bol trda??kaka jeklena sredica krogle..ta iz svinca se čist raspaca v betonskem ciglu... čez lesene ovire gre refuza lepo skozi.čim vidi beton se raspaca...kak namig?

Zakaj bi pa potreboval kroglo, ki se ne "razpaca" na ceglu? Za papir in steel podret je čist dovolj...

samo zato ker me zanima..pa da kak cigl razbijem v prvem strelu.mal za zabavo..sam par metkov bi rad dobil..res sam štos.:)
Aaa, razumem.
Odgovori
#70
(24-12-2016, 13:12)Ljutica Bogdan Napisal:
(24-12-2016, 00:08)jabolko Napisal:
(04-11-2016, 11:55)Ljutica Bogdan Napisal: S&B rinfuze v 3 letih več kot 35.000 s CZ 75 SL, brez enega samega problema, konsistentno solidne grupe. V razmerju cena kakovost zelo verjetno številka 1.

Kaj je CZ 75 SL... Question

Shadow Line, češka terminologija pač, uporabljena že pri Škodah (Silver Line, Black Line...)  :-D

Aga ok... pa tako tudi napiši...da bo pravilno
Odgovori
#71
(24-12-2016, 13:18)Ljutica Bogdan Napisal:
(24-12-2016, 09:21)bugimajstr Napisal:
(23-12-2016, 23:07)Ljutica Bogdan Napisal:
(23-12-2016, 22:15)bugimajstr Napisal: a obstaja mogoče kaka municija za 9x19 ki bi bila bol trda??kaka jeklena sredica krogle..ta iz svinca se čist raspaca v betonskem ciglu... čez lesene ovire gre refuza lepo skozi.čim vidi beton se raspaca...kak namig?

Zakaj bi pa potreboval kroglo, ki se ne "razpaca" na ceglu? Za papir in steel podret je čist dovolj...

samo zato ker me zanima..pa da kak cigl razbijem v prvem strelu.mal za zabavo..sam par metkov bi rad dobil..res sam štos.:)
Aaa, razumem.
 
Kroglo zadaj zavrtaj seveda točno centrirano,  5 ali 6 mm primirno globoko in ustavi noter najtrši košček materijala ki ga dobiš napolniš mal čez nenormalno polnitev in to je to...
Odgovori
#72
Zadnjič tako bolj za hec kupil škatlico Maxxtech jeklenega streliva 9x19. Bolj iz firbca kako se obnese, če bi kdaj iskal poceni strelivo za plinkanje v primeru morebitne situacije če mi poide vsa zaloga in ravno takrat ne bi bilo na voljo kakšne druge ugodne alternative, ki jo sicer uporabljam (S&B, itd..)

Nisem še streljal, sem pa za hec poizkusil kako naboji ležejo v ležišče cevi. Od 50 nabojev trije niso šli v cev. Precej razočaran, ampak vsaj vem, da tega v nobenem primeru ne bom kupoval  :)   

Cev je od G19 gen4.

   

   
Odgovori
#73
Jaz sem testiral tudi .22lr od Maxxtecha...Naboj si moral dobesedno zabiti v puško.... Ni vreden nakupa...
Odgovori
#74
Da potegnem temo iz naftalina.
Katero strelivo priporočate za treninge? V strelstvu sem dokaj nov, kupoval jih bom po 1.000 kosov hkrati, da ne bom vsak teden visel v trgovini. Seveda iščem nek price/performance tip. Cene iz teme še veljajo?

Hvala.
Odgovori
#75
(11-12-2018, 16:23)kn3z007 Napisal: Da potegnem temo iz naftalina.
Katero strelivo priporočate za treninge? V strelstvu sem dokaj nov, kupoval jih bom po 1.000 kosov hkrati, da ne bom vsak teden visel v trgovini. Seveda iščem nek price/performance tip. Cene iz teme še veljajo?

Hvala.

Sellier&Bellot FMJ (pakiranje po 250 kom) ... cena 55-60€ (različno od ponudnika).

lp upor500
Odgovori
#76
Ancelj je imel pred kratkim Winchester po 0.19 EUR (pakiranje 50kos)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#77
(11-12-2018, 17:09)upor500 Napisal:
(11-12-2018, 16:23)kn3z007 Napisal: Da potegnem temo iz naftalina.
Katero strelivo priporočate za treninge? V strelstvu sem dokaj nov, kupoval jih bom po 1.000 kosov hkrati, da ne bom vsak teden visel v trgovini. Seveda iščem nek price/performance tip. Cene iz teme še veljajo?

Hvala.

Sellier&Bellot FMJ (pakiranje po 250 kom) ... cena 55-60€ (različno od ponudnika).

lp upor500

Res je, zelo zelo solidno strelivo, cenovno kot zaneslljivo, posebej za trening primerno, tudi na tekmi se ga prav nič ne sramujem.
Tudi jaz nisem imel še nikakršnega zastoja ali kakršnih koli težav po vseh letih streljanja z njim.
Sicer so pa o tem že pisali predhodniki in verjamem, da se prav nič ni spremenilo.
Lp
Odgovori
#78
Še en glas za S&B. Winchester smo testirali in tudi grupira presenetljivo dobro - morda celo malo bolje kot S&B, a en naboj strelskemu kolegu ni šel v Shadowko. Brez težav ga je potem prebavila Beretta. Lahko, pa da je šlo za izjemen primer. Tudi pri S&B sem že naletel na škart (recimo narobe obrnjena netilka v 223 naboju).
Odgovori
#79
Uporabljam S&B refuzo ali STV. Oboje moja požira brez težav + je najugodnejše strelivo na trgu.
Odgovori
#80
Hvala vsem. 
Kje v Ljubljani ali okolici kupujete večjo količino in je kljub temu cena še vedno ok?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 14 Gost(ov)