Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katero strelivo 9/19 mnenja, pripombe.
(06-10-2020, 22:08)Kristian Napisal: 15€/50 je 0,3€. Seveda se da dobiti ceneje. Alsa Pro pri Cesar Shop nad XY kosov je 0,175€

To je FMJ ne JHP ;)
Odgovori
(06-10-2020, 22:56)MarkB Napisal:
(06-10-2020, 22:08)Kristian Napisal: 15€/50 je 0,3€. Seveda se da dobiti ceneje. Alsa Pro pri Cesar Shop nad XY kosov je 0,175€

To je FMJ ne JHP ;)

In to je #re-elaborated ammunition#...
Odgovori
http://www.kugla.si/naboji/strelivo-pist...uct_id=118
Odgovori
Postreljal skoraj celo škatlo winchester white box s precej "failure to eject" problemi, zgleda, da ni najbolj primerno za mojo pištolo.
Odgovori
PRODUCT WARNING AND RECALL NOTICE
WINCHESTER 9mm Luger 115 grain
https://winchester.com/Support/Customers...Sfynmb3kDE
Odgovori
Od kdaj se je pa strelivo tok pocenilo. Se vidi da sem nekaj časa neaktiven
Odgovori
(17-12-2022, 20:32)John Napisal: Od kdaj se je pa strelivo tok pocenilo. Se vidi da sem nekaj časa neaktiven

Pocenilo??
Odgovori
(17-12-2022, 20:56)MarkB Napisal:
(17-12-2022, 20:32)John Napisal: Od kdaj se je pa strelivo tok pocenilo. Se vidi da sem nekaj časa neaktiven

Pocenilo??

Dones mi je kolega reku da je kupu po 0.26 eur na kom, jest jih par mescev nazaj nism nikjer dobu pod 0.32. Pol sm pa mal gledu po netu pa vidu da so take cene. Razn če je to samo na wbu tko??
Odgovori
Ja kje pa ?
Odgovori
Alsa 124 PF135….. 290€/1000kom na zalogi
Alsa subsonic 147 PF136 …. 340€/1000kom na zalogi

Zelo mehka municija za streljat
Cesar shop d.o.o.
Zaloška 159
Ljubljana
Prevzem vsak delavnik med 11.30-16.30
T : 01/5400602
M: info@cesar-shop.com
www.cesar-shop.com
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #BULarmory #ADC  
Odgovori
(17-12-2022, 23:00)John Napisal:
(17-12-2022, 20:56)MarkB Napisal:
(17-12-2022, 20:32)John Napisal: Od kdaj se je pa strelivo tok pocenilo. Se vidi da sem nekaj časa neaktiven

Pocenilo??

Dones mi je kolega reku da je kupu po 0.26 eur na kom, jest jih par mescev nazaj nism nikjer dobu pod 0.32. Pol sm pa mal gledu po netu pa vidu da so take cene. Razn če je to samo na wbu tko??

Tovarniško je trenutno najceneje STV 124gn po cca 30 centov pri rebcu.
S&B ga pod 33 centov ni.

Pocenitev = mokre sanje!
Odgovori
tudi cena doma polnjenega streliva je šla v nebo. Po trenutnih cenah komponent je doma napolnjen 9mm naboj že okoli 0,2€
Odgovori
Cene surovin padajo proti predkoronskim nivojem. Baker je se nekje 25% drazji, svinec stane enako kot 3 leta nazaj, cink je malenkost drazji, ampak cena na londonski borzi kovin pada. Cene transportnih storitev padajo skupaj z nafto. Skokov nazaj se ne pricakuje.

Devetko sem na maso med 2015 in 2019 kupoval po 18-20 centov, 2020-2021 po 20-22 centov, zdaj je kot ze omenjeno 30 centov (vedno isto strelivo, 124gr S&B FMJ).

Ce v roku pol leta devetka ne bo po 25 centov na kos in manj, nas nekdo nateguje na suho.
Odgovori
(18-12-2022, 12:03)Viper Napisal: Cene surovin padajo proti predkoronskim nivojem. Baker je se nekje 25% drazji, svinec stane enako kot 3 leta nazaj, cink je malenkost drazji, ampak cena na londonski borzi kovin pada. Cene transportnih storitev padajo skupaj z nafto. Skokov nazaj se ne pricakuje.

Devetko sem na maso med 2015 in 2019 kupoval po 18-20 centov, 2020-2021 po 20-22 centov, zdaj je kot ze omenjeno 30 centov (vedno isto strelivo, 124gr S&B FMJ).

Ce v roku pol leta devetka ne bo po 25 centov na kos in manj, nas nekdo nateguje na suho.

Tu se popolnoma strinjam čeprav cene v rangu 20 centov ne pričakujem več.
Edino nimam pojma kako bo na cene streliva vplivala ukrajinska situacija. Države so precej svojih zalog streliva šenkale tja in bodo slej ko prej rabili zaloge nazaj napolniti.
Odgovori
Kdaj pa se je ze kaj ornk pocenilo, ce ni ravno zrasla ponudba v nebo, ali padlo povprasevanje v poden.
Pri strelivu tega verjetno ne bo.

Koptex je rekel, da za drugo leto ne pricakujejo smodnika in netilk, ker je baje proizvodnja komplet prodana v USA.
Odgovori
Amerika uničuje orožarski trg in cene. Vse komponente za polnjenje grejo za njihovo tržišče, prav tako tovarniški naboji evropskih proizvajalcev ala Fiocchi in S&B. Kmalu bomo lahko streljali le še Maxxtechove bosanske fržole.
Njihova paranoja kadar ni na oblasti Bush ali Trump, da jim bojo pobrali vse orožje, je spet na višku.
Odgovori
Najboljs da naredimo skupinski nakup SP netilk, da bo 0,03€ kom.
Odgovori
Lahka smodnik tudi.
Odgovori
Cene 9mm so postale nenormalne. Pa tudi ne dobiš povsod. Kje imajo po vaših izkušnjah trenutno najcenejše strelivo in pa da ga sploh imajo na zalogi? Ni potrebno da je fancy pancy, za trening je najcenejse dobro.
Odgovori
(18-12-2022, 13:31)Papi Napisal: Amerika uničuje orožarski trg in cene. Vse komponente za polnjenje grejo za njihovo tržišče, prav tako tovarniški naboji evropskih proizvajalcev ala Fiocchi in S&B. Kmalu bomo lahko streljali le še Maxxtechove bosanske fržole.
Njihova paranoja kadar ni na oblasti Bush ali Trump, da jim bojo pobrali vse orožje, je spet na višku.

Američano so carji. Evropejci smo Papki (z veliko).

Zakaj?

Zato ker rajši pošljemo robo čez lužo in veselo zaslužimo par cvenkov več, kot da bi podprli sonarodnjake in dali "kajlo" Američanom. Američanom se pa gladko jebe in doma prodajajo poceni, nam pa po bajnih tarifah. Duplo na suho bi lahko rekli. Ampak takšni smo, nimaš kaj. Mogoče se skozi generacije kaj spremeni ali pa nas pač povozijo. Dumb
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)