Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sig Sauer P226 LDC in P320 Full Size
#1
Lep strelski pozdrav,

zanima me mnenje teh dveh pištol izdelovalca Sig Sauer in sicer;
P226 LDC in
P320 Full Size

hvala
Odgovori
#2
To je čist drug svet, glede mnenja boš moral povedat vsaj namen uporabe... Ker med pištolama je precej razlike, tudi v ceni....
Odgovori
#3
Sam imam P320 full size, kolega pa ima LDC-ja. Moras pa povedat namen uporabe kot je ze predhodnik napisal
Odgovori
#4
(23-03-2016, 21:20)NooB Napisal: To je čist drug svet, glede mnenja boš moral povedat vsaj namen uporabe... Ker med pištolama je precej razlike, tudi v ceni....

Maks a ne vidiš uzdevka ...jager
Odgovori
#5
Lani sem kupil LDC in bom letos streljal IPSC tekme (produkcija) s to pištolo. Za praktično panogo se mi zdi pištola čist OK. Ima tovarniško nastavljive merke, fiber merek, short triger reset. Če jo primerjam s shadowko me osebno malo moti, če palec položim na "slide catch" potem slide ne ostane zadaj po istreljenem zadnjem strelu. No načeloma se ti ne sme zgoditi, da pištola ostane prazna tako, da ni spet tak problem.
Odgovori
#6
(23-03-2016, 22:11)jabolko Napisal:
(23-03-2016, 21:20)NooB Napisal: To je čist drug svet, glede mnenja boš moral povedat vsaj namen uporabe... Ker med pištolama je precej razlike, tudi v ceni....

Maks a ne vidiš uzdevka ...jager

ja tudi ::)pa strelec tudi ::)e opravičujem da nisem napisal za tekme(praktično).
za enkart samo klubske. Sedaj pokam z HS 2000 pa me grabi da bi menjal ;)
Odgovori
#7
(24-03-2016, 10:05)jager Napisal:
(23-03-2016, 22:11)jabolko Napisal:
(23-03-2016, 21:20)NooB Napisal: To je čist drug svet, glede mnenja boš moral povedat vsaj namen uporabe... Ker med pištolama je precej razlike, tudi v ceni....

Maks a ne vidiš uzdevka ...jager

ja tudi ::)pa strelec tudi ::)e opravičujem da nisem napisal za tekme(praktično).
za enkart samo klubske. Sedaj pokam z HS 2000 pa me grabi da bi menjal ;)

raje dokupi, HS je super...
Odgovori
#8
Za praktično so meni osebno zanič merki na LDC, muha je predebela, zadnji merek je pa preplitev in ko lepo poravnaš merke ne vidiš cele fibre... Tudi proženje na LDC ni kaj extra, sploh DA, ima pa super reset.... 
P320 pa že moraš v štartu zamenjat merke za dinamiko, proženje pa je itak eno boljših v SF pištolah.... 
Je v bistvu največ odvisno od preference strelca glede izbora, plastika ali železo.... 
Če danar ni problem, bi se jaz osebno odločil za LDC in dokupil merke pa tistih par vzmeti, da bi naredil DA proženje bolj znosno, ker E2 ročaj mi res lepo pade v roko....

Ti tukaj ne bom pisal o drugih opcijah, ker je glede na tvoj izbor več kot očitno, da ti diši Sig Sauer....
Odgovori
#9
Hja, ko enkrat človek prime v roke Tanfoglio, zmeče vse drugo stran, ajetko?  Whistle
(jager: sam ne mene poslušat, jaz sem totalni amaterski greenhorn ... sam povem, kako sem "not" padu)
Odgovori
#10
(25-03-2016, 10:27)NooB Napisal: Ti tukaj ne bom pisal o drugih opcijah, ker je glede na tvoj izbor več kot očitno, da ti diši Sig Sauer....

ni rečen lih Sig Sauer....me vleče na železje ;)
Odgovori
#11
(25-03-2016, 10:50)JRC Napisal: Hja, ko enkrat človek prime v roke Tanfoglio, zmeče vse drugo stran, ajetko?  Whistle

True that  Bow
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#12
Jager: potem pa vzemi v roke Tanfoglio in boš videl, da boš tud ti kuj not padu  Mrgreen
(jaz sem si nudil limited custom xtreme, in še gold match xtreme ... problem je bil samo kako te velike kovčke skrit pred ženo  Whistle )
Odgovori
#13
(25-03-2016, 12:07)JRC Napisal: Jager: potem pa vzemi v roke Tanfoglio in boš videl, da boš tud ti kuj not padu  Mrgreen
(jaz sem si nudil limited custom xtreme, in še gold match xtreme ... problem je bil samo kako te velike kovčke skrit pred ženo  Whistle )

To je tvoje osebno mnenje .
Jaz ko sem prvič vzel tanfoglio v roke sem dobil ob vsem škrgetanju in zvonenju pištole, ko sem jo malo stresel občutek da je narejena v albaniji in da bo zdaj zdaj razpadla.
Kasneje sem videl na tekmovanjih te malo boljše Tanfoglio in šele videl da so te match variante  dobre sicer iste po obliki kot CZ ampak bolj za tekmovanje.

Tako da moja prva impresija je bila WTF:)
Odgovori
#14
Seveda je to samo moje mnenje. No, pa kot kaže Poltergeistovo tudi  Papers
(in ja, to so italijanske Čehinje  Whistle ... je pa vsaj zame bistvo v gripu (xtreme) za razširjen nabojnik )
Odgovori
#15
(25-03-2016, 13:23)JRC Napisal: Seveda je to samo moje mnenje. No, pa kot kaže Poltergeistovo tudi  Papers
(in ja, to so italijanske Čehinje  Whistle ... je pa vsaj zame bistvo v gripu (xtreme) za razširjen nabojnik )

Takih mnenj je na ipsc ju kar jih hočeš, stock 3 naprimir je trenutno za vložen denar daleč najbolje kar lahko kupiš, in ni treba da je extrem ali match čist navadna več kot zadošča je ne boš iskoristu tolko ti nudi to so strelci tudi ugotovili spoznali zato jih tudi množično kupujejo, stvar sede dobesedno vsem in kar je važno dela in dela in nima nikakršnih lomov...
Odgovori
#16
Nisem jaz poznavalec IPSC scene, zato lahko napišem samo svoje občutke.
Hvala za dopolnitev.
Odgovori
#17
(25-03-2016, 12:39)DavorM Napisal:
(25-03-2016, 12:07)JRC Napisal: Jager: potem pa vzemi v roke Tanfoglio in boš videl, da boš tud ti kuj not padu  Mrgreen
(jaz sem si nudil limited custom xtreme, in še gold match xtreme ... problem je bil samo kako te velike kovčke skrit pred ženo  Whistle )

To je tvoje osebno mnenje .
Jaz ko sem prvič vzel tanfoglio v roke sem dobil ob vsem škrgetanju in zvonenju pištole, ko sem jo malo stresel občutek da je narejena v albaniji in da bo zdaj zdaj razpadla.
Kasneje sem videl na tekmovanjih te malo boljše Tanfoglio in šele videl da so te match variante  dobre sicer iste po obliki kot CZ ampak bolj za tekmovanje.

Tako da moja prva impresija je bila WTF:)

Tudi to je tvoje osebno mnenje...
Očitno ne veš da pištola ni narejena za stresat ampak za streljat, in tudi slučajno ni Tanfoglio po obliki isti kot CZ. Že ta tvoja ocena pove da pišeš neki o čemer ne veš dosti...
Andrej Karoli ima enkrat tedensko dopoldan kviz na radiu in se imenuje NIMAM POJMA...poklič mal
Odgovori
#18
(25-03-2016, 12:39)DavorM Napisal:
(25-03-2016, 12:07)JRC Napisal: Jager: potem pa vzemi v roke Tanfoglio in boš videl, da boš tud ti kuj not padu  Mrgreen
(jaz sem si nudil limited custom xtreme, in še gold match xtreme ... problem je bil samo kako te velike kovčke skrit pred ženo  Whistle )

To je tvoje osebno mnenje .
Jaz ko sem prvič vzel tanfoglio v roke sem dobil ob vsem škrgetanju in zvonenju pištole, ko sem jo malo stresel občutek da je narejena v albaniji in da bo zdaj zdaj razpadla.
Kasneje sem videl na tekmovanjih te malo boljše Tanfoglio in šele videl da so te match variante  dobre sicer iste po obliki kot CZ ampak bolj za tekmovanje.

Tako da moja prva impresija je bila WTF:)
Moja škrgeta in zvoni sam kadar je predolgo v sefu. Zdej vem zakaj ne spim. PS: čisto navadna P19
Odgovori
#19
Očitno ti ne veš jabolko, da če jo streseš vidiš kako natančno je narejena pištola ali koliko odstopanj ima od svojih žlebov kar ultimativno vpliva tudi na natančnost.
Ti pa tvoje sranje na vsak post! Itak si ti najpametnješi tu pa najsvetejši pa se norčuješ iz tistega strele pa vsakega.. kr nekaj daj zapri te lape že malo!!! To tvoje vzvišeno pogovarjanje na netu mi že gre krepko na živce!
Odgovori
#20
[Image: swpwgn.jpg]
To in to ..

[Image: nx5guw.png]

Ni podobno in si jaz domišljam daj F..O..!!
Zdaj pa išči dlako v jajcu da boš dokazal svoj point.

Aja pa ti si najboljši sem pozabil, čeprav te maksa pa humar vsakič scat peljeta!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)